23.Hafta | Adanaspor - Giresunspor
21-02-2021, 21:26,
RE: 23.Hafta | Adanaspor - Giresunspor
(21-02-2021, 20:55)sy200028 Wrote: Sosyal medyada Samsunspor sayfasının paylaşımına denk gelmişinizdir. Neymiş kimseyle dost degillermiş. Bu kadar kibirlilik neden padişahın sol dassağından çıktınız herhalde. Sen o sene hiç galibiyeti olmayan Gaziantep'e yenil suçlusu Giresun olsun. İnşallah su Samsun'daki maçta boyunuzun ölçüsünü veririzde biraz susarsınız.

Sokakta godamanlara tribün tabiriyle çekirdekçi tayfaya sorsan Samsun Giresun el ele çıksın şampiyonluk önemli değil kafasındalar hayır efendim tribünden gelen biri olarak söylüyorum herşeye inat şampiyon olmalıyız Samsun rakibimiz olmasa süper lige çıkalımda ikinci olmuşuz playofftan çıkmışız önemli değil derdim bu saatten sonra şampiyonluktan başka birşey kesmez.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
21-02-2021, 21:44,
(21-02-2021, 21:26)heyulaanil28 Wrote:
(21-02-2021, 20:55)sy200028 Wrote: Sosyal medyada Samsunspor sayfasının paylaşımına denk gelmişinizdir. Neymiş kimseyle dost degillermiş. Bu kadar kibirlilik neden padişahın sol dassağından çıktınız herhalde. Sen o sene hiç galibiyeti olmayan Gaziantep'e yenil suçlusu Giresun olsun. İnşallah su Samsun'daki maçta boyunuzun ölçüsünü veririzde biraz susarsınız.

Sokakta godamanlara tribün tabiriyle çekirdekçi tayfaya sorsan Samsun Giresun el ele çıksın şampiyonluk önemli değil kafasındalar hayır efendim tribünden gelen biri olarak söylüyorum herşeye inat şampiyon olmalıyız Samsun rakibimiz olmasa süper lige çıkalımda ikinci olmuşuz playofftan çıkmışız önemli değil derdim bu saatten sonra şampiyonluktan başka birşey kesmez.

Aynen öyle futbolun f sinden anlamayan hayatında bir kere maça gitmemiş akrabalarım giresun Samsun elele yazıyor. Bu takım ikinci lige düşüp son hafta Ünye beraberliği ile ligde kaldığımız sene biz burada puan hesabı yaparken millet neredeydi. İyi günde herkes Giresunsporlu. Öğlen Giresunu  akşama fener cimbom Trabzon bjk destekke çok güzel.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
21-02-2021, 22:11,
Takım lige çıkarsa çok görürüz yeni Giresunsporlu. Gel gelelim takıma seyirci kazandırmak için iyi günler lazım. Şöyle 5-6 sene lig yapabilsek şehirdeki bilinç daha fazla artar diye düşünüyorum. 2. Ligde şampiyon olduğumuz sene kardan ertelenen, Ergün Çakırın dağ tarafına penatı golü attığı maçta stadda 500 kişi falan vardı. Seneye malum maçlarda 20 bin olur. Buna alışmak lazım.
Reply
21-02-2021, 22:14, (This post was last modified: 21-02-2021, 22:33 by sy200028.)
(21-02-2021, 22:11)123456 Wrote: Takım lige çıkarsa çok görürüz yeni Giresunsporlu. Gel gelelim takıma seyirci kazandırmak için iyi günler lazım. Şöyle 5-6 sene lig yapabilsek şehirdeki bilinç daha fazla artar diye düşünüyorum. 2. Ligde şampiyon olduğumuz sene kardan ertelenen, Ergün Çakırın dağ tarafına penatı golü attığı maçta stadda 500 kişi falan vardı. Seneye malum maçlarda 20 bin olur. Buna alışmak lazım.

Az buçuk tecrübelendik eskiden hep alabaştık. Adam Giresunspor maçına Gs, Bjk, Fener forması ile geliyordu.
Reply
21-02-2021, 22:17,
(21-02-2021, 22:14)sy200028 Wrote:
(21-02-2021, 22:11)123456 Wrote: Takım lige çıkarsa çok görürüz yeni Giresunsporlu. Gel gelelim takıma seyirci kazandırmak için iyi günler lazım. Şöyle 5-6 sene lig yapabilsek şehirdeki bilinç daha fazla artar diye düşünüyorum. 2. Ligde şampiyon olduğumuz sene kardan ertelenen, Ergün Çakırın dağ tarafına penatı golü attığı maçta stadda 500 kişi falan vardı. Seneye malum maçlarda 20 bin olur. Buna alışmak lazım.

Az buçuk tecrübelendik eskiden hep alabalık. Adam Giresunspor maçına Gs, Bjk, Fener forması ile geliyordu.

Orası öyle o konuda iyileşme eğilimindeyiz. Düştüğümüz sene Karşıyaka maçının olduğu gün fb-gs maçı vardı. Staddan tiksinmiştim o gün. Bir sürü vardı o gün farklı forma.
Reply
21-02-2021, 22:18,
Son dklarinda "Kdumun hakemi bitirsene maçı, cimbomumun maçına yetişecem" diye bağıran dayılar gördü bu gözler. Madem cimbomun, ne işin var Giresun Atatürk Stadi'nda.

Bu arada ya berabereydi maç, ya da yeniliyorduk, önde bile değildik yani.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
21-02-2021, 22:32,
(21-02-2021, 22:18)chotanax Wrote: Son dklarinda "Kdumun hakemi bitirsene maçı, cimbomumun maçına yetişecem" diye bağıran dayılar gördü bu gözler. Madem cimbomun, ne işin var Giresun Atatürk Stadi'nda.

Bu arada ya berabereydi maç, ya da yeniliyorduk, önde bile değildik yani.

Hayır olabilir dört büyüklere sempati duyabilirsin destekleyebilirsinde Giresun maçının olduğu gün başka forma giymek gerçekten ayıp. Bu kültürü oluştıramadık Türkiyenin genel sorunu bu Eskişehir, Adanademir İzmir takımları dışında hepsinde var. Git bir Almanyaya adamların 3. Ligi bile otuz kırk bin kişiye oynuyor neden herkes kendi şehrinin takmını  tutuyor.
Reply
21-02-2021, 23:09,
Beyler transfermaktta rastgele gördüm şimdi, Madinda ayrılmış ya la Big Grin
Malezya'da bir takıma transfer olmuş.
Reply
21-02-2021, 23:19,
(21-02-2021, 23:09)bulancak28 Wrote: Beyler transfermaktta rastgele gördüm şimdi, Madinda ayrılmış ya la Big Grin
Malezya'da bir takıma transfer olmuş.

Evet haberi yapılmıştı sen kaçırmışsın herhalde
Reply
21-02-2021, 23:32,
Hakan Hoca'nın röportajını izlemek isteyenler için;

https://www.youtube.com/watch?v=8BC6yfBS...erMerkezTV
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)