2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
10-05-2021, 15:46,
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
(10-05-2021, 15:36)ArmanınPeşinde Wrote: Hakan Hoca ile devam edilecekmiş sanırım. Benim nezdimde, bu sene her ne kadar zaman zaman bizleri delirtse de Süper Lig'de iş yapacak bir hoca bence. Oyunun savunma alanını çok iyi oynatabilen bir hoca, önümüzdeki sene de bol bol savunma yapmak zorunda kalacağımız gerçeğini düşünürsek...

A. Madrid savunma hattını olduğu gibi Giresun'a getirsen yine delik deşik ederler süper ligde. Çünkü Hakan hocanın ayarı yok malesef. Topu rakibe vereyim mantığı süper ligde yemez. Rakibe göre oyun sistemi desen yok, oyunu okuma yok. Hocayla devam etmek tarihi hata olur.
10-05-2021, 15:55,
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
(10-05-2021, 15:46)kerasus Wrote:
(10-05-2021, 15:36)ArmanınPeşinde Wrote: Hakan Hoca ile devam edilecekmiş sanırım. Benim nezdimde, bu sene her ne kadar zaman zaman bizleri delirtse de Süper Lig'de iş yapacak bir hoca bence. Oyunun savunma alanını çok iyi oynatabilen bir hoca, önümüzdeki sene de bol bol savunma yapmak zorunda kalacağımız gerçeğini düşünürsek...

A. Madrid savunma hattını olduğu gibi Giresun'a getirsen yine delik deşik ederler süper ligde. Çünkü Hakan hocanın ayarı yok malesef. Topu rakibe vereyim mantığı süper ligde yemez. Rakibe göre oyun sistemi desen yok, oyunu okuma yok. Hocayla devam etmek tarihi hata olur.

İşin teknik, taktik kısmını oturur tartışırız ama eldeki şu maddi yapıyla "oynattığı oyunculardan" böylesine verim alabilecek, camiaya hakim, işin parasında pulunda olmayıp aidiyet duygusuna sahip başka bir TD bulabileceğimizi zannetmiyorum. Bana göre takım mühendisliği adına Hakan Hoca'nın tek eksiği her oyuncuyu hazır tutmamasıdır, onun dışında çok başarılı buluyorum. Bir üst lige çıkmışken bu seneki gibi bir mühendislik ve yapılanma için Hakan Hoca bence büyük koz.

Teknik taktik kısmında ise kendisini çok geliştirmesi gerektiğinde hemfikirizdir. Hocanın Sivasspor ile Süper Lig tecrübesi de var az çok. Bakalım, hayırlısı.
10-05-2021, 16:20,
Transferi bosverin de td'de eğlence çıktı bana, play off başlığına girip takılıyorum kafama göre. Çok eğlenceli Big Grin
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
10-05-2021, 16:28,

hakan hocanın sivasta oynattığı futbolu ben beğeniyordum. sezon başı geldiğinde de sevinmiştim ama işte sezon içinde bizi kahretti. belki de sınırlı kadro olduğu içindir. ama oyuna müdahale sıfır
10-05-2021, 16:33,
ümidim papaz topçu ve papaz futbolcuları takıma getirmemek. Umarım süper ligde kaldığımız süre boyunca bunu yapmayız

Yani zor da kaldığımızda Hikmet Karaman, Yılmaz Vural, Bülent Uygun, Mesut Bakkal gibi hocaları getirmeyelim
Veya İlhan Parlak, Umut Bulut, Adem Büyük, Mustafa Yumlu, Zeki Yavru gibi topçular almayalım.

Dinamik, genç, başarıya-gelişime açık, kağnı gibi olmayan yerli oyuncular ve yabancı tercihlerini de mümkünse yurt dışından yapalım

Favori ve istikrarlı hocalarım Rıza Çalımbay ve Ersun Yanal. İkisi de çok zor ama günün birinde ikisini de takımın başında görmek isterim
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
10-05-2021, 16:36,
(10-05-2021, 16:20)chotanax Wrote: Transferi bosverin de td'de eğlence çıktı bana, play off başlığına girip takılıyorum kafama göre. Çok eğlenceli Big Grin

Haber 1965 youtube hesabını kapatmış yayınları güzel oluyordu  Big Grin neyse diğerlerine bakıyorum
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
10-05-2021, 16:41,
(10-05-2021, 16:36)heyulaanil28 Wrote:
(10-05-2021, 16:20)chotanax Wrote: Transferi bosverin de td'de eğlence çıktı bana, play off başlığına girip takılıyorum kafama göre. Çok eğlenceli Big Grin

Haber 1965 youtube hesabını kapatmış yayınları güzel oluyordu  Big Grin neyse diğerlerine bakıyorum

Daha çok makara yapacağız,  Aslında biz samsun ve altaylilarin sene boyu dediğine göre süper ligi haketmedik. Ama madem ki çıktık, makara yapmayı hak ettik sanırım Big Grin
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
10-05-2021, 16:46,
(10-05-2021, 16:41)chotanax Wrote:
(10-05-2021, 16:36)heyulaanil28 Wrote:

Daha çok makara yapacağız,  Aslında biz samsun ve altaylilarin sene boyu dediğine göre süper ligi haketmedik. Ama madem ki çıktık, makara yapmayı hak ettik sanırım Big Grin

Td son 10 hafta varken Samsunlu biri özelden bana siz şampiyon olacağınızı mı sanıyorsunuz playoffa bile kalamayacaksınız yazmıştı dün gece engeli yedik yine  Big Grin
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
10-05-2021, 16:46,
bu arada "sokakbasimeyhane" adlı değerli bir üyemiz vardı. Uzun zamandır göremiyorum veya benim mi gözümden kaçtı acaba ? Tanıyan bilgisi olan vs. var mı?
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
10-05-2021, 16:47,
Dün geceden beri tvlerde Giresunspor konuşuluyor, TRT Spor çok güzel yayınlar yaptı hala da yapıyor müthiş bir reklam oldu şehir için ve bu bir başlangıç insan acayip mutlu oluyor, bu arada lige birinci yada ikinci çıkan takıma ayak bastı parası olarak aynı miktar mı veriliyor?

Forum Jump:

Users browsing this thread: 4 Guest(s)