34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
08-05-2021, 23:23, (This post was last modified: 08-05-2021, 23:27 by kerasus.)
RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
(08-05-2021, 23:08)sy200028 Wrote: 44 yıldır ben bekliyorum yaşım 44  açıkcası sezon başı bu seneden de geçti dedim. Bir önceki sene kurulan kadro ile 43 de gelecek şampiyonluk dedim. O seneyi de Ali Eren ve futbolcular hiç etti. Buradan şampiyonluk kaçarsa bir on sene daha beklerim gibime geliyor. 40 yılda bir gelir diyorlarya böyle şans bizimki dört yıl gecikmeli geldi hadi bakalım bitsin şu özlem yarın yakalım meşaleleri Allah utandırmasın.

bende sene başı, bu sene çıkmak için en müsait sene ama onu bile hiç ettik diyordum. üsten takım gelmemesi tarihi fırsattı çıkmak isteyen takımlar için. sene başı transfer politikasına bakılınca hiç öyle bi niyetimiz yok dedim. gerçi ilk haftalar gerçekten de bu hedefle maçlara çıktığımız söylenemez. seri geldikçe hedef kendiliğinden yükseldi. 

bu maçla ilgili de geçen samsunun en sonduyurusu ile ümitlendim. artık resmen PO için hazırlamışlar kendilerini. Biz çok mağdur olduk orad bari kollayın bizi demeye çalışıyorlar.

@Yağlıdereli;
Allah analı babalı büyütsün inşallah, yeğenimizin bahtı açık olsun. 10 sene sonra bugünleri anlattığında inanmasın sana, gülüp geçsin Smile
Reply

Messages In This Thread
RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ ! - by kerasus - 08-05-2021, 23:23

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)