2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
10-05-2021, 02:33,
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
Valla dışarıdan ilk transfer Bolu'nun kalecisi Selmani olsun. Sonrasına bakarız.
Alıntı
10-05-2021, 04:08,
RE: 2021-2022 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
Bende diyordum şu başlığı ne zaman açarız diye yalnız değilmişim Smile artık kafalar iyice denk düşmeye başladı Smile

Transfere kafa yoramadım daha ama cekdar ile onur ergüne tamamım. Yabancılar da olgun sayesinde geldi. Yerli rotastonunu iyi kurmamız gerek. Sagal mesela denizliden giden direkt aklıma geldi. Pek sevmeyiz hatta söveriz ankaragücünden İbrahim. Al önliberoya koy. Ortada nalepa ve çift yönlü koşabilen birisi. Erol son haftalarda çok hata yaptı ses çıkarmadık ama çok hata yaptı. Ve çok ciddi hatalar. Pas hatası boş koşu vs. Heyecanlı arkadaş kendini de tutamıyor saçma hareketler yapıyor. Erol yedekte olabilir. Ben sameti merak ediyorum hekimoğlunda oynayan ne durumda acaba. Onunda orta alanda kesiciliği iyidi.
Alıntı
10-05-2021, 06:20,
Başkan röportajda Hataysporu örnek aldığını söylemiş. Acayip hoşuma gitti valla. Ayrıca diğer cümlelerinden de anlaşılıyor ki, ligin kaşarlanmış menejer artıklarına atlamıycaz. Ki zaten bu sene Nalepa ve Balde de tr den bulduğumuz oyuncular değil. Maddi konuda zaten çok açılmayı sevmediğini biliyoruz. yabancı olayını da tutturursa olur bu iş.
Alıntı
10-05-2021, 09:53,
Sergio'yu kimse tanımıyordu.Bulundu, transfer edildi ve bizi üst lige çıkaran aktörlerden oldu.Bu takımın ekibi bu işi yine başaracaktır.Gidipte Demba Ba, Cisse'yi falan alacak halimiz yok.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Alıntı
10-05-2021, 10:13,
Ağalar kafam çatlıyor ama agriyacaksa hep böyle ağrısın. Nasılsınız iyi misiniz?
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Alıntı
10-05-2021, 10:31,
Çok şükür 44 yıllık ayrılık sona erdi. Biz süper ligi, süper lig de Giresunumuzu özledi. Doğru adımları atarak süper ligde kalıcı olmayı başarmak zorundayız. Aklıma akılsız komşumuz Ordu geliyor. Şu an amatördeler sanırım. Karabük vardı bir zamanlar. Kısacası süper lige çıkıp daha sonra çok geçmeden esamesi okunmayan takım çok. Karadenizde kısa vadede olmasa da uzun vadede trabzon hegomanyasını yıkmamız gerekiyor.

En büyük hayalim dünya gözüyle Giresunumuzun avrupa maçlarını izlemek. Şükür bundan sonra bambaşka hikayeleri yazacağız. İnancım tam.
Hayatta en büyük risk hiç risk almamaktır!!
Alıntı
10-05-2021, 10:44, (En son düzenleme: 10-05-2021, 10:45 mvsr.)
Tebrik etmeyi geçtim adamlar '6 puanımız garanti' gözüyle bakıyor bu şampiyonluğa.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Alıntı
10-05-2021, 11:06,
Uzun uzun yazacağım buralarda bu zamana kadar yazdığım en eğlenceli en zevk aldığım konu olacak.

Transfer sezonu özeti Başkanın açıklamalarındaki gibi olmalı. Kaşar istemiyoruz, isim yapmış yabancı istemiyoruz. Genç ve dinamik bir takım istiyoruz. 1-2 sene kendimizi tutabilirsek ligin havasını soluyup alışabilirsek bence kalıcı takımlardan olabiliriz.

Başkana seçilmeden önce çok haksızlık ettim. Yüzümüzü kara çıkarmadı. Özür borçluyuz. İnşallah söylediklerinde ısrarcı olur ve tarihe geçmeye devam eder.
Alıntı
10-05-2021, 11:39,
(10-05-2021, 02:06)chotanax demiş ki:
(10-05-2021, 01:59)heyulaanil28 demiş ki: Olgun abisinden yardım almasın yeter kalacaklar belli Serginho, Nalepa, Taş, Sergen, kalmak isterlerse Hüsam, Hayro, Uzodımma alternatif kalabilir bizim çocukları saymıyorum Eren, Onurcan, Erol kalır

Maalesef gerçek şu ki bu seneki yabancıların neredeyse tamamı olgun abisinin katkılarıyla. Olgun yabancı transferinde çok işimize yarayabilir. 

Hataydaki boupenza gibi adamlar gelsin de kim getirirse getirsin. Her sene böyle en az bir yabancı bulup parlatıp satsak kendi ayaklarımızın üstünde çok rahat dururuz. 

Düşünsenize Sergio gibi 3 tane fırlama daha gelmiş, balde reisin önüne boyuna çiğ et koyuyorlar. Balde de yiyor Tongue Big Grin

Valla bu konuyu çok soruşturdum yönetime sordum bizzat Olgunun menajerlik şirketinden sadece Tolgahan alındı dediler onuda İsmail hoca istedi diye aldık başkan küs falan dediler hatta ligin ikinci yarısı Olgun ile poz falanda verdiler bilmem tabi ama Olguna buluşmamak lazım yoksa Ordu gibi oluruz Hatay gibi yol izleyeceksin mantelite Boupendza, Amrabat gibi adamları bulum sözüm ona İstanbul büyüklerini sidik yarışına sokup oyuncu satmaya bakacaksın yani bir zamanların İlhan Cavcavlı Gençlerbirliği olmalıyız
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Alıntı
10-05-2021, 12:36,
Bu seneki ozellikle yabanci transferlerde Olgun Aydin etkisi oldugu inkar edilemez. Menejer Bayram gibi merdiven altı tokatçilarla çalismaktan iyidir. Seneye de ayni sekilde devam edilecektir.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 5 Ziyaretçi