2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
21-10-2020, 22:53,
RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
(21-10-2020, 12:46)genoa28 Wrote: Büyük Başkan Mustafa, çırak Sacit, Kumyalı ve Marmara koca bir tebriği hak ediyor, güzel borç yapmışlar, biz bu günleri sayısız defa yazmıştık zaten

Karaahmet de borç borç diye ağlıyor, her maç 3-4 yabancıyı tribüne yollayip aynı halti sende yiyorsun be adam, ne farkın var diğerlerinden

Bu kulubun sonu amatör ağalar, biz millet gibi Yeni Giresunspor da yapamayız, yeni takımın da am.na koyar bunlar

kumyalı ve marmaralı çotanaklar ile ilgili durum nedir? Sosyal medyada da sanki bir açıklama yapmışlar

Onlarla ilgili konu nedir
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
22-10-2020, 00:31,
RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
(21-10-2020, 22:53)maicon_28 Wrote:
(21-10-2020, 12:46)genoa28 Wrote: Büyük Başkan Mustafa, çırak Sacit, Kumyalı ve Marmara koca bir tebriği hak ediyor, güzel borç yapmışlar, biz bu günleri sayısız defa yazmıştık zaten

Karaahmet de borç borç diye ağlıyor, her maç 3-4 yabancıyı tribüne yollayip aynı halti sende yiyorsun be adam, ne farkın var diğerlerinden

Bu kulubun sonu amatör ağalar, biz millet gibi Yeni Giresunspor da yapamayız, yeni takımın da am.na koyar bunlar

kumyalı ve marmaralı çotanaklar ile ilgili durum nedir? Sosyal medyada da sanki bir açıklama yapmışlar

Onlarla ilgili konu nedir

Kim ne kadar borç yaptı açıklansın demişler, ayrıca yapılan borçla bir alakaları olmadığını açıklamışlar  Smile

Bu borç yapılırken ses çıkarmayan, ses çıkaranları susturan, her halta göz yuman ve üstüne üstlük şak şak yapan Kumyalı ve Marmara hem büyük başkan hem de çırak Sacit kadar suçludur 

Bu kulubun bu hâle gelmesinde kimin emeği varsa Allah çoluğundan çocuğundan çıkarsın
Reply
22-10-2020, 01:21,
Tabiri caizse paranın ..... koymuşlar ! Adı geçen yönetimlerdeki abiler Giresundalarmı istanbuldalarmı ? Peker yönetimine bunlarda kızmışmıydı acaba Smile kapanın elinde kalmış .... Yazık hemde çok yazık ... Yalnız en çok merak ettiğim soru şu Kulüpte soda varmı la ? bi zamanlar yoktu ....
Başkentten !
Reply
22-10-2020, 01:27,
Kongreden Karaahmet çıktığından beri ne transfer haberlerini takip ettim, ne tek bir maçını 90 dk izledim. Yok aga ilgi kalmadı yani napıcan? Bugün taa eskilerden maç deplasman kaçırmadığımız halende sık görüştüğümüz arkadaş aramış 2 kere. hayırdır dedim görür görmez döndüm hemen. maçı izledinmi diyor. bugün maç olduğundan bile o an haberim oldu. Biraz bolu maçını izlemiştim. yediğimiz gol olsun, oyun esnasında akıl mantık ermeyen saçma sapan işler olsun gözüm kanıyor zaten izlerken. kazanınca ister istemez heyecanlanıyor insan tabi.. sonra başkanın Karaahmet olduğu aklıma geliyor. Pekerin adamı denilen, Bunca borcu yapan Bozbağ ve Sacite ağzını açmayıp birde üstüne alkışlayan, Hatta transfer politikası olarak tamda onların izinden giden aynı hatalara aynen devam eden yönetim anlayışı. Bu saydığım özellikler, kalbinde Giresunspor sevgisi ile çabalayan takımı iyi yerlere taşımak isteyen birinin özellikleri değil.. Haliyle hadi şansa kazara çıksak Orduluların Efsane başkan dedikleri Nedimin yaptıkları geliyor aklıma, takımı ne hale soktuğu. bizim kıytırık 1. ligde 70 milyon borç yapanlar değil klübü batırmak şehri bile haritadan siler o durumda.
Reply
22-10-2020, 01:36,
(22-10-2020, 01:27)kerasus Wrote: Kongreden Karaahmet çıktığından beri ne transfer haberlerini takip ettim, ne tek bir maçını 90 dk izledim. Yok aga ilgi kalmadı yani napıcan? Bugün taa eskilerden maç deplasman kaçırmadığımız halende sık görüştüğümüz arkadaş aramış 2 kere. hayırdır dedim görür görmez döndüm hemen. maçı izledinmi diyor. bugün maç olduğundan bile o an haberim oldu. Biraz bolu maçını izlemiştim. yediğimiz gol olsun, oyun esnasında akıl mantık ermeyen saçma sapan işler olsun gözüm kanıyor zaten izlerken. kazanınca ister istemez heyecanlanıyor insan tabi.. sonra başkanın Karaahmet olduğu aklıma geliyor. Pekerin adamı denilen, Bunca borcu yapan Bozbağ ve Sacite ağzını açmayıp birde üstüne alkışlayan, Hatta transfer politikası olarak tamda onların izinden giden aynı hatalara aynen devam eden yönetim anlayışı. Bu saydığım özellikler, kalbinde Giresunspor sevgisi ile çabalayan takımı iyi yerlere taşımak isteyen birinin özellikleri değil.. Haliyle hadi şansa kazara çıksak Orduluların Efsane başkan dedikleri Nedimin yaptıkları geliyor aklıma, takımı ne hale soktuğu. bizim kıytırık 1. ligde 70 milyon borç yapanlar değil klübü batırmak şehri bile haritadan siler o durumda.

bütün her şeyi önceki başkanlarla birebir aynı yapıyorlar, borç yine çoğalacak

eminim yerine gelecek başkan yine bu sefer bozbağ-sacit-karaahmet için çok borçlandırmışlar diyip, aynı şekilde devam edecek
Reply
26-10-2020, 21:08,
Formalar 150₺ olarak satışa çıkmış. Eskiden "3 büyükler" olarak nitelendirilen kulüplerin formaları bu fiyatlara satılırdı. Nereden nereye geldik...
Reply
26-10-2020, 21:19,
(26-10-2020, 21:08)ArmanınPeşinde Wrote: Formalar 150₺ olarak satışa çıkmış. Eskiden "3 büyükler" olarak nitelendirilen kulüplerin formaları bu fiyatlara satılırdı. Nereden nereye geldik...

Kanka o biraz ekonomiyle alakalı
İstanbul takımlarının formaları 300 TL

düşünebiliyor musun 3 büyüklerden birini tutsan forma için 300 TL bayılcan. Bizimki de 100 TL olsa iyiydi ama dediğim gibi ekonomi sebebiyle 150 TL
Reply
26-10-2020, 21:22, (This post was last modified: 26-10-2020, 21:24 by ArmanınPeşinde.)
(26-10-2020, 21:19)maicon_28 Wrote:
(26-10-2020, 21:08)ArmanınPeşinde Wrote: Formalar 150₺ olarak satışa çıkmış. Eskiden "3 büyükler" olarak nitelendirilen kulüplerin formaları bu fiyatlara satılırdı. Nereden nereye geldik...

Kanka o biraz ekonomiyle alakalı
İstanbul takımlarının formaları 300 TL

düşünebiliyor musun 3 büyüklerden birini tutsan forma için 300 TL bayılcan. Bizimki de 100 TL olsa iyiydi ama dediğim gibi ekonomi sebebiyle 150 TL

Zaten ben de "Nereden nereye geldik" derken ekonomiyi kastetmiştim. Yoksa bizim forma fiyatları piyasaya göre makul. He, alabilecek miyiz? Yeni mezun bir işsiz olarak, şahsım adına konuşmak gerekirse, hayır Big Grin
Reply
26-10-2020, 23:00,
100 - 120 - 150 ideal paralar lakin bizim şehire çok gelecektir bu birazda taraftar kültürü ile alakalı inanın maddi zorluk yaşayıp takımının formasını alan çok adam var. Çözüm basit online satış, kredi kartına taksit ! ve yanında bi hafta bir bilet vs. gibi kampanyalar, bu arada büyük çotanak armalı formamız favorim ...
Başkentten !
Reply
27-10-2020, 00:56,
(26-10-2020, 23:00)turkuaz_0628 Wrote: 100 - 120 - 150 ideal paralar lakin bizim şehire çok gelecektir bu birazda taraftar kültürü ile alakalı inanın maddi zorluk yaşayıp takımının formasını alan çok adam var. Çözüm basit online satış, kredi kartına taksit ! ve yanında bi hafta bir bilet vs. gibi kampanyalar, bu arada büyük çotanak armalı formamız favorim ...

hangi forma oluyor o
bütün satışa çıkan formaların görüntüleri var mı
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)