Giresunspor - Balıkesirspor
24-01-2021, 23:29,
RE: Giresunspor - Balıkesirspor
Adana Demirspor 8 puan geride artık. Altay 6 puan. Haftaya Altay İstanbul vuracak birbirine. Daha da vuracaklar birbirlerine. Yeter ki biz kazanalım. Kazandıkça fark artacak. Rakiplerimize karşı beraberliğin bize yettiği maçlarda avantajlı konumda olacağız. Bizim takım topa az sahip olup hızlı hücumla sonuç alma takımı. Rakip bize topu verirse bugün ki gibi Onurcana kadar veriyoruz topu her pozisyon. O sebeple rahat dediğimiz fikstür bizim için çok kritik.
Reply
24-01-2021, 23:36, (This post was last modified: 25-01-2021, 00:46 by kral1234.)
(24-01-2021, 23:24)sy200028 Wrote: Menemen yarın Altınordu ile oynuyor büyük ihtimal Altınordu yener. Haftaya içeride bizle oynayacaklar yine sıkıntılı bir maç bizi bekliyor hep korkmuşumdur böyle takımlardan. Transfer dönemini nasıl geçirdiklerini bilmiyorum kötü iyi futbol farketmez üç puan olsun yeterli.

En etkili oyuncuları ankaraspora gitti.

Yerine gelen oyuncu simon zenkeBig Grin
Reply
25-01-2021, 11:29,
Özetlere bakıyım dedim Balıkesir'in oyun anlayışını ne kadar eleştirsemde hocası Cihat Arslan'a teşekkür etmek gerek Diarra'nın gördüğü kartta olay kendi önünde oluyor başta Diarra olmak üzere bizim takımı sakinleştirmeye kalkmış yoksa bizden çok kişi atılırdı takdir ettim adamı maç sonuda güzel konuşmuş.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
25-01-2021, 15:50,
Konu dışı: M.Akyüz Ads den ayrılıyormuş
Reply
25-01-2021, 20:14,
Menemen duran toplar çok tehlikeli. 3 duran top, 3 gol, 2'si ofsayt diye verilmedi.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
25-01-2021, 21:12,
(25-01-2021, 20:14)chotanax Wrote: Menemen duran toplar çok tehlikeli. 3 duran top, 3 gol, 2'si ofsayt diye verilmedi.

Cihan besbelli hoca ve futbolcular bu maçı izlemiştir. Her zaman dediğim gibi böyle takımlar çok tehlikeli İyiki galip geldilerde biraz olsun uyanmış olduk. Yoksa rakibi küçümseyebilirdik.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
25-01-2021, 21:26,
Diarranin olmaması, yerine uzun boylu Sadi olması da iyi oldu belki de bu maç için. Topu rakibe verip kontra kovalasak tıkır tıkır atarız da bakalım ne olacak. Ama yok, Altınordu ya 4 atan menemen bizi en az 5lik yapar.

Bu arada bu sene funda arar & yak gel dinlememe totemi yapıyordum, bu akşam başkanın maçın öyküsünden sonra dayanamadım, üç defa dinledim. İnşallah başımıza iş gelmez.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
26-01-2021, 04:21,
Balkes maçındaki oyun biraz düşündürse de gerek gol sevinçlerindeki içtenlik, gerekse kırmızı gören oyuncuların maç atmosferine kendilerini kaptırmaları umut verici. Tamam en az 3 hafta ceremesini çekecez belki ama uzun vade de çok faydasını görürürüz bu birlikteliğin. Ha ben mi çok iyimser düşünüyorum bilmem ama ben takım ruhu açısından aşırı konsantrasyona veriyorum. Hatta maçta çok durgun olmamızı devre arası yönetimin saçmalıklarından mı etkilendiler acaba diye korktum ama gol sevincindeki coşku tekrar umutlarımı yeşertti. Maç öncesi yorumda da belirtmiştim zaten benim için önemli olan o maçta skordan ziyade o mücadelenin devam edip etmeyeceği idi.
Reply
26-01-2021, 12:34, (This post was last modified: 26-01-2021, 14:34 by ArmanınPeşinde.)
https://giresunsporgazete.com/giresun-si...r-duyuyor/

Maç sırasında Erol Can'ın kaptanlık pazubandını taktığını görünce çok sevinmiştim.

Bu arada Caner'in babasının bir sağlık problemi varmış sanırım, yoğun bakımda olduğu söyleniyor. Maçta da kendini pek verememesi buna bağlı olabilir. Geçmiş olsun.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)