2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
04-09-2020, 18:30,
RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
(03-09-2020, 23:43)cotanak88 Wrote: sokakbaşımeyhane

VEDAT MURİÇTEN bir cacık olmaz dedğimde yok genç yok bilmem ne...doğacak oğlak bokundan belli olur derler...berk ismail vedat muriç forvete gell...zamanında pivot santrafor kavramı çıkmıştı o palavradan başkan hala kurtulamamış...2 tane ağır forvet dünyanın hangi ülkesinde olur...geçen senenin jonesı bunları 5 e katlar 10 la çarpar...bu ligde forvetin süratli olacak yırtıcı olacak...adam önünden geçen topa vuramıyor...tesadüf fevzinin önüne geliyor gol oluyor..abwo denen hint fakiri üflesen uçacak atlet olsa daha başarılı olur...Bu takımdan bir cacık olmaz...hocayı saymıyorum ali eren gibi giresunsporla birlikte tek.dir.hayatı biter...

maicon_28

bi takımın en iyi adamı vedat muriçse o takım küme düşer : (

yaglidereli28

Vedat muric ne oynuyo abi.. avarel gibi futbolla ne alakası var bu adamin

sokakbaşımeyhane

Fasulye sırığı Vedat muriçle berkanla kazma eserle geripas manyağı rıdvanla hint fakiri abwoyla orta ve futbol özürlü hüsamla ne yaptığını bilmeyen fevxiyle 2ay idman yaptırıp salak salak adamları oynatan sefer kazmasıyla her şeyi bildiğini zanneden ama futbolun f sinden anlamayan başkanla küme düşmemek futbola. Futbol takımlarınaa hakaret olur

yirmisekiz

Cok fena mictik. Vedat Muriqi nin de bir Ergun olsugu kesinlesti. DEVRE ARASINDA DA BEN BİLİYORUM BU İSİ DEYİP TRANSFERİ BOZBAG YAPARSA GELDİGİMİZ GİBİ GİDECEGİMİZİN RESMİDİR.

körliman tayfa

bizim yönetimde buldu 1.95 lik manken gibi Vedat Muriqiyi hergün değişik formalarla poz verdiriyor bugunde üzerinde degişik bir formayla imza attırdılar Smile

einstein78

Vedat Muriqi 20 yaşında bu kadar salak bir adam olamaz. Bu adamı forvet diye son dakika bile oyuna almam. Alt yapıdan bir çocuğu oynatsak daha iyi olur.

yaglidereli28

O değil de bu vedat muriqide benim göremedigim ne yetenek var merak ediyorum doğrusu.. çok yavaş ağır çekim top oynuyo.adam geçme çalım hiçbiri yok. Göze hoş gelen güven veren bir futbolcu kesinlikle değil...

cotanak88

Çeşke gruplara kalmasaydık diyorum şu sonucu görünce. Bu maçtada bariz görüldüki bizim golcüye ihtiyacımız var vedat muriqinin beyin yandı oyuna girdi gireli berkten aşağı yanı yoktu.konyanın 650 bin euro luk teklifi gözden geçirmek lazım.

cotanak88

iyi bir yabancı bulunursa da vedat muriqiyle de yollar ayrılabilir..

ÖN YARGI İYİ BİRŞEY DEĞİLMİŞ  Big Grin Big Grin

ehehe ben çok saydırmamışım demek  Tongue  şaka bir yana da saydırdım mı bilmiyorum ama hala yedek olup pek sevilmediği o dönemlerde bi maç övdüğümü hatırlıyorum. 2-0 öne geçtiğimiz konya kupa maçıydı sanırım. tabiki ancak kupa maçlarında forma giyen vedatın da golü vardı. açıkçası o golden yola çıkarak beğenmiştim. "bu gol öyle bildiğimiz kazma birinin atacağı gol değil gayet bilinçli, şık bir vuruş. aslarımız çokmu harika sanki, bana kalırsa arada şans verilmeyi hakediyor" gibi şeyler söylemiştim. keza şans buldukça da daha çok çalışmaya ve kalitesini göstermeye devam etmişti.
Reply

Messages In This Thread
RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler .... - by kerasus - 04-09-2020, 18:30

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)