21.Hafta | Giresunsporumuz 2 - 1 İstanbulspor Erteleme maçı
23-06-2020, 23:41,
RE: 21.Hafta | Giresunsporumuz 0 - 1 İstanbulspor dk'34 yarıda kaldı
Bu saatten sonra herkes kadar ilk iki şansımız var. Her hafta bir rakibi devirip işimize bakmamız lazım. Gel gelelim,Ah balıkesir maçı ah
Reply
23-06-2020, 23:47,
(23-06-2020, 18:43)sokakbaşımeyhane28 Wrote: Metin Erol a nedense güvenemiyorum
Yan toplar hep boşa çıkıyor
 Kesinlikle. Adriano açıkçası bana kalede daha fazla güven veriyordu.
Reply
24-06-2020, 00:13, (This post was last modified: 24-06-2020, 00:14 by yalavu.)
Uzun süre sonra hoca istikrarını yakaladık bravo Hakan hocaya. Hem şehri sevdi hem kulübü sahiplendi işine de son derece konsantre. Takıma ve şehre güven veriyor. Çok zor bir fikstür var önümüzde her şey bizim elimizde sıfırda çekebiliriz on beş puan yapıp direkt de çıkabiliriz her ne olursa Hakan hocayla devam etmeliyiz. Seyircisiz oynayınca takım da kafa olarak rahat bence el freni yok tribünlerde. Ertelen maçta stattaydım maç o gün devam etse biz o maçı zor çeviremezdik futbol çok ilginç nereden nereye geldik. Göreve yeni başlayan vali bey de bizim için büyük şans. Ayağının tozu ile takımı sahiplendi yeni statla inşallah maddi sorunlara merhem olur. Valle ve landelin yokluğunda çok koşan ayağa iyi top yapan bir takımdan altmış dakikada geriden maçı çevirmek önemliydi. Tekke fobisini de bu vesile ile yenmiş olduk. Yolun sonu inşallah şampiyonluk olur. Bu şehir sürprizleri sever. Bir daha yapar.
Reply
24-06-2020, 01:18,
(23-06-2020, 23:47)123456 Wrote:
(23-06-2020, 18:43)sokakbaşımeyhane28 Wrote: Metin Erol a nedense güvenemiyorum
Yan toplar hep boşa çıkıyor
 Kesinlikle. Adriano açıkçası bana kalede daha fazla güven veriyordu.
Niye adriano oynamıyor bilen var mı ?
Reply
24-06-2020, 01:35,
RE: 21.Hafta | Giresunsporumuz 2 - 1 İstanbulspor dk'34 yarıda kaldı
Açıkcası dizel motorlar gibi sonradan açıldık. Lig başlarken yaşadığımız şanssızlıkları özellikle hoca anlamında yaşamamış olsaydık şu anda çok farklı yerlerde olabilirdik. Tüm karın ağrılarına rağmen yabancı futbolcuların alacaklarını bahane ederek kovid sürecinde antrenmana çıkmaması diğer takımlara göre antrenmanlara geç başlamamıza rağmen hiç bir şeye kulak asmayıp bu takımı motive edip bu duruma getiren Hakan Kutlu hocamı tebrik ediyorum playoff olsun olmadın hocam tebriği hakettin
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
26-06-2020, 15:51,
RE: 21.Hafta | Giresunsporumuz 2 - 1 İstanbulspor dk'34 yarıda kaldı
Hakan hocaya gerçekten helal olsun. Şehri de takımı da taraftarı da sahiplendi. Bahane uydurduğunu hiç görmedim. Üstelik magazinsel bir tarafı da var az çok reklam da yapıyor.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)