32. Hafta | Altınordu - Giresunspor
25-04-2021, 09:24, (This post was last modified: 25-04-2021, 14:09 by bulancak28.)
RE: 32. Hafta | Altınordu - Giresunspor
Ben de artık bitsin de ne olursa olsun kafasındayım ciddi anlamda paranoyak oldum. Giresun gazozuna oynasa bile kaybetmesine üzülürüz ama bu sene uykularımı kaçırıyor, Bandırma maçından sonraki gün bile kendime gelemedim. Psikolojik olarak cidden bu sene lig çok yordu beni artık tek düşüncem kaderimizin belli olması, şu şöyle bu böyle diye düşünmek deli ediyor.
Reply
25-04-2021, 10:31,
Geldi çattı maç günü başlığın başında dediğim gibi bahaneye yer yok o oynamış bu oynamamış iddaada şu oran verilmiş yok efendim prim bu kadarmış 44 yıllık hasret var bizim kuşak süper lig görmedi o ligi görmeden ölenler bile var hal böyleyken kimse bu şehrin umutlarıyla kaderiyle oynama hakkı yok rakipler yenilmeyecek takımlar değil onun için 3 te 3 odaklanmalı 3 te 3 yapıp şampiyon olmalıyız herkes buna odaklansın bu maçta şampiyonluk kapılarının aralandığı maçtır Allah yardımcımız olsun.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
25-04-2021, 11:53,
Gökcan Kaya, Thuram, Ahmet Yazar kadroya alınmadığı için Suat Kaya istifa etmiş. Oyunlar başladı, Allah bilir Altınordu'ya neler gitti neler.
Reply
25-04-2021, 12:06, (This post was last modified: 25-04-2021, 12:07 by sy200028.)
(25-04-2021, 11:53)ArmanınPeşinde Wrote: Gökcan Kaya, Thuram, Ahmet Yazar kadroya alınmadığı için Suat Kaya istifa etmiş. Oyunlar başladı, Allah bilir Altınordu'ya neler gitti neler.

Tuzlanın en iyi futbolcuları çok oyunlar dönmeye başladı yazıklar olsun. Bizim maça af çıkartıp oynatırsınız. Altınordu haftaya düşen Akhisar nasıl top oynayacak merak ediyorum bize karşı yırtarlar bir yerlerini
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
25-04-2021, 12:10,
Bu olaylara çok takılmamak lazım zaten ligin son haftalarına bırakırsan şampiyonluk işlerini böyle dolapların döneceğini on maç öncesinde yazmıştık... Teşvik ıvır zıvır hakem fedarasyon lobi lobi hepsini üst süte koyup rakibini yeneceksin bahanesi yok bu işin.
Reply
25-04-2021, 12:14,
(25-04-2021, 11:53)ArmanınPeşinde Wrote: Gökcan Kaya, Thuram, Ahmet Yazar kadroya alınmadığı için Suat Kaya istifa etmiş. Oyunlar başladı, Allah bilir Altınordu'ya neler gitti neler.

Ulan şu üçü tuzlanın %70-80i, ne demek Ads maçından önce kadroya alınmamaları? Y.vşaklara bak hele, play off iddianız yok mu lan sizin? Haaa Ads maçında play off iddiası olan takım bunları yapıyorsa , Giresun maçında play off iddiası %90 olmayacak olan takım acaba neler neler yapacak, galibiyet primi falan açıklanır heralde ilk 10 için.
Samsun başkanı ağlıyor kaç haftadır operasyon diye, kokusu Ads başkanından geliyor. Sonuç olarak Bolu çeçenoğlu, sazdağı gibi en önemli adamlarını yolluyor, Tuzla en önemli adamlarını Ads maçı öncesi kadroya almıyor. Tek kelimeyle rezalet. İnşallah hepsini üst üste koymayı nasip eder bize Allah.
Reply
25-04-2021, 12:16,
Başlığın başında dediğim gibi dosta düşmana inat 3 te 3 yapıp şampiyon olmalıyız sonrası yesinler birbirlerini
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
25-04-2021, 13:56,
İçim içime sığmıyor çok net yeneceğiz sanki ! en son samsun maçında böyle hissetmiştim... gerginlikten gerim gerim gerildik mk salın bizi artık allah aşkına ....
Başkentten !
Reply
25-04-2021, 14:04,
TFF Uyusun alt taraf şike, hatır gönül işleri ile çalkalanıyor. Hem Hakan Karahmet hemde tff başkanı ne kadar uyuyacaklar merak ediyorum. Canımız yanınca puan kaybedince mi sesimiz çıkacak.
Reply
25-04-2021, 14:14,
Dakika 15
Samsun ve ADS gol bulup öne geçmiş biz ise Altınordu’ya iki pozisyon vermişiz 0-0 devam ediyor.Oyun olarak her zamanki gibiyiz.TV başında yiye yiye elde tırnak kalmamış.
Akşamımız böyle geçecek.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)