22.Hafta | Karagümrük - Giresunsporumuz
15-02-2020, 15:59,
RE: 22.Hafta | Karagümrük - Giresunsporumuz
Akhisarın kazanması kötü oldu. Yarın ki maçı kazanmalıyız. En kötü berabere kalıp İstanbul maçını çevirmeliyiz.
Reply
15-02-2020, 16:41,
(15-02-2020, 15:32)cotanak88 Wrote: hatayda düşüş devam ediyor dk 73 akhisar 3-1 önde deplasmanda ah be elimizden kaçırdık şu hatayı

sahiden noldu bunlara yav bi çelme taktık dahada belini doğrultamadılar.
Reply
15-02-2020, 17:34,
karagümrük maçı için açılan 100 ekstra kontenjan da 1 dakıkada bitmiş
Reply
15-02-2020, 18:08,
Bizim vurduğumuz devriliyor bu sene.
Reply
15-02-2020, 18:30,
Hatay kaybetti Ümraniye puan kaybetti yarın kazanırsak maç eksiğine rağmen herşey değişir.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
15-02-2020, 19:09, (This post was last modified: 15-02-2020, 19:10 by genoa28.)
Ilk 3-4 takım hariç lig epey vasat, şu sezon da play-offa kalamamak büyük aptallık olur, devre arası su takıma takviye yapmayanlar büyük hainlik yaptılar büyük

Bolu'da geçen sezon bizim yaşadığımızın kopyasını yaşıyor, bugünde berabere kalmışlar son dakikalarda yedikleri golle, bu işin sonu bir alt küme demek
Reply
15-02-2020, 19:37,
(15-02-2020, 13:13)genoa28 Wrote:
(15-02-2020, 11:58)maicon_28 Wrote: bizim eski başkan Mustafa Bozbağ'nın sağlam bağlantısı var

dün Fb-Türk Telekom basket maçını Ali Koç ile yanyana izlemiş
Ne alaka

Giresunspor sağolsun

kesinlikle. hani hep derdiya, dolapta soda bile yoktu klübün diye. hani güya yoktan var etmiş falan. oysa tam tersi olduğunu görüyoruz. giresunspor senden önce de 5 yıldır bu ligde oynuyordu zten. elbet yne dönerdi. ama seni giresunspor dan önce kim tanıyordu? tamam iş adamı olabilirsin para kazanıyorsundur ama bi giresunlu olarak ben dahi tanımıyordum. halende normalde ne iş yapar necidir nerden para kazanır bilmem. ama giresunspor sayesindeki bağlantılarıyla gemisini yüzdürmeye devam ediyor.
Reply
16-02-2020, 01:13,
(15-02-2020, 17:34)santana28 Wrote: karagümrük maçı için açılan 100 ekstra kontenjan da 1 dakıkada bitmiş

kaç kişiydik, kaç olduk ?
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
16-02-2020, 01:21,
(15-02-2020, 19:37)kerasus Wrote:
(15-02-2020, 13:13)genoa28 Wrote:
(15-02-2020, 11:58)maicon_28 Wrote: bizim eski başkan Mustafa Bozbağ'nın sağlam bağlantısı var

dün Fb-Türk Telekom basket maçını Ali Koç ile yanyana izlemiş
Ne alaka

Giresunspor sağolsun

kesinlikle. hani hep derdiya, dolapta soda bile yoktu klübün diye. hani güya yoktan var etmiş falan. oysa tam tersi olduğunu görüyoruz. giresunspor senden önce de 5 yıldır bu ligde oynuyordu zten. elbet yne dönerdi. ama seni giresunspor dan önce kim tanıyordu? tamam iş adamı olabilirsin para kazanıyorsundur ama bi giresunlu olarak ben dahi tanımıyordum. halende normalde ne iş yapar necidir nerden para kazanır bilmem. ama giresunspor sayesindeki bağlantılarıyla gemisini yüzdürmeye devam ediyor.

kanka ben cidden hala kafamda canlandıramıyorum. Herhalde benim bu konulardaki vizyonsuzluğumdan dolayı Big Grin
bu başkanlar başkan olduğu kulübü nasıl çıkar ilişkisine dönüştürüp kendi faydasına sağlıyor. Hadi bazı başkanlar kulüpleri soyuyor o denklem basit. Transferde şişirme fiyat yapıyor vs veya kulüp için alınacak, rezerve edilecek bir şeyde katikulli yapıyor her neyse

peki başkan olunca elbet toplantılardan dolayı üst düzey yöneticilerle veya diğer kulüp başkanlarıyla network kurarsın, muhabbet yaparsın ama ne bilim bunu nasıl maddi-manevi anlamda bir kazanca çeviriyorlar Big Grin
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
16-02-2020, 11:44,
(16-02-2020, 01:21)maicon_28 Wrote: kanka ben cidden hala kafamda canlandıramıyorum. Herhalde benim bu konulardaki vizyonsuzluğumdan dolayı Big Grin
bu başkanlar başkan olduğu kulübü nasıl çıkar ilişkisine dönüştürüp kendi faydasına sağlıyor. Hadi bazı başkanlar kulüpleri soyuyor o denklem basit. Transferde şişirme fiyat yapıyor vs veya kulüp için alınacak, rezerve edilecek bir şeyde katikulli yapıyor her neyse

peki başkan olunca elbet toplantılardan dolayı üst düzey yöneticilerle veya diğer kulüp başkanlarıyla network kurarsın, muhabbet yaparsın ama ne bilim bunu nasıl maddi-manevi anlamda bir kazanca çeviriyorlar Big Grin

e tamam işte kanka güzel özetlemişsin. nesini anlamadın daha? hani o ortama girmişken misal koç ile karı kız muhabbeti yapacak değilsinya  Tongue  giresunspor şöyleydi böyle derken konuyu iş bağlantılarına getiriyosun. bende ticaret ile uğraşmaya başladım mesela, aynen bu şekilde iş yapıyorsun piyasada. çok alakasız ortamda bile tanıştıktan sonra konu işe güce geldikten sonra, ummadık ortamdan iş çıkarıyosun. ki aynı zamanda referansta oluyor giresunspor. bize yaptığı soda muhabbetini kimbilir ne ortamlarda kullanmıştır. kendini başarılı göstermek uğruna nasıl gömmüştür takımı ve şehri. 

işte artniyetli olarak başkan olanlar: kimisi kısa sürede büyük vurgun yapmak için kullanıyor (mesela ordu başkanı gibi), kimisi de uzun vadede prestij ve para kazanmak için. kısa sürede büyük vurgunu yaptıktan sonra nasıl anıldığın ortada. bozbağ bu yüzden süper lige çıkmak istemedi demek. çıksa orada okafor gibi saatçileri getirerek geçiştiremezsin transfer sezonunu. ligde kalmak için mecburen yatırım yapması gerek. 1.şıktaki vurgun yapmak isteyenler için çok ideal bir durum olabilir. ama bozbağın durumu farklı. zaten dışardan bakınca batmış(!) bir klübü alıp nerelere getirmiş olarak pazarlayabiliyor kendini. daha büyük oynayıp nedim türkmen durumuna düşmeye ne gerek var?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)