2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
11-03-2021, 18:54,
RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
ah be başkan noldu da 2 maçta bozbağ modunu açtın hemen? şuan ulusal bir medya şirketinin bu takıma sponsor olması seninle birlikte gelişen marka değerindan kaynaklanıyor tamamen. sen ise marka değerini küçültmeye çalışıyorsun tekrar. zaten marka değeri olmayan takımın lobisi de olamaz. lobi dediğin siyasilerin peşinde koşup, 3 liralık yardım etti diye her yerde reklamını yapmakla olmuyor malesef. öncelikle klübün marka değerini yücelteceksin. yoksa ben çok sözü geçen bir siyasi yada herneyse o konumda olsam bile tff ye yada gerekli kurumlara karşı seni nasıl savunayım? olmayan markanın nesini savunacağım? karşımda koca koca markalar varken kim senin hakkını gözetsin? aynı şey sponsorluk içinde geçerli. sponsorluk demek hibe yardım demek değildir, bir yatırımdır, reklam yatırımı. e ben olmayan markanın nesine yatırım yapayım? lobimiz yok paramız yok, evet doğru. ama bunları bize değil, kapalı kapılar ardında mesela gzt yetkililerine söyle, ulusal medyada daha fazla şişirsin seni, uğradığın haksızlıkları daha fazla göz önüne getirsin mesela. 12 maçlık üstün başarını abarta abarta gerekirse milelti bıktırsın ama bir yandan kafalara kazısın giresunspor markasını. sen napıyorsun peki? tam marka değeri yeni yeni toparlamaya başlarken yerle bir ediyorsun. bu taktik işe yarasaydı bozbağ zamanında klüp dünyanın sayılı klüplerinden biri olurdu parasal anlamda.
Reply

Messages In This Thread
RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler .... - by kerasus - 11-03-2021, 18:54

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)