32. Hafta | Altınordu - Giresunspor
26-04-2021, 00:22,
RE: 32. Hafta | Altınordu - Giresunspor
(26-04-2021, 00:01)kerasus Wrote:
(25-04-2021, 23:44)mvsr Wrote: Rakip haftalardır kayıp.Puan üstüne puan kaybediyorlar.Bu maçtada öyle ahım şahım oynamadılar.Hal böyleyken biz nelerinden korktukta 1 puana razı oluyoruz acaba ?

Ben artık net olarak artniyet ararım valla. Hakan hocanın şeyinde mi sanki bizim hayallerimiz? adam parasına bakar, kariyer planına bakar. Parasını öyle yada böyle alacak zaten. kariyer planı desen, çıkamamış olmak ona eksi yazmaz. dışardan bakınca çok kısıtlı bir kadroyla çok büyük iş başardı. bu seneki yaptığıyla ömür boyu iş bulur artık. ama asıl herşey başkana yazar valla. takım lider durumda kapıyı iyice aralamış, sen hala vay efendim sene başında hedefimiz bu değildi. hay sokayım sene başına ya. yahu öyle yada böyle buraya kadar gelmişsin. bu sene olmazsa birdaha sittin sene gelemeyecenide biliyorsun. bu neyin rahatlığı mk ya? 

bu gece nöbetteyim. maçları izleyemedim. çok şükür diyorum. bu maçta bile beraberliğe yattıysak bilgisayarı parçalardım sinirden. yazıya dökebildiğim en kibar hali bu, içimden geçenleri yazmayım hakanlar için.

Şu konuyu demek istemiyorsun ama ben yazayım.Bu takımın çıkmak istemediğini düşünmekteyim.Paranoyaklıkta olabilir.Bu kadar pasif bir şehir olamaz.Mümkün değil.Neyse lig bitsin yazılır çizilir.

Futbolcusuna gelirsek; artık tekniğin, taktiğin çokta önemli olmadığı haftalar.İnsan biraz koşar, çalım atar, azim gösterir, ayağa kafa sokar, ister, şut atar.Hoca bana topu sağ açığa yuvarla dedi ama kalede önümde kabak gibi duruyor bir şut atayım be der.Birşeyler yapar.

Vallahi uyku muyku yok.Biz bu kadar rahatsızken maç sonu gevrek gevrek takılanların... yaradan bilsin bilsin yapsın.

Dokundurmadan yapamayacağım.Vizyonsuz insan topluluğunun hakim olduğu bu şehirde basın sözcüsü Ferhat 200 bin tllik yükten kurtuldukları için keyiften dört köşedir.Anlamış değilim.Ya hocanın yönetimden haberi yok yada yönetimin hocadan haberi.Kafada beraberlik oluşturulmuşken ve maçın parolası bu yönde alınmışken galibiyet primi de neyin nesi ? Billur mu geçiyorsunuz millet ile.Bu nasıl bir paradoks.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
26-04-2021, 00:35,
(26-04-2021, 00:34)sy200028 Wrote: Giresunspor gazetenin sayfasına yorum yaptım admini bana inanın inanmazsanız nasıl olacak tarzı bir yorumla karşılık verdi. Bende benim inanmamdan ziyade takımın ve hocanın inanması lazım tarzında karşılık verdim oda bana yazdığı yorumda buraya aynısını kopyalıyorım hiç bir şey dışarıdan göründüğü gibi değil. sizin bilmediğiniz bizim ise dile getiremediğimiz şeyler var. sadece şunu çok iyi bilin, her türlü olumsuzluğa rağmen Giresunspor'da görev yapan herkes şampiyonluk için hayatlarını ortaya koyuyorlar bilmediğimiz neler dönüyor bu takımda .
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
26-04-2021, 00:38,
En son cevap verdiği yanıtda bu umarım bir gün bunun sebebini öğrenme şansınız olur ve bugün eleştirdiklerinizi o gün başınızın tacı yaparsınız. iyi geceler.
Reply
26-04-2021, 00:40,
Dile geitrmedikleri ne var buradan şunu çıkarıyorum bizi aşan işler var tff veya lobi veya hükmet bu işlere müdahale mi ediyor veya takım içinde sıkıntı mı var.
Reply
26-04-2021, 00:44,
Bu arada tolgahan neden yok ? sakatlığı yoktu sanırım. Birde bu billinmezler ne beni ciddi derecede rahatsız eden birşey varki nalepaya takım sırtmı dönmüş acaba nalepa son 6 maçtır hayalet gibi ve çok agresif !
Başkentten !
Reply
26-04-2021, 00:49,
https://m.facebook.com/story.php?story_f...7201598994 bağlantı ve yazışmalarım aynen burada  bizim bilmediğimiz neler dönüyor buyurun okuyun yorumlayalım.
Reply
26-04-2021, 00:58,
Çok yorulduk. Yönetiminden taraftarına, oyuncusundan teknik ekibine. Üzerimizde yıpranmışlık var. 2 hafta, 2 galibiyet. 44 yıllık hasret. Bir şekilde ayağa kalkacağız, bu hasrete son vereceğiz!
Reply
26-04-2021, 00:59,
Bu şike olayları ile ilgili en ufak bir açıklama gelmedi  yönetimden yerel gazetelerimizde buna dahil.
Reply
26-04-2021, 01:00,
(26-04-2021, 00:49)sy200028 Wrote: https://m.facebook.com/story.php?story_f...7201598994 bağlantı ve yazışmalarım aynen burada  bizim bilmediğimiz neler dönüyor buyurun okuyun yorumlayalım.

Giresunspor gazetesi sahibi AKP li ve Karaahmetçidir birşey biliyorsan söylersin İmamoğlu olayında sıradan bir pankart olayına darbe diye haber yapan zihniyet Giresunspor doğranıyorsa bunuda yazsın altı üstü yerel site çıkıp destek olun demek falan geçsin herkes takıma destek oluyor bu başlığı açarken hocayı takımı eleştirmeyi bırakalım maçlara odaklanmalım dedim hala da aynı noktadayım onun için bu beyefendi birşey biliyorsa yazar yoksa gölge yapmanın anlamı yok.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
26-04-2021, 01:03,
(26-04-2021, 01:00)heyulaanil28 Wrote:
(26-04-2021, 00:49)sy200028 Wrote: https://m.facebook.com/story.php?story_f...7201598994 bağlantı ve yazışmalarım aynen burada  bizim bilmediğimiz neler dönüyor buyurun okuyun yorumlayalım.

Giresunspor gazetesi sahibi AKP li ve Karaahmetçidir birşey biliyorsan söylersin İmamoğlu olayında sıradan bir pankart olayına darbe diye haber yapan zihniyet Giresunspor doğranıyorsa bunuda yazsın altı üstü yerel site çıkıp destek olun demek falan geçsin herkes takıma destek oluyor bu başlığı açarken hocayı takımı eleştirmeyi bırakalım maçlara odaklanmalım dedim hala da aynı noktadayım onun için bu beyefendi birşey biliyorsa yazar yoksa gölge yapmanın anlamı yok.

Haklı olabilirsin belki pısırık oyunu ve  yönetimi savunma adına böyle cevap vermiş olabilir.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)