30. Hafta | Giresunsporumuz - Ankara Keçiörengücü
16-04-2021, 17:40,
RE: 30. Hafta | Giresunsporumuz - Ankara Keçiörengücü
(16-04-2021, 16:27)kerasus Wrote: 2.ligden çıktığımız son haftaları hatırlıyorum da.. Gazozuna oynayan ligin orta sıra takımı Konya selçukspor bizim maçta resmen premier ligden kesitler sunmuştu. Biz zaten şiir gibi top oynuyorduk, haliyle 2 takımın maçı lig seviyesinin çok çok üzerinde bir maç olmuştu. Keza lider iken geriye düşüp hiçbir iddiası kalmayan Hatay, bize karşı sezonun topunu oynamıştı son haftalarda. Rahat rahat çıktık çıkıyoruz derken işimiz son hafta Malatya maçına kalmıştı. Ki Malatya onurlu davranıp kendi topunu oynadı ve PO maçları öncesi asları da dinlendirdi. (her takımın yaptığı ve yapması gerektiği gibi yani). Oysa onlara da çok büyük paralar gittiği bilinen birşey. 

Özetle... sakın Akhisar ve Tuzla maçlarına bırakmayalım işi.

Aynen öyle. Son haftalar para transferleri çok olur. Son 2 hafta galibiyet kesin zaten demek çok büyük rehavet. Altay'ın, Samsun'un durumu belli. Şurda 4 maç kaldı, sıkın dişinizi çocuklar.
Reply
16-04-2021, 18:13,
(16-04-2021, 16:27)kerasus Wrote: 2.ligden çıktığımız son haftaları hatırlıyorum da.. Gazozuna oynayan ligin orta sıra takımı Konya selçukspor bizim maçta resmen premier ligden kesitler sunmuştu. Biz zaten şiir gibi top oynuyorduk, haliyle 2 takımın maçı lig seviyesinin çok çok üzerinde bir maç olmuştu. Keza lider iken geriye düşüp hiçbir iddiası kalmayan Hatay, bize karşı sezonun topunu oynamıştı son haftalarda. Rahat rahat çıktık çıkıyoruz derken işimiz son hafta Malatya maçına kalmıştı. Ki Malatya onurlu davranıp kendi topunu oynadı ve PO maçları öncesi asları da dinlendirdi. (her takımın yaptığı ve yapması gerektiği gibi yani). Oysa onlara da çok büyük paralar gittiği bilinen birşey. 

Özetle... sakın Akhisar ve Tuzla maçlarına bırakmayalım işi.

baba o maçta stattaydım. kalp krizi geçiriyordum. maç için giresun'a geçmiştim. 70 den sonra çıktım . sonra gol falan oldu.
Reply
16-04-2021, 19:50,
(16-04-2021, 01:13)sy200028 Wrote: @GenCotanak kardeşim çarpık çurpuk maç başlığını bekliyoruz. Aynı kalitede olsun demirden puan veya puanları alalım maça bir gün kaldı. NOT: Latife yapıyorum hakkını helal et. İnşallah elin bir kez daha uğurlu gelir.

yaa yok ben pc den açtım cok güzel gözüküyordu Big Grin  telefondan girince yamuk cıkıyor Big Grin daha da acmam başlık bir anlık heves işte ^^
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)