19.Hafta | GİRESUNSPORUMUZ - Ümraniyespor
29-01-2020, 00:37, (This post was last modified: 29-01-2020, 00:40 by genoa28.)
RE: 19.Hafta | GİRESUNSPORUMUZ - Ümraniyespor
(28-01-2020, 22:40)bulancak28 Wrote:
(28-01-2020, 13:55)heyulaanil28 Wrote: başarı ile alakası yok bu işin bu takım küme düşmemeye oynarken bile 10 bine oynuyordu 3 ligde oynarken bile koltuklar yoktu ayakta 20 binleri oynuyorduk geçin passolig ciddi vurdu bizi bunu çevremden biliyorum yahu önceki yıl Başakşehiri eledik Fener ile oynadık ligdede playoff iddamız vardı 3-4 binleri oynadık gene başarı ile ilgili değil durum kulüp bu işe el atmalı ilçelerde stantlar kurmalı passolige teşvik etmeli yapacak birşey yok.

Tamam eyvallah passolig tüm takımları etkiledi tamam da benim anlamadığım bu passolig neden bize bu kadar darbe vuruyor? Yani bilgisayar telefon herkes de var şu an bilgisayardan girip karta bilet yüklemek çok çok zor bir şey değil hadi kocamanların aklı ermiyor diyelim e ama sene başı ilçelere gidilmedi mi kampanyalar yapılmadı mı, passolig standları kurulmadı mı? Yani bu takımın bu kadar az seyirciye oynamasının sebebini açıkçası ben de taraftarlardaki bıkkınlık olarak görüyorum. Eskiden daha kalabalıktı doğru eskiden bir sinerji bir heyecan vardı o kalmadı artık insanlarda. 43 yıldır takım süper lig görmüyor, senelerdir ligdeyiz hepi topu 1 tane play off yapabildik. Bakın Denizli yıllardır 1000 kişiye oynuyordu, geçen sene süper lige oynayınca stadları full doldu. Bence o heyecanı bu takıma versinler bizim stadımız da dolar

@bulancak28'e katılıyorum, daha önce ki mesajlarımda bende benzer fikirleri belirtmiştim

Bu kocamanlar biz de varda Erzurum'da Hatay'da yok mu, bizde millet passolig ile uğraşmak istemiyor da onlardakiler niye uğraşmak istiyor buna bakmak lazım 

Rize inip inip çıkıyor, Ankaragücü ve Göztepe senden sonra bu lige çıktı senden önce üst lige çıktı, Denizli kaç yıl üst üste direkten döndü üst lige çıktı, Hatay daha geleli 2 sene oldu senden önce üst lige çıkacak, Malatya senden sonra bu lige çıktı adamlar üst lige senden önce cikti bununla yetinmeyip UEFA yaptılar eee sen sonra diyorsun ki millet passolig ile uğraşmak istemiyor, bizde kocaman çok vsvs

İnsanları üst lig hedefi koyduğuna bile inandıramıyorsun, sen hedef koy hedefe göre kadro kur hedefe göre icraat yap belki yine 10-12 olmaz 7-8 bin olur
Reply

Messages In This Thread
RE: 19.Hafta | GİRESUNSPORUMUZ - Ümraniyespor - by genoa28 - 29-01-2020, 00:37

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)