2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
22-10-2020, 01:36,
RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
(22-10-2020, 01:27)kerasus Wrote: Kongreden Karaahmet çıktığından beri ne transfer haberlerini takip ettim, ne tek bir maçını 90 dk izledim. Yok aga ilgi kalmadı yani napıcan? Bugün taa eskilerden maç deplasman kaçırmadığımız halende sık görüştüğümüz arkadaş aramış 2 kere. hayırdır dedim görür görmez döndüm hemen. maçı izledinmi diyor. bugün maç olduğundan bile o an haberim oldu. Biraz bolu maçını izlemiştim. yediğimiz gol olsun, oyun esnasında akıl mantık ermeyen saçma sapan işler olsun gözüm kanıyor zaten izlerken. kazanınca ister istemez heyecanlanıyor insan tabi.. sonra başkanın Karaahmet olduğu aklıma geliyor. Pekerin adamı denilen, Bunca borcu yapan Bozbağ ve Sacite ağzını açmayıp birde üstüne alkışlayan, Hatta transfer politikası olarak tamda onların izinden giden aynı hatalara aynen devam eden yönetim anlayışı. Bu saydığım özellikler, kalbinde Giresunspor sevgisi ile çabalayan takımı iyi yerlere taşımak isteyen birinin özellikleri değil.. Haliyle hadi şansa kazara çıksak Orduluların Efsane başkan dedikleri Nedimin yaptıkları geliyor aklıma, takımı ne hale soktuğu. bizim kıytırık 1. ligde 70 milyon borç yapanlar değil klübü batırmak şehri bile haritadan siler o durumda.

bütün her şeyi önceki başkanlarla birebir aynı yapıyorlar, borç yine çoğalacak

eminim yerine gelecek başkan yine bu sefer bozbağ-sacit-karaahmet için çok borçlandırmışlar diyip, aynı şekilde devam edecek
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply

Messages In This Thread
RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler .... - by maicon_28 - 22-10-2020, 01:36

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)