33.Hafta | Giresunspor - Akhisarspor
27-04-2021, 22:59,
RE: 33.Hafta | Giresunspor - Akhisarspor
Son gazı da verdik. Buda olmuyorsa vurdurcağız.. Herkes aynı şeyi konuşuyor taraftar şehir kenetlenmiş ama gel görki bizim ruhsuzlarda kıpırdama yok. İki hafta kaldı artık şu iki maçıda alalım gündem değişsin transfer konuşalım yoruldum vallahi.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
27-04-2021, 23:03,
(27-04-2021, 22:59)sy200028 Wrote: Son gazı da verdik. Buda olmuyorsa vurdurcağız.. Herkes aynı şeyi konuşuyor taraftar şehir kenetlenmiş ama gel görki bizim ruhsuzlarda kıpırdama yok. İki hafta kaldı artık şu iki maçıda alalım gündem değişsin transfer konuşalım yoruldum vallahi.

Roddayega dedikodusu dönüyor abi Big Grin
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
27-04-2021, 23:10,
Akhisar maçına hızlı başlayıp golü erken bulmalıyız. Yoksa ilerleyen zaman aleyhimize işler.
Reply
27-04-2021, 23:53,
(27-04-2021, 23:10)celebi980 Wrote: Akhisar maçına hızlı başlayıp golü erken bulmalıyız. Yoksa ilerleyen zaman aleyhimize işler.

Akhisar'a karşı maç boyu önde oynamak lazım. Geri tarafları çok kötü. Atayım yatayım dersek Adana Demir-Akihsar maçı gibi olur. Atabildiğin kadar atacaksın Akhisar'a.
Reply
27-04-2021, 23:59,
(27-04-2021, 23:03)chotanax Wrote:
(27-04-2021, 22:59)sy200028 Wrote: Son gazı da verdik. Buda olmuyorsa vurdurcağız.. Herkes aynı şeyi konuşuyor taraftar şehir kenetlenmiş ama gel görki bizim ruhsuzlarda kıpırdama yok. İki hafta kaldı artık şu iki maçıda alalım gündem değişsin transfer konuşalım yoruldum vallahi.

Fanatik Fotomaç ORGİ ye bir çok topcuyu indirir bindirir.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
28-04-2021, 00:12,
Siyaseten bi sıkıntı olsa idi son altınordu maçına canikli ve belediye başkanı gitmezdi, bence sorun yok vurup 2 maçıda çıkacağız ...
Başkentten !
Reply
28-04-2021, 00:44,
Rahat olun sıkıntı yok, ben bu maç özelinde kuş gibiyim çok rahat bir galibiyet bekliyorum, keşke yarın oynansa şu maç da koyup geçsek
Reply
28-04-2021, 01:49,
(27-04-2021, 23:03)chotanax Wrote:

Balde top diye oynar
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
28-04-2021, 02:31,
(27-04-2021, 21:32)maicon_28 Wrote: Ben anlamsız buluyorum.
Saha da oyun yok, hoca desen 0, 10'larca puan farkı kapandı önümüze geçtiler hala motivasyon-gaza gelme diye uğraşıyoruz

Biraz futbolcunun içinde olacak. Hoca 0 katkı hatta zararı var, biz inansak gaza getirmeye çalışsak ne olur

valla al benden de okadar. Covid de ülke genelinde zirveye oynuyoruz malesef. vaka sayısında. buna rağmen ve üstelik yasak olduğu saatlerde her türlü moral motivasyon vermek için karşıladı taraftarlar. hemde en kritik yenilgilerden sonra bunu yapması futbolcuyu daha bir ekstra motive etmesi normal şartlarda. yok aga yok, ondan bile etkilenmiyorsa gaz lambası soksan fayda etmez bundan sonra. hakan keleş balı için dua edicez artık. 

bu arada ben altay-akhisar olayına hala akıl sır erdiremedim açıkçası. akhisar kümede kalmak için kasıyor desek, yok mk haftalardır gördük oynadığı futbolu. hala kova kaleci ile çıkıyorlar ısrarla. hadi son anda uyandı diyecemde, daha geçen hafta altınordu karşısında da gördük. resmen düşmek için gün sayıyorlardı. ipler kendi elindeyken bütün maçları sal, iş mucizelere kalınca bir anda maç satın almaya şike yapmaya başla.. hiç normal görünmüyor. samsunun isteği üzerine sırf bizim maçta kasmak için yolunu yapıyorlar desem, yoğammına artık. zaten göstere göstere yapılıyor herşey, yolunu yapmaya gerek bahaneye falan gerek yok. bir hafta tüm oyuncuları yıolla bilerek kaybet, diğer hafta asrın en iyi futbolunu oyna mk kimse hayırdır demez. öyleyse neyin çabası bu şimdi?
Reply
28-04-2021, 04:40,
(28-04-2021, 02:31)kerasus Wrote:
(27-04-2021, 21:32)maicon_28 Wrote: Ben anlamsız buluyorum.
Saha da oyun yok, hoca desen 0, 10'larca puan farkı kapandı önümüze geçtiler hala motivasyon-gaza gelme diye uğraşıyoruz

Biraz futbolcunun içinde olacak. Hoca 0 katkı hatta zararı var, biz inansak gaza getirmeye çalışsak ne olur

valla al benden de okadar. Covid de ülke genelinde zirveye oynuyoruz malesef. vaka sayısında. buna rağmen ve üstelik yasak olduğu saatlerde her türlü moral motivasyon vermek için karşıladı taraftarlar. hemde en kritik yenilgilerden sonra bunu yapması futbolcuyu daha bir ekstra motive etmesi normal şartlarda. yok aga yok, ondan bile etkilenmiyorsa gaz lambası soksan fayda etmez bundan sonra. hakan keleş balı için dua edicez artık. 

bu arada ben altay-akhisar olayına hala akıl sır erdiremedim açıkçası. akhisar kümede kalmak için kasıyor desek, yok mk haftalardır gördük oynadığı futbolu. hala kova kaleci ile çıkıyorlar ısrarla. hadi son anda uyandı diyecemde, daha geçen hafta altınordu karşısında da gördük. resmen düşmek için gün sayıyorlardı. ipler kendi elindeyken bütün maçları sal, iş mucizelere kalınca bir anda maç satın almaya şike yapmaya başla.. hiç normal görünmüyor. samsunun isteği üzerine sırf bizim maçta kasmak için yolunu yapıyorlar desem, yoğammına artık. zaten göstere göstere yapılıyor herşey, yolunu yapmaya gerek bahaneye falan gerek yok. bir hafta tüm oyuncuları yıolla bilerek kaybet, diğer hafta asrın en iyi futbolunu oyna mk kimse hayırdır demez. öyleyse neyin çabası bu şimdi?

kanka herhangi bir organize ile değil de Altay bireysel olarak salmış olabilir maçı. 

1- Altay her türlü playoff'a kalacak, Akhisar'ı yenmesi onlara çok bir şey katmaz
2- Madem playoff'a kalacağım samsun veya ads yerine Giresun gelsin. Akhisar maçını çok kasmayayım, salayım bir ihtimal dahi olsa Giresun maçına ölümüne çıkarlar, çelme takarlar düşüncesi
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)