Akhisarspor - Giresunspor
27-12-2020, 21:15,
RE: Akhisarspor - Giresunspor
İşyerinde sesi kısık çaktırmadan izlemeye çalışıyorum. zaten gol geciktikçe gerilmişken birde hastanın biriyle tartıştık, ardından 3 dk geçmedi gol geldi hayat bayram oldu  Big Grin Nazar değmesin takım her şartta önde basmayı sürdürüyor bu süper. Evet yne gol atınca refleks olarak savunmaya ağırlık veriyoruz belki ama asla 5-6 hafta öncesine kadar gibi değiliz. eskiden topu rakibe bırakır biz sadece ceza sahamıza gelen topa dan dun ceza sahası dışına sallardık ama top yine rakipte olur ve bir şekilde golü yerdik. ya rakip çok şık gol atar ya bizimkiler saçmalar ama illaki yerdik. Şimdi öyle değil, asla rahat top yapmalarına izin vermiyoruz. buda rakip ataklar tehlikeye dönüşmeden uzaklaştırmamıza yada kapmamızı sağlıyor. eski halimiz olsa bukadar müthiş pas yapan akhisar ciddi ciddi içimizden geçerdi. şimdi tam aksine oyunu rakip kaleye yıkmaya alışıyoruz birkaç haftadır, bu sayede hem gol yemekten uzak oluyoruz hemde bir şekilde golü buluyoruz. ligin ilk haftaları resmen kalemiz boş gibiydi, rakibin kaleyi bulan her atağı goldü. o takımdan 5 haftadır gol yemeyen lider takıma evrilmek müthiş bir yükseliş doğrusu. 

2. yarı ligin yarısındaki kolay seriyi kayıpsız geçip bu haftalara puan farkıyla girmekten başka çaremiz yok. Zira o kolay seriyi rakiplerimiz tamda bu son haftalarda oynayacak ve kayıpsız geçme ihtimalleri yüksek. Tüm rakiplerimiz alttakilerle oynarken biz ise altay hariç  tüm rakiplerle deplasmana gidicez. o deplasmanlara puan farkı ve beraberlik yetmesi avantajı ile çıkıp 1 puanı koparmamız lazım. 

Ha uzunca yazmışkan hakan başkanın da hakkını teslim edelim. açıkçası başkan seçilmesine karşı belki en memnuniyetsiz kişilerden biriydim ama yanılmanın mutluluğunu yaşıyorum. bozbağ ve geçen sene sacit takım tam ivme yakalarken hemen frenlerlerdi takımı. değil liderlik falan, ilk 6 ya yaklaşmaya kalksak en az 5 hafta galibiyet yüzü görmez ve hızla uzaklaşırdık üst sıralardan. sonra arada 1-2 galibiyet serpiştirir ve ligde kalmayı garantiler sezonu tamamlardık. bu sene ilk kez takım yukarı yaklaşınca olması gerektiği gibi daha bir ivme yakaladı, takım uyumu oluştu ve üstüne koyarak oynamaya başladık.
Reply
28-12-2020, 00:24,
öğrenilmiş çaresizlik gerçekleşmedi
iyi giderken ligin en formsuz takımına puan verme geleneğimiz bu sefer olmadı. Ümitlenmeye başladım yavaştan :S

Hesaplamalarıma göre süper lige direkt çıkış 70 puan
Playoffa katılma barajı 56 puan olacak bu sene.

18 maçımız var şuan 32 puandayız. Hadi yolun sonu güzel bitsin

Bu arada Tuzla maçıyla sanırım Giresun Atatürk Stadı'na veda ediyoruz. Güzel bir veda olsun, ayrıca tribünlerde de güzel bir hazırlık olsa hoş olur.
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
28-12-2020, 00:31,
Ligde kalmayı garantiledik gibi hesapta yoktu zaten geçen başkanda söyledi hedef ligde kalmaktı kimsenin hesabında böyle birşey yoktu demişti. 

Videonun 3 dk sonra 

HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
28-12-2020, 00:42,
Kazanmak güzel, böyle maçları kazanacaksın ama bu kadar zora sokmaya gerek yok, buldun mu atacaksın sonra rakip debelensin dursun 

Başkanın açıklamalara gelirsek, Giresun'da hiç bir başkan şampiyonluk için başkan olmaz, şampiyonluk hedefiyle yola çıkmaz
Reply
28-12-2020, 00:46,
(28-12-2020, 00:42)genoa28 Wrote: Kazanmak güzel, böyle maçları kazanacaksın ama bu kadar zora sokmaya gerek yok, buldun mu atacaksın sonra rakip debelensin dursun 

Başkanın açıklamalara gelirsek, Giresun'da hiç bir başkan şampiyonluk için başkan olmaz, şampiyonluk hedefiyle yola çıkmaz

Açıklamalarına birşey demiyorum toteme devam kasmayın şampiyonluk falan  Big Grin
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
28-12-2020, 01:42, (This post was last modified: 28-12-2020, 01:45 by kesap28.)
https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=219529
arkadaşlar bakın burda 81. de sarı kart gören erolcan yazıyor çekdar değil eğer federasyon yanlış yazmadıysa zannetmiyorum yanlıs oldugunu banada erolcan gördü gıbı geldı erolcanda cezalı http://www.spor28.com/Nalepa-ve-Erol-cezali,17887h.aspx bunlarda böyle yazmış ama kafam karıştı
KEŞAPLI OLMAK GÜZELDİR... Smile USUL usul GELİYORUZ..
Reply
28-12-2020, 01:54,
(28-12-2020, 01:42)kesap28 Wrote: https://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macID=219529
arkadaşlar bakın burda 81. de sarı kart gören erolcan yazıyor çekdar değil eğer federasyon yanlış yazmadıysa zannetmiyorum yanlıs oldugunu banada erolcan gördü gıbı geldı erolcanda cezalı http://www.spor28.com/Nalepa-ve-Erol-cezali,17887h.aspx bunlarda böyle yazmış ama kafam karıştı

Federasyona eğer öyle geçtiyse doğru olabilir ama cidden çok ilginç çünkü direk yayında sarı kartı Çekdar'a gösterdiler diye söyledi ve maçtan sonra maçkolik, transfermarkt vs. de sarıyı Çekdar'a yazdı. Evet aslında pozisyonda sarıyı görse Erolcan görürdü çünkü direk çekip indiriyor adamı. Karttan sonra da Çekdar itiraz etmemişti belki de Erolcan gördüğü içindi. Ben sanki Çekdar başka bir şey yaptı da hakem ona gösterdi diye anlamıştım bu sonuçtan.
Reply
28-12-2020, 02:05,
Bizim ligde tribüne reklam almak yasak mı?
Reply
28-12-2020, 02:36,
Maçkolik yanlis girebiliyor bazen ama macta ben de Cekdara verdi diye biliyorum tffde toplam 4 kart gozukuyor Erolda cezali o zaman
Reply
28-12-2020, 13:27,
(28-12-2020, 00:46)heyulaanil28 Wrote:
(28-12-2020, 00:42)genoa28 Wrote: Kazanmak güzel, böyle maçları kazanacaksın ama bu kadar zora sokmaya gerek yok, buldun mu atacaksın sonra rakip debelensin dursun 

Açıklamalarına birşey demiyorum toteme devam kasmayın şampiyonluk falan  Big Grin

Tamam Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)