Giresunspor - Bursaspor
09-02-2021, 21:14,
RE: Giresunspor - Bursaspor
Td bıraktım özellikle samsunlular ile baya tartıştım şirinler55 diye biri vardı baya tartıştık cezalar falan yedik Bursa taraftarını kaala almayın Samsun taraftarı gibi dünyayı ben yarattım havasındalar konuşmaya bile değmez
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Alıntı
09-02-2021, 21:45,
(09-02-2021, 21:14)heyulaanil28 demiş ki: Td bıraktım özellikle samsunlular ile baya tartıştım şirinler55 diye biri vardı baya tartıştık cezalar falan yedik Bursa taraftarını kaala almayın Samsun taraftarı gibi dünyayı ben yarattım havasındalar konuşmaya bile değmez

Bu çap muhabbeti insanın harbiden midesini bulandırıyor. kıçı kırık orduspor bile bir sene süper ligde oynadı diye bize bu muhabbeti yapıyordu.  Wink şimdi nerede oldukları malum. Bursaspor'un asıl bundan sonraki maçlarını merak ediyorum. Tamam alt yapıları çok iyi ama bizim maça kadar baskısız oynadılar. bundan sonra üzerlerinde kocaman bir şehrin baskısını hissedecekler.
---ÇEPNİ BOYU ÇOTANAKLAR---
Alıntı
09-02-2021, 23:37,
td de bi kaç tane ç.o vardı hele bi tane karabudun var tam bir y.v.k Giresun/espiyeliymiş boyna giydirip duruyordu elaman özelden bayabi yazıştık neymiş samsun tribünlerinde epey giresunlu varmış saygı duymak lazımmış, yönetimde filanda varnış giresunlu .... bana epeyce bi etiket yaptı Smile yol verdim sonra, her hafta Giresun kaybedecek diye yalvaranlar var Smile onları görmek güzel sonramı nick banned Tongue
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
09-02-2021, 23:58,
(08-02-2021, 20:17)gorelelibey demiş ki: BU HOCA OYUNA MÜDALE NEDEN ETMIYOR ADAMLAR TEK KALE OYNUYOR

4 gündür siteye giremiyordum, biraz geç oldu, alıntı yapamadım mesajını. Öpüyorum ellerinden dayı.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Alıntı
10-02-2021, 00:19,
Bolu,                                                                Adana,                                                        Ümraniye.                                                    , Samsun,                                                     Eskişehir,                                               Adanademir,                                             Altınordu.                                                         , Tuzlaspor maçlarını deplasmanda oynayacağız.                                                Ankara,                                                               Altay,                                                          Bandırma.                                                  , İstanbul,                                                  Keçiöğren,                                                      Akhisar maçları içeride oynayacağız  deplasman maçlarından Bolu, Adana, Eskişehir hariç hepsi zorlu maçlar. İçeride Altay, İstanbul, Keçiöğren maçları zorlu geçecek gibi. Fikstür bakınca kesinlikle şu üç haftayı kayıpsız geçmek zorundayız.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi