32. Hafta | Altınordu - Giresunspor
25-04-2021, 22:53,
RE: 32. Hafta | Altınordu - Giresunspor
Sorun yok diyen topçu hoca taraftar varsa 6 puan alacağımızdan emin olan herkes olurda alamazsak .........................................
Başkentten !
Reply
25-04-2021, 22:53,
(25-04-2021, 22:50)bulancak28 Wrote: Ben salıyorum aga. 2 hafta boyunca TFF 1.lige dair hiçbir şeyi takip etmeyeceğim, iki hafta sonra da açıp puan durumuna bakacağım. Olur da çıktıysak ne ala, çıkmadıysak da zaten ne olacağı belli.

Allah'a emanet olun.

Başkan seni tanımam bilmem ama şuraya yazdıklarımız, aklımızdan geçenler tıpatıp aynı. 

Ben de diyorum takip etmeyecem diye ama sen inanıyor musun bir saat arayla forum & haber takip etmeyeceğine? Ben inanmıyorum kendime.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
25-04-2021, 22:54,
Bendeki heyecan geçen hafta bitmişti. Yazdığım mesaj aşağıda
Bizim takıma hiç güvenmediğimi, süper lige çıkarsak rakipler sayesinde çıkacağımızı söylemiştim. Hala da öyle düşünüyorum. Ama böyle lokum bir fikstürde ikisi de 2 de 2 yapar. Çok büyük salaklık yapmaları lazım bizim çıkmamız için

"Kankiler ben kalan 3 haftada Serginho'suz takıma maksimum 4 puan biçiyorum. Maalesef rakipler 4 te 4, 3 te 3 yaparsa çıkamayız. O yüzden rakip takımlara bel bağladım

Bu takım bu kafa yapısıyla, bu taktikle ve Serginho'suz maksimum 4 puan alır."
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
25-04-2021, 22:56,
(25-04-2021, 22:51)heyulaanil28 Wrote: Umarım takımı karşılamazlar düşündükçe sinir oluyorum Altınordu yenilmeyecek takım değil azıcık baskıda bile kalecileri topu dışarı atıyordu adam akıllı yarım saat baskı kurup top oynasak rahat yenerdik yok onu geçtim mücadelede yok ben daha düşünmek istemiyorum

Hakan Hoca, kesinlikle beraberliğe çıkarmış takımı. Akhisar, küme düşmüş olur rahat yeneriz diye planladı ama ters tepti maalesef. Şimdi uğraş dur, Akhisar'in o dandik Türk kalecisine çok rahat 2-3 gol atmalıyız normalde ama takım hücum konusunda çok sıkıntılı. O kaleciye bir kaç maçta denk geldim, ulan nasıl kaleci olmuş bu adam diyordum kendi kendime. Adana Demirspor maçında 3 golde de hata yaptı herif 2 hafta önce.
Reply
25-04-2021, 22:58,
Altay maçı sattı Demirle Samsunu rakip olarak istemiyor el neyin hesabını yapıyor bizde aldığımız bir puana seviniyoruz. Vizyonsuz misyonsuz paldır küldür geldik buraya kadar gelde son dört beş haftada Yılmaz Vural gibi bir hocayı arama hakanın içi çürümüş
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
25-04-2021, 23:00, (This post was last modified: 25-04-2021, 23:01 by 123456.)
Ben beraberliğe üzülmedim. Hatta şu deplasmanda beraberlik iyi sonuç. Eksik çoktu. Akhisar'ı içeride yeneceksin. Zaten zihinlerdeki 7 puan 1-3-3 üzerine kuruluydu. Ligden necaset gibi şaibe akıyor zaten. Tuzla'dan çekiniyor herkes ama orası daha götü başı toplayamaz. Üstüne de kendilerine iki haftadır şikeci diyen Samsun için kasmazlar.

Ha sezon geneli için çok konuşulur. Şimdilik o bugünün konusu değil. İnşallah çıkarız da hiçbir zaman konu olmaz
Reply
25-04-2021, 23:08,
(25-04-2021, 22:53)chotanax Wrote:
(25-04-2021, 22:50)bulancak28 Wrote: Ben salıyorum aga. 2 hafta boyunca TFF 1.lige dair hiçbir şeyi takip etmeyeceğim, iki hafta sonra da açıp puan durumuna bakacağım. Olur da çıktıysak ne ala, çıkmadıysak da zaten ne olacağı belli.

Allah'a emanet olun.

Başkan seni tanımam bilmem ama şuraya yazdıklarımız, aklımızdan geçenler tıpatıp aynı. 

Ben de diyorum takip etmeyecem diye ama sen inanıyor musun bir saat arayla forum & haber takip etmeyeceğine? Ben inanmıyorum kendime.

Ya usta ne bir saati? Ben 10 dakika bile ayrı kalamıyorum bu forumdan. Devamlı bilgisayarın başına f5'e basıp duruyordum biri bir şey yazsa diye. Yemin ederim şu son 1-2 ayda kendi eşimden anamdan babamdan çok hem sen hem de maicon, semih, arma ve diğer renktaşlar daha çok hayatımda yer edinmişsinizdir ki hiçbirinizi şahsen tanımıyorum da. Kimse Giresunspor ile ilgilenmiyor benim etrafımda. Bir tek benim. Ben bu foruma bağımlı gibi bir şeyim ama artık gerçekten dayanamıyorum. Bu stresi kaldıramıyorum. Ne olursa olsun kafasına girdim.
Reply
25-04-2021, 23:09,
Maç sırasında hakan hocaya baktım arada. Abi hiç hırs yok. Ulan hiç olmazsa şu taraftar için bir tarafınızı yırtın.
Reply
25-04-2021, 23:11,
(25-04-2021, 23:08)bulancak28 Wrote:
(25-04-2021, 22:53)chotanax Wrote:

Allah'a emanet olun.

Ya usta ne bir saati? Ben 10 dakika bile ayrı kalamıyorum bu forumdan. Devamlı bilgisayarın başına f5'e basıp duruyordum biri bir şey yazsa diye. Yemin ederim şu son 1-2 ayda kendi eşimden anamdan babamdan çok hem sen hem de maicon, semih, arma ve diğer renktaşlar daha çok hayatımda yer edinmişsinizdir ki hiçbirinizi şahsen tanımıyorum da. Kimse Giresunspor ile ilgilenmiyor benim etrafımda. Bir tek benim. Ben bu foruma bağımlı gibi bir şeyim ama artık gerçekten dayanamıyorum. Bu stresi kaldıramıyorum. Ne olursa olsun kafasına girdim.

O kadar rahattım ki kesin Çıkıcaz çıkıyoruz diye. Kendi kendimi avutmuşum. Yığılır kalırım herhalde 2 hafta içinde. Kalpten gideriz. Biz öyle adana demir gibi kaldıramayız.kaç sezon kafaya oynadık kaç sezon böyle kek bir lig geldi. Lig zor olsa eyvallah diyeceğim. Seneye lig şampiyonlar ligi.
Reply
25-04-2021, 23:13,
TFF 1. LİG 23. HAFTA SONU PUAN DURUMU (ÜST SIRALAR)
Takımlar Puan Durumu Puan Farkı
1.GİRESUNSPOR 53 -
2.SAMSUNSPOR 49 4
3.İSTANBULSPOR 43 10
4.ALTINORDU 41 12
5.ADANA DEMİRSPOR 39 14
6.KEÇİÖRENGÜCÜ 38 15
7.ALTAY 38 15
8.TUZLASPOR 38 15

Yorum sizlerin.....
Reply

Forum Jump: