2020-2021 Sezonu Kongre, Transfer Söylentileri ve Kesinleşen Transferler ....
12-07-2020, 14:08,
RE: 2020 - 2021 Sezonu KONGRE, TRANSFERLER vs.
(12-07-2020, 01:25)genoa28 Wrote: Bozbağ ve yönetimini eleştirmedigim tek platform yok, hiç bir zaman da bundan pişman olmadım, ne yazık ki hem Bozbağ hem de Giresunspor bizi hep haklı çıkardı 

Ali Eren'de o'nun tedrisatından gelen biri çok bir şey beklememek lazımdı, belki Bozbağ kadar maddi ve manevi destek alsa ondan daha iyi iş yapabilirdi ama bilemiyoruz 

Bozbağ mama kesilince kaçtı, Eren'de iyice batağa saplaninca kaçıyor, yeni gelen yönetimi zor günler bekliyor olacak, işleri kolay değil 

İsmi geçen isimlere bakılırsa makul biri yok, bu sigortacı herif sanki reklam pesinde gibi bir haber yaptırıp ortadan kaybolur muhtemelen, Osman Çırak hala nasıl buralarda dolanabiliyor garip, Hakan Karaahmet daha önce aday olup kaybetmişti simdi ne olur bilinmez 

Bizim het halükarda güçlü bir yönetime ihtiyacımız var, hem maddi gücü olacak hem de gerektiğinde her yerde iş çözecek bir yönetim lazım, sağdan soldan toplama adamla yol alamadık, alamayız

güçlü yönetim ve giresunspor. hiç bir zaman samsun ordu trabzon gibi olamayacağız. sevdalı insanlar çıkmayacak .. ordu da çıktı batırdı o başka ama süper ligi tattılar. bu bir gerçek.
Reply

Messages In This Thread
RE: 2020 - 2021 Sezonu KONGRE, TRANSFERLER vs. - by semiko - 12-07-2020, 14:08

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)