34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
01-05-2021, 22:49, (This post was last modified: 09-05-2021, 21:56 by turkuaz_0628.)
34. Hafta | ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
09.05.2021 PAZAR Saat 20:30

BU BAŞLIK TARİHİ BAŞLIK 44 YIL SONRA SÜPER LİGE ÇIKIŞ MAÇI BAŞLIĞI, YENECEK VE ÇIKACAĞIZ AKSİNİ DÜŞÜNMEK DAHİ İSTEMİYORUM HATTA BÜYÜKTE KONUŞARAK OLUMSUZ SONUÇTA  (TÖBE TÖBE ) BU FORUMA DAHA DA YAZMAM ! ALLAH GÜÇ KUVVET VERSİN OYUNCULARIMIZA MÜMKÜNSE ORUÇ TUTMASINLAR BEN TUTARIM YERLERİNE ...
Başkentten !
Reply
01-05-2021, 22:52,
RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ
CIKIP SANIMIZA SEREFIMIZE YAKISIR BIR SEKILDE TÜM GÜCÜMÜZÜ MOTIFASYONUNU TOPLAYARAK ASLANLAR GIBI YENIP SAMPIYON OLACAGIZ ALLAHIN IZNIYLE
Reply
01-05-2021, 23:41,
RE: 34. Hafta | Tuzlaspor - ŞAMPİYON GİRESUNSPORUMUZ !
Hücum ağırlıklı bir kadro ile çıkmalıyız...Takımı ileri götürecek golü bulacak futbolcular ile başlamak mantıklı. Akhisar maçındaki gibi golü erken bulursak rakibin erken pes edeceğini düşünüyorum. erolcan bal yapmayan arı bu hafta yedek kalsın...Gol gecikirse maç sıkıntıya girer..Bu hafta Adanademir Balıkesir maçı ilk yarı golsüz bitti o kadar gol kaçırmalarına ve etkili gol ayaklarına rağmen inanılmaz strese girdiler biz aynı duruma düşmeyelim rakibi umutlandırmayalım. Milinkoviç çok rahat ve keyfine düşkün pek içim sinmese de bu maçta oynatılabilir onun atacağı ara toplarına ortalarına Traore ve Sergio'nun yokluğunda ihtiyaç olacak gibi.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
01-05-2021, 23:56, (This post was last modified: 01-05-2021, 23:56 by bulancak28.)
Hakkımızda hayırlısı.

İnşallah haftaya bu saatlerde burada süper ligi kutluyor oluruz.
Reply
01-05-2021, 23:56,
Relax olun kazanırız
Reply
02-05-2021, 00:00,
Bu takım çıkarsa yönetiminden teknik ekibine, malzemecisinden tesis çalışanlarına kadar tüm kulüp çalışanları büyük bir fotoğraf çeksin, poster yapılsın. Herkesin hakkını vermek lazım.
Reply
02-05-2021, 02:42,
https://www.facebook.com/100052845848612...4523184074
Reply
02-05-2021, 03:20, (This post was last modified: 02-05-2021, 03:24 by yirmisekiz.)
Aşkımız erdi bahara.
Kışı bitti, yazı kaldı.
Kapandı yıllanmış yara.
Çoğu bitti, azı kaldı…
Reply
02-05-2021, 08:06,
Samsunspor başkanı geriden gelmenin vermiş olduğu eziklikle kendine göre haklı bir eylemle açıklamalarda bulunup hem demirspor hemde bizim rakipleri diri tutmaya çalıştı güya ama ne hikmetse her yaptığı açıklama ters tepti. Aksine demire karşı oynayan rakipler hep maçı bıraktı hakemler taktir haklarını demirden yana kullandılar. Aslında ben burada rakip olarak demiri degil bizi gözüne kestirdiğini düşünüyorum. Tuzlayı canlandırmak için çok uğraştı ama son söylediği sözlerle oynayacak olan takımı da oynamaz etti bence. Kendi kazdığı kuyuya kendi düştü... Tüm Türkiyeyi hem  kendinden hemde kendisi gibi ukala olan taraftarlarından nefret ettirdi. Tuzlalı futbolcu olsam bu adamın açıklamalarından sonra sırf bu keltoşa şirin gözükecwm diye kendini yırtmam
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
02-05-2021, 09:54,
Ya bu Samsun'un geri vitesi okurken ben utandım be. Hani bizzat sözlü açıklama değilde Twit falan olsa kesin kuzenim yazmış haberim yok diyecekmiş heralde. Kaç yaşında adamsın mk ne diye giriyorsun bu toplara? Hadi futbol ortamını bilmiyordun da, nerde yaşıyosun abicim bu ülkede iktidara gider yapılamayacanı bilmiyor musun? Neyine güvendin de gaza geldin artislik yapıyorsun anasını satayım ya. Yalnız Samsun bu sene çıkamazsa bu adam çok kasmaz artık bırakır, Samsun da sonrası Allah kerim. Ki zaten ilk 2 yapamazsa PO dan çıkmasına ihtimal dahi vermiyorum. Ha tabiki beter olsunlar o ayrı. 

Benim en korktuğum durum ile karşı karşıyayız. Ama sanki biraz daha rahatlar gibiyim, gerek dünkü istekli oyun gerekse Samsun başkanının gergin hali umut verdi. Bizimkiler de artık boş durmasın ayarlasın bişeyler. Canikli haricinde İstanbul da Lokman Çağrıcı kozumuz da var bence. Mümkün olan her durumda desteğini esirgemez sağolsun iyi bir Giresunsporlu. Diğer siyasiler gibi değildir. +İstanbul MV Hasan Turan da ilgilenir diye düşünüyorum. Ama bizim yönetimin ısrarla sessiz kalması da canımı sıkmıyor değil.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)