Giresunspor - Balıkesirspor
24-01-2021, 18:07,
RE: Giresunspor - Balıkesirspor
Öyle ya da böyle koyduk geçtik 3 puanı aldık.

Diarra ile Nalepa tam anlamıyla salaklık etti. En az 2’şer maç yoklar. Takımda zaten adam yok. Hele diarra gol yememe serisinde büyük payı var. Nalepa formsuz ama alternatifi yok.

Neyse yeni stadımız hayırlı olsun. İlk golümüzü attık ilk 3 puanı aldık. İnşallah yolun sonu şampiyonluk olsun.
Reply
24-01-2021, 18:11,
Baldenin kafa vuruşuda harikaydı nasıl kaleye girdi top anlamadım biran
Genç Çotanaklar

Reply
24-01-2021, 18:18,
(24-01-2021, 18:02)gorelelibey Wrote: ARKADASLAR GENCLER TAKIM KÜME DÜSMEKTEN KURTULDU SU ANDA DEGILMI

Yok dayı , küme düşme işi bitti gibi. Öpüyorum ellerinden.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
24-01-2021, 18:20,
Neyse herşeye rağmen kazandık yeni statda puan kaybı ve böyle zayıf rakibe karşı puan kaybedip tarihe geçmek olmazdı şampiyonluk yolunda kötü oynayıp kazanmakta önemli bunlar artılar ama bu kartlar olmadı hadi Menemen maçı neyse ama Bursa maçı sıkıntılı geçer hedefe giden yolda böyle aptal kartlar görmeyeceksin ama herşeye rağmen kazanmak güzel 

Kaldı 9  Cool
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
24-01-2021, 18:24,
Forumdan bir arkadaş diyordu tam hatır lamıyorum

Altay maçına kadar 6 haftalık fikstür bizim kaderimizi belirleyecek. Buradan alacağımız maksimum puan sonrası her şey net belli olur
1. maçı kayıpsız geçtik

Bakılım bu 18 puandan kaçını toplayacağız
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
24-01-2021, 18:28,
Takik topla oynamak zorunda kaldigi maclarda cok sıkıntı yasiyir bence topsuz oyunda daha iyiyiz bugunde oyle bir macti zorda olsa kazandik onemli olan kazanmakti balikesir menemen ankara eskisehir akhisar adana bolu bu 7 maci kesin almamiz lazim bence dusmeye oynayan takimlarla erien oynuyoruz daha yumurta gote dayanmadi onlarda buyuk avantaj kaldi 6 mac onlardan 16 alsak 54 yaoiyoruz zaten topsuz maclarda gereken puanibaliriz Diarraya ve Nalepayada Allah akil versin skoru almisken boyoe seyler cok gereksiz
Reply
24-01-2021, 18:30,
Takım biraz fazla takım olmuş Big Grin
Diarra ne gerek var olum böyle şeylere? Aklıma şey geldi, böyle yumruk atmaya gidecek kadar neye kızdı acaba? Hareket her türlü minimum 2 maç zaten, o konuda hemfikiriz de ırkçı bir söylem falan mı geldi? Çok gereksiz bir noktada böylesine sinirlenmek absürd çünkü...
Reply
24-01-2021, 18:33,
İkinci yarının çok çok zorlu geçeceğini daha ilk maçtan test etmiş olduk.Kapanan, çirkeflik yapan dünya kadar takım çıkacak karşımıza Bu yolda psikoloji sinirlere hakim olmak çok büyük ehemmiyet arz ediyordu ki  ilk maçtan tongaya düştük. acemi bir takımız golü atmışsın psikolojik üstünlük bize geçmiş faul bize yapılıyor iki kırmızı kart görüyoruz boşuna bu takıma transfer lazım demiyorduk. Sakatlık cezalı durumlarını gözününde bulundundurmak zorundaydık. Kolay maç yok geriye 16 maç kaldı adım adım ilerlemeliyiz.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
24-01-2021, 18:33,
Kartlardan biri alakasız biri gereksizdi
Reply
24-01-2021, 18:38,
Finale 16 maç kaldı
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)