2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
18-07-2020, 22:26, (This post was last modified: 18-07-2020, 22:27 by 123456.)
RE: 2020 - 2021 Sezonu KONGRE, TRANSFERLER vs.
Kitapçı takımı borç ile aldı diye hatırlıyorum ben. Yusuf Tokaç , Okan Çebi falan Kitapçı dönemi Turhan Sofuoğlu hoca olmadan önceki seneydi. Bu Kahramanmaraşlarda bakkallara borç çıkmasını da 3. Lig yıllarında yine Çırak dönemi diye hatırlıyorum. Ama bundan emin değilim.

İkinci dönemi de başarısız olsa da başarısızlık sebebi belli idi. Yine de Tolga Seyhan top oynamadan 400 milyarı götürmüştü o dönem. Cihan Gökal ve sakat Vahap Işık yine Giresunlu ayağına bomboş transferlerdi.Gel gelelim mevcut seçenekler arasında en makul isim Osman Çırak. Listesi güçlü olmalı, özellik kulüp başkanı Giresun'da değilse listenin Giresun ayağı güçlü olmalı. Yoksa adamın ayağını kaydırırlar. Ferhat Abidinoglunu yemişlerdi zamanında.

Tribünler Osman Çırak konusunda sonuna kadar haksizdi. Kongreye gider oy atarsın. Yalnız sırf istemediğin aday seçildi diye 2 maç sonra seyirciyi bölmeye kalkmazsin.

Rüstem Güngör reklam peşinde gibi. Daha sigorta şirketi bile kurulmamış. Hakan Karaahmet'e karşı üç aşağı beş yukarı herkes aynı fikirde. Bakalım neler olacak.
Reply
19-07-2020, 13:04,
Harun Cici diye biri aday olmuş.
Kimdir nedir, bileniniz var mı?
Reply
19-07-2020, 13:57,
Alamancı iş adamıymış, keşke seçilse
Reply
19-07-2020, 15:43,
Harun Cici geçen yıl Ali Eren'e karşı aday olup kendine oy bile atamayıp fark yiyen abimiz hatırlamadınız mı ne Almancısından bahsediyorsunuz   Big Grin Big Grin

http://www.spor28.com/Baskan-adayi-kendi...3703h.aspx
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
19-07-2020, 19:43,
Harun cici giresun belediye meclis üyesi. Oy verememe nedeni kongre üyesi olmamasıydı sanki yanlış hatırlıyor olabilirim.
Reply
19-07-2020, 21:15,
Hepsi birleşsin, geniş tabanlı ve güçlü bir yönetim olsun. Onun haricinde yine ayni filmi izleriz. Sahaya 1-0 önde çikacak Giresunspor istiyorum ben. Altı topgane üstu şişhane kadrolardan biktik. Atan, tutan, alan, veren... her yonuyle tatmin edici kadro kurulmali. Parayi sokaga atmayacaksin ama coplerden de medet ummayacaksin.
Reply
19-07-2020, 21:56,
(18-07-2020, 22:26)123456 Wrote: Kitapçı takımı borç ile aldı diye hatırlıyorum ben. Yusuf Tokaç , Okan Çebi falan Kitapçı dönemi Turhan Sofuoğlu hoca olmadan önceki seneydi. Bu Kahramanmaraşlarda bakkallara borç çıkmasını da 3. Lig yıllarında yine Çırak dönemi diye hatırlıyorum. Ama bundan emin değilim.

İkinci dönemi de başarısız olsa da başarısızlık sebebi belli idi. Yine de Tolga Seyhan top oynamadan 400 milyarı götürmüştü o dönem. Cihan Gökal ve sakat Vahap Işık yine Giresunlu ayağına bomboş transferlerdi.Gel gelelim mevcut seçenekler arasında en makul isim Osman Çırak. Listesi güçlü olmalı, özellik kulüp başkanı Giresun'da değilse listenin Giresun ayağı güçlü olmalı. Yoksa adamın ayağını kaydırırlar. Ferhat Abidinoglunu yemişlerdi zamanında.

Tribünler Osman Çırak konusunda sonuna kadar haksizdi. Kongreye gider oy atarsın. Yalnız sırf istemediğin aday seçildi diye 2 maç sonra seyirciyi bölmeye kalkmazsin.

Rüstem Güngör reklam peşinde gibi. Daha sigorta şirketi bile kurulmamış. Hakan Karaahmet'e karşı üç aşağı beş yukarı herkes aynı fikirde. Bakalım neler olacak.
Evet, bende Kitapçı 3.ligde ve zor şartlarda almıştı diye hatırlıyorum. Ki yakın geçmişte onun yanına yaklaşacak bir başkan adayı gelmedi. Ama şuan için dersek malesef kötüler arasında daha az kötü olarak Osman Çırak. Bu arada sonucu bizim için çok olumsuz olsa da Tolga ve Vahap transferleri için ben yine de artı yazarım Çırak'a. O dönem kariyerli ve taraftarı oldukça heyecanlandıran üstelik Giresun'lu oyuncular idi. Ha tabi onlar o kariyerin üzerine kendi memleketinin birer efsanesi olmak yerine gazoz olmayı seçtiler, ona bişey diyemem tabi.
Reply
20-07-2020, 00:00,
Arkadaşlar,
Beğenseniz de beğenmeseniz de su dört adayın içinde şaibesiz olanı Osman Çırak.
Neden?

* Futbol geçmişi var.
* Futbol çevresi var.
* Bir yere bağlılığı yok.
* Sponsor çevresi geniş.
* Giresunspor sevdası var.
* Maddî bir beklentisi yok.
* Reklama ihtiyacı yok.
* Seyirciler için fedakâr.
* Futbolu gözüyle değil ruhuyla seyrediyor.

Ezcümle hayırlısı neyse o olsun.
Haksızlık kɑrşısındɑ eğiImeyiniz; çünkü hɑkkınızIɑ berɑber şerefinizi de kɑybedersiniz. (Hz. AIi (r.ɑ))
Reply
20-07-2020, 00:04,
(20-07-2020, 00:00)cezmik Wrote: Arkadaşlar,
Beğenseniz de beğenmeseniz de su dört adayın içinde şaibesiz olanı Osman Çırak.
Neden?

* Futbol geçmişi var.
* Futbol çevresi var.
* Bir yere bağlılığı yok.
* Sponsor çevresi geniş.
* Giresunspor sevdası var.
* Maddî bir beklentisi yok.
* Reklama ihtiyacı yok.
* Seyirciler için fedakâr.
* Futbolu gözüyle değil ruhuyla seyrediyor.

Ezcümle hayırlısı neyse o olsun.

Bunların hepsi çırakta varsa ben Giresunsporlu değilim Smile
Başkentten !
Reply
20-07-2020, 01:39,
Malum site kuyruk acısındanmı girdi bu haberi bilinmez ama tff de bu uygulama sözkonusu olabilirmi ? güya 2022 ye kadar olan gelirleri tahsil etmiş. yönetim ibrasında çıkar gerçide ...
Başkentten !
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)