STSL 31.Hafta Giresunspor - Sivasspor
30-03-2022, 23:26,
STSL 31.Hafta Giresunspor - Sivasspor
Giresunspor - Sivasspor

02.04.2022
Cumartesi 13.30

Kazanmamız gereken bir maç yenip malatya deplasmanına final maçına çıkmamız lazım. Takım içinde ve yönetimsel büyük sıkıntılar var ama ne olursa olsun bu maçı alalım.
Genç Çotanaklar

Alıntı
31-03-2022, 00:31,
RE: STSL 31.Hafta Giresunspor - Sivasspor
Umarım bu destek gecesi vs bir kaynak oluşturulur. Maç öncesi artı bir motivasyon sağlanır. Yenilmeyecek takım değil ama her anlamda bize ters gelecek oyuncuları var. Santrafor hava hakimiyeti, çizgi oyuncuları çabuk,kolay çalım atıyor duran toptan gol buluyorlar vs.
Bu 15 günlük ara takımlarda ritim kaybına yol açıyor. İki takımda ne durumda olacak belirsiz. Mantıken 0 yazıyorum 1 olursa üzülmem gönülden 3 geçiyor.
Kötü bir söz gibi düştük dillere.
Alıntı
31-03-2022, 00:45,
Açıkcası ortaya çıkacak puan kaybı alt tarafı cesaretlemdirir. Bizi kaosa sürükler. Zaten son 15 günde aklıl almaz olaylar döndü. Kafa olarak futbolcular ne kadar hazırlandı bilmiyorum ama umarım Hakan Hoca takımı hem kafa hem fizik olarak iyi hazırlamıştır. İyi kötü oyun farketmez üç puan olsunda nasıl olursa olsun. Kesinlikle yüksek miktarda prim açıklanmalı hazır gece yapılmışken
Alıntı
31-03-2022, 01:48,
Sivas'ın son maçını kazanması iyi oldu, bize hem iddiasız hem de rahat geliyorlar, kontra yemez ve duran topları dikkat edersek kazanabiliriz.

İki final maçımız kaldı biri Sivas diğer Malatya, +6 yaparsan ligde kalıyorsun, bir şekil şu iki maçı almak lazım sonra alttakiler düşünsün.
Alıntı
31-03-2022, 08:53, (En son düzenleme: 31-03-2022, 08:59 kty28.)
Yerli oyuncularımız durum güzel anlatılarak ve hakları korunarak maaşları biraz geç ödenebilir; Balde ve Serginho da PTT 1.ligde ödemelerinin yapıldığı bahsedilerek ikna edilebilirler. Ancak sen FİFA'dan korkarak bir takım oyunculara parasını verir bir kısmına vermezsen bu takımın kimyasını olumsuz etkiler.
Madem durum bu Doukara ve Shangare gibi faydası az olan oyuncularla kiralık sözleşmesini kısa tutacaksın; gerekirse büyük liglerin 3. Lig topçularını alacaksın ama az da olsa o parayı vereceksin.
Hakan hocanın psikolojik etki ve desteğini göreceğimiz maç olacaktır. Asıl 11'imizin şimdilik bildiğimiz ekonomik sıkıntısı olmadığını varsayıyorum; kazanabiliriz.
Alıntı
31-03-2022, 10:22,
(31-03-2022, 00:31)Pangal demiş ki: Umarım bu destek gecesi vs bir kaynak oluşturulur. Maç öncesi artı bir motivasyon sağlanır. Yenilmeyecek takım değil ama her anlamda bize ters gelecek oyuncuları var. Santrafor hava hakimiyeti, çizgi oyuncuları çabuk,kolay çalım atıyor duran toptan gol buluyorlar vs.
Bu 15 günlük ara takımlarda ritim kaybına yol açıyor. İki takımda ne durumda olacak belirsiz. Mantıken 0 yazıyorum 1 olursa üzülmem gönülden 3 geçiyor.

Takım analizi yaptığımızda evet, içimizden geçerler gibi duruyor. Ama en kritik maçlarında içerde Altay karşısında çok kötüğ oynayıp geri düşmelerini düşününce umutlanıyor insan. Gerçi her maça takım analizi yapsak hepsi içimizden geçer ve 10 puan bile toplayamadan küme düşerdik takım kalitesi olarak. Böyle düşününce daha rahatlıyor insan Tongue Sivas baya formsuz durumda, inşallah milli ara iyi gelmemiştir. Gerçi milli ara bize de çok iyi gelecek normal şartlarda. Kısıtlı kadro biraz dinlensin, hemde Flavio da yetişme ihtimali belirdi. Parasal sorunlar onlar bunlar çok kötü olsa da Hakan hocanın inanılmaz şekilde takımda birlik beraberliği sağlama gücü var. O konuda güvenim tamdır hocaya.
Alıntı
31-03-2022, 11:14,
Spor yasası komisyonda kabul edildi şimdi görelim o değişik ceketli abileri hani PARA VERDİKYAAAAAAA BORCA GİTTİYAAAAAAAA, şöyle bir baktım birkaç şey dikkatimi çekti biri yönetimin dönemindeki borçtan sorumlu olacak olması bir diğeri de dernek statüsünden çıkacak ve kulübe üye olma yolu vs. artık kulüpler ! adam gibi yönetmeyen ya da menfaati olmayacağını anlayan kimse yönetimi alamayacak çalamayacak ! Bu yasa için eski futbolcu saffet sancaklı çok uğraştı yakındır son hakem kaosundan sonra nihatta gitti yerine yeni yönetim kurulacak muhtemel göksel gümüşdağ geçer ...
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
31-03-2022, 14:09,
(31-03-2022, 11:14)turkuaz_0628 demiş ki: Spor yasası komisyonda kabul edildi şimdi görelim o değişik ceketli abileri hani PARA VERDİKYAAAAAAA BORCA GİTTİYAAAAAAAA, şöyle bir baktım  birkaç şey dikkatimi çekti biri yönetimin dönemindeki borçtan sorumlu olacak olması bir diğeri de dernek statüsünden çıkacak ve kulübe üye olma yolu vs.  artık kulüpler ! adam gibi yönetmeyen ya da menfaati olmayacağını anlayan kimse yönetimi alamayacak çalamayacak !  Bu yasa için eski futbolcu saffet sancaklı çok uğraştı yakındır son hakem kaosundan sonra nihatta gitti yerine yeni yönetim kurulacak muhtemel göksel gümüşdağ geçer ...

Çok geç kalınmış değişiklik, kaç takım bu yüzden heba oldu gitti. Seversiniz sevmezsiniz bilemem ama Gaziantep, Eskişehir, Ordu, Mersin, Karabük gitmişken, Denizli, Bursa ve belki de biz sıradayken artık herkes yaptığının hesabını verecek. Yarın bir gün batsak bile en azından yanlarına kar kalmayacağını bilmek sevindirici.
Alıntı
01-04-2022, 12:03,
Giresunspor taraftarları olarak hemen hemen hepimizde, Sivasspor ve Malatyaspor maçlarından 6 puan alınacakmış gibi bir rahatlık hissediyorum. Bir kere hiçbir maç oynanmadan kazanılamaz. Ayrıca yeneceğiz ve formsuz dediğimiz Sivasspor daha birkaç hafta önce bu ligin en formda takımı olan Adana Demirspor'u Adana'da, Malatyaspor ise Malatya'da yendiler. Yani Adana Demirspor bizim oynayacağımız 2 maçlık periyotta sıfır puan çekti. Bu 3 takımda bize göre ne kalitede futbolcuların olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle, kalan maçlarımızın tamamında, maç başı ve prim ödemelerini zamanında yapar (ki bu ancak Giresun'lu iş adamlarının ve siyasetçilerin yönetime verecekleri her türlü destek ile mümkün olabilir) ve Hakan Hoca'ya destek verir isek ligde kalabiliriz. Yoksa bu kadro ile işimiz çok hem de çok zor.
Alıntı
01-04-2022, 14:37,
(01-04-2022, 12:03)Mandaklı demiş ki: Giresunspor taraftarları olarak hemen hemen hepimizde, Sivasspor ve Malatyaspor maçlarından 6 puan alınacakmış gibi bir rahatlık hissediyorum. Bir kere hiçbir maç oynanmadan kazanılamaz. Ayrıca yeneceğiz ve formsuz dediğimiz Sivasspor daha birkaç hafta önce bu ligin en formda takımı olan Adana Demirspor'u Adana'da, Malatyaspor ise Malatya'da yendiler. Yani Adana Demirspor bizim oynayacağımız 2 maçlık periyotta sıfır puan çekti. Bu 3 takımda bize göre ne kalitede futbolcuların olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle, kalan maçlarımızın tamamında, maç başı ve prim ödemelerini zamanında yapar (ki bu ancak Giresun'lu iş adamlarının ve siyasetçilerin yönetime verecekleri her türlü destek ile mümkün olabilir) ve Hakan Hoca'ya destek verir isek ligde kalabiliriz. Yoksa bu kadro ile işimiz çok hem de çok zor.

Temkinli olmamız gerektiği kesin tabi, bu konuda haklısın. Ancak yaptığın kıyaslamayı doğru bulmuyorum. Takımların kadro kalitesi kadar mevcut form durumları da çok önemli etkenlerden birisi. Mesela kıyaslama yaparsak, bizi kendi evinde taraftarı önünde yenilen takım, gitti Camp Nou Barcelona deplasmanında kök söktürdü berabere kaldı. Bu yanlış örnekler çoğaltılabilir, Yani diğer takımların aynı periyotları ile kıyaslama pek doğru sonucu vermez. Sivas lige de kötü başladı ama sonra birkaç galibiyet ve ara ara maç kazanmakla kendini ortalara attı ve yine seri mağlubiletler başladı. Şimdi yine 2 maçla kendini yukarı atıp rahatladı. Artık ligden hiçbir beklentileri kalmadığı belli. Okadar sermişler ki Altay'a bile içerde maç veriyorlardı az kalsın. Sivas değil de asıl mesele bizim napacağımız. 2 maç top oynadık maç kazandık ama G.Antep maçında yine döküldük iç sahada, Antalya maçı malum. Eğer gerçekten top oynama niyetinde olursak kazanamayacağımız maç değil, de işte asıl mesele orada.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi