2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
07-08-2020, 13:29,
RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
Hakan Karahmet AKP ve siyasi iktidarın gazıyla gidiyor AKP yakın yerel gazeteler ve spor medyası zaten başkan yaptı ben seçileceğini düşünmüyorum bu delege yapısı ile birde açıklama yapmış kalıcı gelir için benzin istasyonu,otopark gibi işletmeler yapacağız yahu senin ziyaret ettiğin belediye benzin istasyonu ve otoparkı bu kulüpten aldı  Big Grin

Osman Çırak desen dolar,euro almış başını gitmiş çeyrek altın olmuş 800 TL büyük kulüpler bile sponsor bulamıyor dünyaca ünlü sponsordan bahsediyor anlaştıysan açıkla sükseni yap la fontaine masallar  Big Grin

sponsor konusunda Enver Yücel yeni stad ismine sponsor olacak dendi kendisi Alanyaspor,Sivasspor stadında isim hakkı var keza başta Beşiktaş olmak üzere birçok kulübe sponsor ama kendi açıklama yapmış Giresunspora sponsorluk düşünmüyorum zaten Giresunlu iş adamlarının ne faydasını gördük.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply

Messages In This Thread
RE: 2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler .... - by heyulaanil28 - 07-08-2020, 13:29

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)