22. Hafta | Giresunspor - Ankaraspor
21-02-2021, 14:21,
RE: 22. Hafta | Giresunspor - Ankaraspor
(20-02-2021, 23:54)bulancak28 demiş ki: Benim de ilk maçım gs ile oynadığımız kupa. 5 yemiştik Big Grin

Aslında benim de ilk maçım bu maç ama ondan önce çocuktum hayal meyal hatırlıyorum ağustos ayının sonu gibiydi ya 2001 yada 2002 senesiydi. Evimizde ya Kastamonu yada Zonguldaksporla oynuyorduk ikinci yarı girebilmiştim Smile heyecanlanmıştım. Ondan sonra araştırma falan derken 2005 de farkettm sonra kupa maçı Smile o gün bugündür
Alıntı
21-02-2021, 15:52,
Tuzla da puan kaybı yaptı. İstanbul ile 10 diğerleri ile 12 puan fark oluştu. İnşallah rehavete girmeden Adana ve Altay maçlarını atlatalım bu hafta işi bitiririz diye düşünüyorum. Bu hafta çok önemli
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Alıntı
21-02-2021, 18:35,
Tuzlanın yenilmesi de iyi oldu herşey lehimize şükür kendimiz berbat etmezsek çıkacağız inş. Bu arada eren olayı sıkıntı oyundan çıkıp reklam panosundan oyuna filan bakıyor artist, akşamda resmini atıp captan filan yazmış hayırdır eren ! Derdin ne .ötünü başını sallama işte oyna abi hani Giresun çocuğusun ya bırakın şu poz işlerini birde bu sus işareti filan olmuyor artık işine bak !
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
21-02-2021, 19:04,
Ulan işe bak Giresun çocuğu dediğimiz Eren takımın sırtında kambur haline geldi. Oynasa el freni gibi bişey yapmadığı gibi takımı da bozuyor. Yedek tutsan takımı karıştırır diye riske edemiyorsun. Mecburen oyundan çıkarsan tamda korktuğumuz şeyi yapıyor. Derde ne la bu adamın? Yeter da yeter. Oynadında bizmi engelledik?

Bu arada lig bitti gibi arkadaşlar. Samsun bundan sonra ilk 2 de rahatladığı içinin artık tek hedefi biziz. Ne yapar eder geçerler bizi. Bu hafta da bizim değil samsunun haftası oldu. Kendisi en yakın rakibini deplasmanda yenip işi bitirdi altındaki kimse kazanamadı ve ligi bitirdiler gibi artık tek hedef liderlik.
Alıntı
21-02-2021, 19:25,
Ben de baktım ama bir şey göremedim. Lig bitti evet ama bence bizim için daha yeni başlıyor bu formsuzlukla iyi götürmemiz gerekiyor. Hedef halindeyiz.
Alıntı
21-02-2021, 20:18,
Bursa Giresuna karşı oynayabileceği en iyi futbolu oynadıktan sonra piyasada yok. Bize karşı iki top çeviren takım ve taraftarları Real Madrit sanıyor kendini bir iki hafta. Uuu neydi adamların havasından iki hafta sosyal medyaya bakmadım.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Alıntı
21-02-2021, 20:30,
(21-02-2021, 20:18)sy200028 demiş ki: Bursa Giresuna karşı oynayabileceği en iyi futbolu oynadıktan sonra piyasada yok. Bize karşı iki top çeviren takım ve taraftarları Real Madrit sanıyor kendini bir iki hafta. Uuu neydi adamların havasından iki hafta sosyal medyaya bakmadım.

Lider olmanın dezavantajı bu işte her takım bize karşı oynayabileceği en iyi oynamaya çalışacaktır zaten
Genç Çotanaklar

Alıntı
21-02-2021, 20:59,
Forum olarak aşırı stresli görüyorum herkesi sanki Adana maçında puan kaybetsek süper lige çıkamayacakmışız gibi bir hava seziyoruz. Veya Eren, Balde çıkarken trip atsa bir anda takım havası bozulacak her şey alt üst olacakmış gibi hissediyoruz. Süper lige bu kadar yaklaşmışken hak veriyorum aslında. Evet son 3 maçta da iyi oynamadığımızı düşünüyorum ama 1.ligde hangi takım mükemmel oynuyor ki? Hem bizim hem de takımın rahatlamaya ihtiyacı var.
Kaba bir hesapla önümüzde 12 tane maç var. Maç başına 1.5 puan ortalaması, her iki maça bir galibiyet bir mağlubiyet bile 68 puana taşıyor bizi. Rehavete kapılmadan ya da stres yapmadan, aynı oyunumuzu oynarsak ben bunu her türlü başaracağımızı düşünüyorum.
Alıntı
21-02-2021, 23:50,
(21-02-2021, 20:59)bulancak28 demiş ki: Forum olarak aşırı stresli görüyorum herkesi sanki Adana maçında puan kaybetsek süper lige çıkamayacakmışız gibi bir hava seziyoruz

Kanka valla ben senin Ankara maçındaki yorumlarını görünce tüm umutları yitirdim. Sen bile kötüyüz diyorsan zçtık dedim o derece. Özellikle 2.yarıdaki maçlarda maç anında hepimiz karalar bağlar eleştirirken öyle olumlu yazıyordun ki, aha dedim sende böyle konuşuyorsan bittik dedim  Big Grin
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi