STSL 31.Hafta Giresunspor - Sivasspor
02-04-2022, 15:39,
RE: STSL 31.Hafta Giresunspor - Sivasspor
valla beklenmedik bir performans verdi 2. yarı takım ve umut bu arada diabetede bir kıpranma var 0-2 dönmek kolay değil takımı tebrık etmek lazım ilk yarı nasıl elestırdıysek 2.yarı oynanan oyun skor için hocayı ve oyuncuları tebrık etmek lazım altay ve rize kaybederse haftaya kazanırsak bu işi kotarırız galiba allah yardımcımız olsun
KEŞAPLI OLMAK GÜZELDİR... Smile USUL usul GELİYORUZ..
Reply
02-04-2022, 15:42,
Umut Nayir kendi kalitesinin üzerinde bir gol atmış şapka çıkartıyorum. Türkiye'de bu sezon öyle gol bir daha da olmaz. Helal olsun.
Reply
02-04-2022, 15:46, (This post was last modified: 02-04-2022, 15:47 by maicon_28.)
(02-04-2022, 15:29)sokakbaşımeyhane Wrote: Bu maç belkide bizim ligde kalışımız olabilir hiç inanmıyordum Allah yüzümüze güldü
Yatabarenin 2 0 kem kaçırdığı bir gol var acaba mı dedim  Dönebilirmiyiz Allahtan Döndü yenseydik Efsane olacaktı ama 1 puanda hemde geriden gelip alınan 1 puan diğer rakiplerinde moralini bozacaktır

Abi senin  bu tip dönüm noktalarında tahminlerin tutuyor 
Geri dönüş sonrası aldığımız 1 puan bizi ligde tutar mı diyorsun ? Valla ben hala inanılmaz tedirginim
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
02-04-2022, 15:48,
1 puan olumlu bizim için. 2 haftadır kazanan ve iyi savunma yapan bir takım sivas. Ligin geldiği noktada kaybetmemek çok önemli. Umut-balde saç yoldurmaya devam ediyor. Diabate çok top eziyor ama sahada olunca her an hamle yapabilir. Hem asisti hem sene sonu transfer mevzuları sebebiyle biraz kıpırdanmasını bekliyorum.

Sevgiden olsa gerek her şey en uç noktada değerlendiriliyor. Düştük, avrupaya gideriz vs. Resmin bütününe bakıp değerlendirmek daha sağlıklı olur her zaman. Kadro en şişkin haliyle bile yetersiz. Teknik ekibin saha içi organizasyonda çok eksiği var. Oyuncu kaliten düşük. Maddi sıkıntılar var. Sonuç olarak son düzlüğe avantajlı giriyorsun. Mücadele eden herkesin hakkını verelim. Hayırlısıyla ligte kalalım onun ardından eğrisi doğrusu detaylıca konuşulur.
Kötü bir söz gibi düştük dillere.
Reply
02-04-2022, 16:56,
Altay ilk yarıyı mağlup kapadı.İkinci yaridada maçı çevireceklerini sanmıyorum.Benim için asıl tehlike rize yarın alanyaya sürpriz yapabilir
Genç Çotanaklar

Reply
02-04-2022, 17:00, (This post was last modified: 02-04-2022, 17:01 by sokakbaşımeyhane.)
(02-04-2022, 15:46)maicon_28 Wrote:
(02-04-2022, 15:29)sokakbaşımeyhane Wrote: Bu maç belkide bizim ligde kalışımız olabilir hiç inanmıyordum Allah yüzümüze güldü
Yatabarenin 2 0 kem kaçırdığı bir gol var acaba mı dedim  Dönebilirmiyiz Allahtan Döndü yenseydik Efsane olacaktı ama 1 puanda hemde geriden gelip alınan 1 puan diğer rakiplerinde moralini bozacaktır

Abi senin  bu tip dönüm noktalarında tahminlerin tutuyor 
Geri dönüş sonrası aldığımız 1 puan bizi ligde tutar mı diyorsun ? Valla ben hala inanılmaz tedirginim

Bence bu 1 puandan fazlası kaybetsek alt taraf iyice umutlanacak zaten takımdan bir çok kişi kaçmış maddi sıkıntılar en üst düzeyde bence düşmeye doğru emin adımlarla giderdik bu 1 puandan fazlası oldu rakiplerin umudu biraz daha azaldı Altay kaybederse 3 maça çıkacak fark Malatya’yı yenersek iyice rahatlarız diyorum Final maçı gibi maç Rize be Göztepe’ye ikilide üstünüz +1 de ona yaz o kadar sıkıntıya rağmen kalacağız inşallah
Bu arada keşke Enver Yücel gibi bir adam başkan olsa ikna etseler yoksa bu hırsızlardan takıma fayda gelmez
Derelili çotanak
Reply
02-04-2022, 17:38,
Antalya ikiyi attı.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
02-04-2022, 18:04,
ANTALYA ALTAY I 2-1 YENDI PUAN FARKI 7 YE CIKTI BRAVU ANTALYA
Reply
02-04-2022, 18:05,
(02-04-2022, 16:56)genc28 Wrote: Altay ilk yarıyı mağlup kapadı.İkinci yaridada maçı çevireceklerini sanmıyorum.Benim için asıl tehlike rize yarın alanyaya sürpriz yapabilir

Altay yenildi çok iyi oldu. Bundan sonra peşpeşe Adanademir-Başakşehir-Gsaray ile oynayacaklar, bu futbolla çok zor işleri.

Yarın Göztepe ile Rizede yenilirse süper olur. Rizede peşpeşe Konya-Kayseri-Fener-Göztepe ile oynayacak
Göztepe ise Kayseri-Fener-Gaziantep-Rize ile oynayacak.

Asıl süpriz yukardan Kayseri geldi. Haftaya Gzötepe ile deplasmanda, sonraki hafta evinde Rizeyle oynayacak. Şimdi onlar düşünsün
GÝRESUNSPORLUYUZ TOPAL OSMAN AGA TORUNUYUZ
ANKARALI ÇOTANAKLAR
Reply
02-04-2022, 18:06, (This post was last modified: 02-04-2022, 18:06 by genoa28.)
(02-04-2022, 16:56)genc28 Wrote: Altay ilk yarıyı mağlup kapadı.İkinci yaridada maçı çevireceklerini sanmıyorum.Benim için asıl tehlike rize yarın alanyaya sürpriz yapabilir

Ikili ilişkiler nedeniyle Alanya yatmazsa Rize'nin ordan puan çıkarma ihtimali çok düşük, en iyi ihtimal beraberlik olur.

Altay'ın mağlup olmasıyla fark 3 maça cıkmış oldu, yarın Göztepe'nin de kazanması için mucize filan lazım, şu maçı alsak ciddi ciddi fişi çekmiş olacaktık.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)