23.Hafta | Adanaspor - Giresunspor
21-02-2021, 23:43,
RE: 23.Hafta | Adanaspor - Giresunspor
Çift takım olayı herzaman her şehirde vardır beyler. Önemli olan ne kadar minimuma indirebildiğin yada en azından iç sahada tribünde aktif bağıran kişi sayısını nekadar artırdığın. Sakarya da okurken akşam 9 da kahvehane de X takımın maçı bitiş düdüğünden itibaren topluca sakaryaspor forma ve kaşkollular çıkıyor. Yani Sakarya stadından çıkıp olduğu gibi kahvehaneye koşmuşlar diğer takımlarının maçını kaçırmıyorlar ama tabi sonuç olarak starda aktif tezahürata katılan sayısı fazla olduğu için Türkiye genelinde çok iyi bilinirler. Tabi o da kendimi bildim bileli ya süper ligdeler yada onun altında iddialı durumdalar. Haliyle şehir o bilinçle yetişiyor. Şimdi ise yıllardır alt ligdeler aradan Bi 10 sene daha geçsin ve değil süper lig, 1. Ligi bile hiç görmesinler hep 3 ligde takılsınlar görelim o şehir bilincini. Yeni kuşak nasıl yetişecek asıl mesele o. Şehir bilinci deyince ben Eskişehiri bilirim canlı yaşadıklarımdan.
Reply
22-02-2021, 00:00,
Esasında kafaların karışık olmasında ki temel sebep şöyle ligin kalburüstü dediğimiz hiç bir takımı ile maç yapmadık. Genelde son sıradaki takımlarla mücadele ettik. Önümüzü göremiyoruz. Üstten bir iki takımla oynasak takımımızın gücünü test etsek. Hepsini yığmışlar son haftalara doğal olarak kötü oynuyor görünüyoruz. Ama yendiğimiz takımlara bakıyorum alt taraf üst tarafa çelme takmaya başladı. Ortada bir çelişki var yavaş yavaş zorlu seriye giriyoruz. güçlü rakiplerle karşılaştıkca takımın güç kaybı yaşayıp yaşamadığını daha iyi test etme imkanı bulacağız diye düşünüyorum.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
22-02-2021, 00:45,
Beraberlik bizim için iyi sonuç olacaktır, galibiyet harika olur ama ben beraberliğe tavım.

Çok ama çok dar rotasyonla oynuyoruz, artık Marko ile Muhammed'de mi sorun var hoca da mı anlamadım bur türlü rotasyona sokamadık bu iki elemanı dolayısıyla dar rotasyon nedeniyle takım epey yoruldu o nedenle beraberlik iyi sonuç bence.

Adana Demir maçında gördüğümüz Adanaspor epey diri takımdı, bana göre tek ve en önemli silahları Ozegovic, iyi savunma yaparsak 1 puan alırız hatta belki kontra, duran top vs galip bile gelebiliriz ama cebe ilk beraberliği koymak lazım.

Orta saha da güçlü çıkmak lazım, bana kalsa Mehmet - Erol - Nalepa ile başlarım, Eren kulübeye.
Reply
22-02-2021, 02:31, (This post was last modified: 22-02-2021, 02:37 by kral1234.)
(21-02-2021, 22:14)sy200028 Wrote:
(21-02-2021, 22:11)123456 Wrote: Takım lige çıkarsa çok görürüz yeni Giresunsporlu. Gel gelelim takıma seyirci kazandırmak için iyi günler lazım. Şöyle 5-6 sene lig yapabilsek şehirdeki bilinç daha fazla artar diye düşünüyorum. 2. Ligde şampiyon olduğumuz sene kardan ertelenen, Ergün Çakırın dağ tarafına penatı golü attığı maçta stadda 500 kişi falan vardı. Seneye malum maçlarda 20 bin olur. Buna alışmak lazım.

Az buçuk tecrübelendik eskiden hep alabaştık. Adam Giresunspor maçına Gs, Bjk, Fener forması ile geliyordu.

Ulan gece gece yataktan düştüm gülmekten puahahahahahahahha Big Grin Big Grin Allah da seni güldürsün

Maça gelecek olursak Adana Emrah Bayraktar ile biraz düzeldi. Tivibusporda görev yaparken yorumlarını beğeniyordum. Teoriyi pratiğe dönüştürmüş gibi. Ama defansif olarak çok kötüler. Ozegovic ve Celil yükseli adam adama markajla durdurmak lazım. Özellikle celilin çok sert şutları var..Fakat ben galip geleceğimize inanıyorum.
Reply
22-02-2021, 03:12,
iyi günde herkes giresunlu tribün dergi de bile yeni yeni nickler çıkıyor giresunlu orada bile sayımız artmaya başladı bu pandemi bitince tribünlerede yansıyacaktır ama sakarya da düştügümüz günün akşamı bütün şehir saat 7 de fb-gs finaline odaklanmıştı o günü asla unutmam küme düştügümüze değilde o günün akş"Lüften argo kelimeler kullanmayınız" çok üzülmüştüm
Reply
22-02-2021, 08:56,
HAKAN KELES IN VERDIGI DEMEC E KATILIYORUM ADANA DAN CARSAMBA GÜN 3 PUAN ALABILIRSEK YÜZDE 80 HEDEFE YAKLASMIS OLURUZ ADANA NIN YABANCI BIR SANTRAFOR U VAR BIRDE ISIMLI CELIL VAR GIBI SANTFORA ÖNLEM ALIRSAK 3 PUAN CIKARTABILIRIZ BIRDE ADANA TAKIMLARINA KARSI DA COK KÖTÜ SAYILMAYIZ INSALLAH CARSAMBA GÜN 3 PUAN VE ARDINDAN GELECEK BIR ALTAY GALIBIYETI BENIM ICIN BU TAKIMIN SÜPER LIG VIZESINI ALMIS OLURUZ SIZLER NE DÜSÜNÜYORSUNUZ ARKADASLAR
Reply
22-02-2021, 11:52,
(21-02-2021, 23:32)ArmanınPeşinde Wrote: Hakan Hoca'nın röportajını izlemek isteyenler için;

https://www.youtube.com/watch?v=8BC6yfBS...erMerkezTV

İlk kez net konuşmuş lobi olaylarına isim vererek falan söylemesi mesaj vermesi her anlamı ile güzel bir röportaj ama hala gol attıktan sonra savunma bunu kabul etmem bunu oynayacağın takım vardır Ankaraya karşı 70 dk savunma oynayamazsın.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
22-02-2021, 12:24,
(22-02-2021, 08:56)gorelelibey Wrote: HAKAN KELES IN VERDIGI DEMEC E KATILIYORUM ADANA DAN CARSAMBA GÜN 3 PUAN ALABILIRSEK YÜZDE 80 HEDEFE YAKLASMIS OLURUZ ADANA NIN YABANCI BIR SANTRAFOR U VAR BIRDE ISIMLI CELIL VAR GIBI SANTFORA ÖNLEM ALIRSAK 3 PUAN CIKARTABILIRIZ BIRDE ADANA TAKIMLARINA KARSI DA COK KÖTÜ SAYILMAYIZ INSALLAH CARSAMBA GÜN 3 PUAN VE ARDINDAN GELECEK BIR ALTAY GALIBIYETI BENIM ICIN BU TAKIMIN SÜPER LIG VIZESINI ALMIS OLURUZ SIZLER NE DÜSÜNÜYORSUNUZ ARKADASLAR

Öpüyorum ellerinden dayı.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
22-02-2021, 13:07,
(21-02-2021, 23:32)ArmanınPeşinde Wrote: Hakan Hoca'nın röportajını izlemek isteyenler için;

https://www.youtube.com/watch?v=8BC6yfBS...erMerkezTV

Hocanın açıklamaları iyi de sunucular tırt oğlu tırt. Yarım saat boyunca özünde tek bir konu konuşuldu sadece. Çok defansif oynaması ile başladı ve az hücum yapması ile devam ettirdiler. Yani yine aynı kapıya çıkıyor. Böyle embesiller nasıl program yapıyorda izleniyorlar hayret. Rekorlar kıra kıra şampiyonluğa koşan takımın hocasına soracağın hiçmi soru yok mı. Hele sonlarda magazin soruları tüy dikti.
Reply
22-02-2021, 13:20,
(22-02-2021, 03:12)santana28 Wrote: iyi günde herkes giresunlu tribün dergi de bile yeni yeni nickler çıkıyor giresunlu orada bile sayımız artmaya başladı bu pandemi bitince tribünlerede yansıyacaktır ama sakarya da düştügümüz günün akşamı bütün şehir saat 7 de fb-gs finaline odaklanmıştı o günü asla unutmam küme düştügümüze değilde o günün akş"Lüften argo kelimeler kullanmayınız" çok üzülmüştüm

o sene üniyi giresun'da okuyordum Smile üni de uğraşmıştım genç çotanaklar falan ayağına . trabzonluların bile kulübü vardı. o gün giydim formamı çıktım millet şampiyonluk kutluyor ben formamı giydim paşalar gibi gezdim. bi polis abi de ulan helal olsun be diye arkamdan bağırıyordu o günü hiç unutmam Smile derslerden kaçıp maçlara giderdim .
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)