2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
11-09-2021, 09:16, (En son düzenleme: 11-09-2021, 09:23 semiko.)
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
(11-09-2021, 00:52)Pangal demiş ki: Twitterda sohbet odasında denk geldim hakan hocaya, boş sorulardan arda kalan zamanda hoca satır aralarında çok net mesajlar verdi. Geçen sene bir sinerji ile şampiyon olduk bu senede o şekilde bir duruma ihtiyacımız var dedi. Eleştri muhakkak olacak ama destek ihmal edilmemeli dedi. Örneklendirdi hoca; trabzonlu giresun düşer yazıyor bizim taraftarımız kesin düşeceğiz algısına kapılıyor dedi. Takımın taraftar ile birlik olmaya ihtiyacı olduğunu söyledi. O konuda gelin antremanları izleyin bizi destekleyin dedi. Not: 19:00 antreman stad yanındaymış.

Transferlerin tamamı hoca fatih kavlak başkan onayıyla olmuş. Önerilen ve scout ekibinin raporlarıyla ilerlenmiş. Hoca ne kadar hakim bilmiyorum ama ligte standart gelir için 70-80 civarı hesapladık. Alınacak puana göe 100 milyon olabiliyor dedi. Bu sene takımın toplam geliri sponsor vs ile 120 milyon civarı olacak dedi. Yapılan transferler ve ödenen borçlar ile şuan 120 milyonu aşmadık dedi. Tff verdiği limiti(145)gerekirse devre arası kullanırız diye düşündük dedi.

İlk defa hocayı basın harici bir mecrada dinleme fırsatım oldu. Samimiyetine cidden ikna oldum. Bu zamana kadar hiç kendimi düşünmedim hep kulübü düşündüm dedi. Objektif bakınca haksız diyemeyiz. Bir iki milyon verip oyuncu almadık kulübün geleceğini düşündük dedi. Belki bazen kendime zarar veriyorum bu şekilde demesi dikkatimden kaçmadı. Absürt söylemler kırmış heralde hocayı biraz.

Giden oyuncularla ilgili bir kaç şey söyledi. Bizden ayrılıp süper lige giden var mı diye sordu soru soran elemana.Yerli oyuncular ya oynayacaktı ya tribünde duracaktı dedi. Yeni kriterler gereği erolcanı bile kadroya almakta zorlanıyorum dedi.

Milli ara iyi çalıştık, hücum üzerine ağırlık verdiğini söyledi. Shapi hazırmış süre vereceğim dedi. Unuttuğum atladığım olmuştur aklımda kalanlar bunlar.

bende hakan hocanın niyetinin kötü olduğu kanısında değilim. burada bence sorun başkan. bizde scout ekibi mi varmış. bi ara alınacak dediler scoutium daki adamı aldılar falan duymuştuk
edit : ama özellik yerel basında birileri teknik heyete oynuyor. teknik heyet suçluda yönetim suçsuz mu Big Grin
Alıntı
11-09-2021, 11:20,
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
(11-09-2021, 09:16)semiko demiş ki: bende hakan hocanın niyetinin kötü olduğu kanısında değilim. burada bence sorun başkan. bizde scout ekibi mi varmış. bi ara alınacak dediler scoutium daki adamı aldılar falan duymuştuk
edit : ama özellik yerel basında birileri teknik heyete oynuyor. teknik heyet suçluda yönetim suçsuz mu Big Grin
O durum bariz belli oluyor zaten. Hatta dün bile başkan üstüne düşeni yaptı top şimdi sizde hocam diyor eleman Big Grin E madem öyle transferleri neden eleştiriyorsun? Correa olayını hatırlayın üzerinden ne kadar zaman geçti hepimiz biliyorduk sakat geldiğini, geçen hafta sanki yeni olmuş gibi servis edildi oradan fatih kavlak'a vurmaya çalıştılar. Hoca dün yayında inceden dokundu o konulara. Bilmeden,öğrenmeden eleştriyorsunuz dedi. Fatih Kavlak açıklasın diye tag açıyorsunuz ama desteklemek için açmıyorsunuz dedi Big Grin
Kötü bir söz gibi düştük dillere.
Alıntı
11-09-2021, 12:40,
Bence hoca twitter sohbet odalarına katılmamalı, sonu kötü bitecek gibi
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Alıntı
11-09-2021, 18:38,
Adana Demirspor şu an 4-0 geride.
Çok şişirmişlerdi.
O da fos çıktı.
Haksızlık kɑrşısındɑ eğiImeyiniz; çünkü hɑkkınızIɑ berɑber şerefinizi de kɑybedersiniz. (Hz. AIi (r.ɑ))
Alıntı
12-09-2021, 10:56,
Konu dışı.
Ereni izledim dün akşam. Oynadığı oyun maç sonu sevinci falan geçen sene hiç böyle değildi. Maç sonu fotoğraflarda ben böyle görmüyordum
Alıntı
12-09-2021, 11:11,
Biz kendimize bakalım 0 puan 0 gol bu haftada eli boş dönersek mental olarak sıkıntı başlar Hakan Keleş konusuna gelecek olursak daha öncede söyledim sosyal medyaya bakmamalı hele ergenlerin olduğu sohbet odalarına falan muhabbet hiç uğramamalı yayında ne konuşulduğunu bilmiyorum önceki yayında bir ergen 45 aldığın adamı 60 da niye çıkartmadın diye hesap soruyordu ulusal basına yansısa rezillik bu tip durumlara düşmemek için uzak duracaksın misal Şenol Güneş sosyal medyaya göre kadro kurdu gitti ki Hakan Keleş artık sosyal medyanın göbeğinde sohbet odaları falan aklı varsa kariyeri için vazgeçer bir yerden sonra çıkılmaz hal alır.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Alıntı
12-09-2021, 19:36,
(12-09-2021, 10:56)semiko demiş ki: Konu dışı.
Ereni izledim dün akşam. Oynadığı oyun maç sonu sevinci falan geçen sene hiç böyle değildi. Maç sonu fotoğraflarda ben böyle görmüyordum

İzlemedim de, coşkulu muydu?

Şahsi fikrim.. Geçen sene hep kendini bu takımın üzerinde gördü. Kendisi süper lig topçusu ve buraya rica minnet gelmişti.. Yani kendini hep bu takımın üstünde gördüğü için kendini kasmadı hiç. Nede olsa süper lig oyuncusu bu lige göre yıldız (kendiisnce tabiki).. Ne diye yorsun kendini?

Bu sene ise durum tam tersi. Küçümsediği takım süper ligde ve kendisi 1.ligde kaldı. Üstelik orada bile yedekti 2 haftadır. Yani çalışmayınca olmuyormuş demek, farkına vardı artık. Tekrar kendini ispatlama çabasındadır şimdi.
Alıntı
12-09-2021, 21:18,
(12-09-2021, 19:36)kerasus demiş ki:
(12-09-2021, 10:56)semiko demiş ki: Konu dışı.

İzlemedim de, coşkulu muydu?

Şahsi fikrim.. Geçen sene hep kendini bu takımın üzerinde gördü. Kendisi süper lig topçusu ve buraya rica minnet gelmişti.. Yani kendini hep bu takımın üstünde gördüğü için kendini kasmadı hiç. Nede olsa süper lig oyuncusu bu lige göre yıldız (kendiisnce tabiki).. Ne diye yorsun kendini?

Bu sene ise durum tam tersi. Küçümsediği takım süper ligde ve kendisi 1.ligde kaldı. Üstelik orada bile yedekti 2 haftadır. Yani çalışmayınca olmuyormuş demek, farkına vardı artık. Tekrar kendini ispatlama çabasındadır şimdi.

İzlediğim kadarıyla önde basan koşan. Üstelik 2. Yarı ortalarına doğruydu. Maç sonu fotoğraflarda gördüm baya çoşkuluydu. Ya ben bilemedim belki benim abartmamdır ama geçen geçen sene dediğin gibi bir durumdaydı. Sırf onu oynatmak için çift forvet oynadık
Balde zorunluluktan olmayınca tek forvet olarak onu oynattık.bu sene bu kadro ile o ligde olsaydık çoğu takım bizi kevgire çevirirdi.hepsi önde basan koşan takımlar. Neyse hakkında hayırlısı olsun
Alıntı
13-09-2021, 00:12,
Hakan Hoca bu sohbet işlerine katılarak bayağı saçmalıyor bana kalırsa, bizim insanımızın iletişimi çok zayıf büyük risk alıyor hoca
Alıntı
Dün, 21:35,
(24-06-2021, 21:17)Yaglidereli demiş ki: Zeki Yavrunun yüzüne 30 sn bakınca küme düşüyorsun…

Başkan başkannnnnn o şans bir kere olur. Sabah akşam dua et Allah sana bir şans daha versin.

Biz burada düşmüştük zaten. Oyuncu özelinde demiyorum ama mantalite o zamandan belliydi. Çöpler takıma topla tutarsa tutar. Zeki Yavru-Hüsamettin bekleriyle lige başlayan takım düşer çooook net.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 4 Ziyaretçi