Eski başkan Sacit Ali Eren mahkemeye verildi
08-12-2020, 22:30,
Eski başkan Sacit Ali Eren mahkemeye verildi
Diğer başlıkta ufaktan bahsedilmiş ama gözden kaçabilir. Davanın akıbetini buradan takip edelim
Çok geç bir karar. Kongrede hesap soracaktınız bu borç için, gerekirse ibra etmeyecektiniz. Alkışlamayacaktınız...

Ama neyse Giresunspor'un çıkarlarına göre dava sonuçlanır inşallah ama maalesef zannetmiyorum

Resmi açıklama;

“Göreve geldiğimiz günden bu yana şeffaflık politikamız gereği tüm hesapları kamuoyu ile paylaştık. Borçlar hakkında bilgi verdik, çözüm önerilerini de kişiler, kurumlar ve yine kamuoyu ile düzenli olarak paylaştık.

Açıklık konusunda tecrübesi olmayan kişiler amacımızı anlamak istemese de Giresunspor’u destekleyenler ve şefafflık politikası konusunda bilgi sahibi olanlar bizim hep yanımızda oldu.

Bu politikamız gereğince son bir gelişme de sizlerle paylaşıyoruz;
Kulübümüzün önündeki en büyük engel olarak duran, kulübün boynunda idam ipi gibi geçmiş olan Ali Eren’in koyduğu Temlik tüm çabalarımıza ve taleplerimize rağmen kaldırılmamıştır. Haksız olduğunu gördüğümüz bu alacak talebi karışında eski başkanlarımızdan sayın Ali Eren’i mahkemeye vermiş bulunmaktayız.

Kamuoyuna duyurulur. Giresunspor Yönetim Kurulu.”
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
08-12-2020, 22:48,
RE: Eski başkan Sacit Ali Eren mahkemeye verildi
Karşı taraf "ibra edilmiş bir başkan" olduğu için, hiç zannetmiyorum bir şey çıkacağını.
Reply
08-12-2020, 23:56,
ibra edilsede hesaplar incelendiğinde varsa cukka denetçi marifetiyle ortaya saçılacaktır lakin koca adam yönetimine uzanması lazım bu işin malum geldiğinde soda yoktu mutfakta !
Başkentten !
Reply
09-12-2020, 10:06,
Kantin ihalesini Vanlı bir firma almış, şaşırdıkmı hayır çünkü sahipsiziz aynı şeyi Trabzon'da veya Rize'de yapabilirlermiydi imkansız
Reply
10-12-2020, 00:30,
Rusescu bu sene oynamadan nasıl para talep ediyor çözemedim bu sözleşmeyi yapan hangi amaçla yaptı 450 bin euro YAZIK !
Başkentten !
Reply
10-12-2020, 00:43,
Topcuya tutup 2 yıl sözlesme veri0 ustunede kulup degistirirse aradaki farki Giresun karsilar diye madde koyarsan hak talep eder ki alirda rezillik cidden
Reply
10-12-2020, 11:54,
İbra edilmiş yönetim var ibra için el kaldıranlar arasında Karaahmet ve yönetimide var birşey çıkmaz buradan
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
10-12-2020, 14:39,
Temlik Borç falan hikaye. Kimbilir kapalı kapılar ardında neyi paylaşamadılar acaba.
Reply
10-12-2020, 16:18,
(10-12-2020, 14:39)kerasus Wrote: Temlik Borç falan hikaye. Kimbilir kapalı kapılar ardında neyi paylaşamadılar acaba.

Ben de aynen böyle düşünüyorum. duyduğuma göre de sağlam bir malî müşavir tutmuşlar. Didik didik araştırıyormuş yapılan anlaşmaları falan.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)