20.Hafta Hatayspor - GİRESUNSPORUMUZ
05-02-2020, 14:53,
#81
RE: 20.Hafta Hatayspor - GİRESUNSPORUMUZ
(05-02-2020, 14:09)mvsr demiş ki: Sezon başını hatırlayınız.İlk defa erken kadro kurduk.
İlk defa bir teknik adam ile lig bitimi hemen hazırlık kampına giriştik.
İlk defa eksikler görülerek transfer yapılacaktı.
İlk defa iyi paralar harcandı.
İlk defa sağlam sayılabilecek oyuncular getirildi.
‘İlk defa’ tabirini yersiz kullanıyor olabilirim.İşin özü Giresun halkı bir hava yakalamaya müsaitti.İş yerimden örnek vereyim.Bütün bu doneler sayesinde ilk defa passolig çıkartıp, hatta kombine satın alarak takımı desteklemek için can atanlar vardı.Birkaç arkadaşımda storeden forma alışverişi yaparak gurbetteki yakınına gönderdi.
Gelin görinki lig başlayınca rüzgar soğuk esmeye başladı.İnsanlar ulan yine mi demeye başladı.Ben ve bizler dahi takım düşer gözü ile baktık.Yalansa yalan deyin.
Tekrardan o umudu insanlara aşılamak zor oluyor.Sizlerinde dediği gibi burada büyük rol yönetimde.Yönetimin taraftarı çekebilmesi için teşvik etmesi gerekiyor.
TFF lütfen maçlarımızı cumartesi gününe vermekten vazgeçsin.İkinci iç saha maçı ve yine cumartesi günü.Çalışıyoruz kardeşim.
Aynen katılıyorum bizim taraftar çok kırılgan 2-3 yenilgide hemen gemileri yakabiliyor benden çok kızdım ilk haftalar ama bir sonraki iç saha maçında yine kendimi stadda buldum  Big Grin sanırım bu başka bir sevda.. Tff ye diyecek laf bulamıyorum hadi cumartesi yaptın akşama koy bundan sonraki haftalar daha saçma sırayla Pazar-Pazartesi-Salı
Alıntı
05-02-2020, 19:30,
#82
RE: 20.Hafta Hatayspor - GİRESUNSPORUMUZ
(05-02-2020, 13:47)cotanak88 demiş ki: 30 bin giresunspor armalı passoligli var bence bizim şehre göre iyi bir sayı 5 bin dahi gelse yeter ama o da gelmiyor bari biletleri 10 tl sabit fiyata kilitlesinler öyle deneyelim sanki muazzam bi gelir elde ediyoz

30 bin içerisinde de hepsi Giresun merkez değildir. İlçeleri de geç nereden baksan 3-5 bini gurbette bir kezde olsa passolig çıkarıp maça gitmiş kişilerden oluşuyordur. Kalanın da ilçelerde olanları var passolig çıkarmış ama maça gidemeyecek durumda olanlar var. Ki hadi bıkkınlık başarı odaklılık gibi maça gitmeyenleri saymadık bile.
Alıntı
05-02-2020, 20:05,
#83
RE: 20.Hafta Hatayspor - GİRESUNSPORUMUZ
30 bin rakamı doğruysa az bir rakam ayrıca başkanda açıklamış bugün 10 TL biletten 5 TL kesinti oluyor kulüpten İndirimli bilet beklemek tuaf olur şu durumda passolig her anlamda sıkıntı ama şartlar gereği çözümler gerek
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Alıntı
05-02-2020, 22:51,
#84
RE: 20.Hafta Hatayspor - GİRESUNSPORUMUZ
Muhammed Bayır'a doğum gününü izledim instadan. Ulan çok hoşuma gitti. Kaç senedir böyle herkesiyle takım olamamıştık Allah bozmaz inşallah.
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi