18.Hafta Menemenspor - GİRESUNSPORUMUZ
17-01-2020, 21:12,
RE: 18.Hafta Menemenspor - GİRESUNSPORUMUZ
Bugün takım çok iyiydi koştuk. Özgürcanın gol atması çok iyi oldu ilerleyen haftalarda işimize çok yarıyacak. Ayrıca bugün Rusescu da iyiydi adamın istatistiklerini harcadılar bugün. Artık bir orta saha takıma katıp transferi kapatabiliriz.
Reply
17-01-2020, 21:20,
1-0 dan sonra acaba dedik ama şükür kazandık rövanşı almak çok keyifli oluyor gerçekten 25/10 isabetli şutla sanırım sezonun rekorunu kırdık. Aksayan bölgeler belli Ahmet ilhanın kanadı sağ kanat ve orta saha umarım Muhayer ve Milinkoviç ilaç olur.
Reply
17-01-2020, 22:28, (This post was last modified: 17-01-2020, 22:40 by maicon_28.)
maçın özetini izleyeceğim daha izlemedim

transferleri değerlendirecek olursam

Marko Milinkovic: Çok dikkat ederek izlemedim Eskişehir'de ama izleyenler fena değil diyor. İzleyip görmek lazım, şuanlık kötü transfer değil

İshak Doğan: 2 yıldır top oynamıyor, yedek sol bek için Orhan Aktaş'ı denemedik. Çok mu fark var, bu değişikliğe gittik. Boş transfer

Ertuğrul Şenlikoğlu: Boş transfer, kesin menajer itelemesi. Süre bile bulamayacak

Onurcan Piri: Bence iyi kaleci değil. Efsane şampiyonlukta devre arası gitmese ve kaleyi Eray Çalışkan devralmayıp da, Onurcan ile devam ettirsek kesinlikle şampiyon olamazdık. Hea ama şu var yedek kalecimiz Metin Erol'dan bin kat iyidir. Bunu düşününce gayet iyi transfer diyebiliriz.

Muhayer Oktay: Bjk ve Milli takımlarda biraz izleme fırsatı buldum. Eğer cesur davranılıp süre verilirse orta sahada hareketlilik sağlar. Top ayağına yakışıyor, al-ver, etrafında 360 dönüşler, topu ileri sürmeler falan iyi yapar. Ama ben 10 numara değilde 8 numaraya daha yakın gördüm. Tarz olarak yıllar önce Vedat Bora gelmişti onu andırıyor.
Dediğim gibi süre verilirse, orta sahada çeşitlilik sağlar ama gol ve asist yüzdesi düşük olabilir. Daha çok asistin asistini yapan bir yapıya sahip

edit: Veysel Karani'yi unutmuşum

Veysel Karani: Milli takımlardan biliyorum. Geleceği parlak olabilir ama şuan için süre bile bulamaz. Boş transfer
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
17-01-2020, 23:24,
beyler bişey söyleyeyim mi. biz play-off tayız. fren ciddi patladı. hakan hoca haakkında hiç ümitli ddeğildim ancak takım takım olmuş .
Reply
17-01-2020, 23:55,
(17-01-2020, 23:24)semiko Wrote: beyler bişey söyleyeyim mi. biz play-off tayız. fren ciddi patladı. hakan hoca haakkında hiç ümitli ddeğildim ancak takım takım olmuş .
ne frenmiş arkadaş yıllardır patlıyor yerimizde sayıyoruz Big Grin  aga bir durun daha siftahı yeni yaptık sanki 5 maç üst üste kazandılar bana, hatay lider olmasına rağmen bile bu kadar gaza gelmiyor
Reply
18-01-2020, 00:29, (This post was last modified: 18-01-2020, 00:30 by maicon_28.)
transferi bitirmişiz galiba da ne alaka bitirdik
santrafor için uğraşıp, santrafor almadan bitirdik
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
18-01-2020, 02:35,
(17-01-2020, 23:24)semiko Wrote: beyler bişey söyleyeyim mi. biz play-off tayız. fren ciddi patladı. hakan hoca haakkında hiç ümitli ddeğildim ancak takım takım olmuş .
Big Grin Big Grin

Bu taraftardan katiyen olmaz katiyen
Reply
18-01-2020, 02:38,
(18-01-2020, 00:29)maicon_28 Wrote: transferi bitirmişiz galiba da ne alaka bitirdik
santrafor için uğraşıp, santrafor almadan bitirdik

Transfere başladık mı ki  Big Grin
Reply
18-01-2020, 09:55,
Sanırım kılubün maddi durumundan dolayı transferi kısa kestiler. Hakan kutluyu tebrik ediyorum bizi resmen ipten aldı haftalardır istikrarlı şekilde takım devam ediyor arada tökezliyoruz onun sebebide ödeme yapmayınca başkan o gün sahada yatıyorlar menrmen galibiyeti iyi oldu moral oldu güzel başlangıç oldu darısı diğer maçlara diyelim
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
18-01-2020, 13:26,
(17-01-2020, 23:55)cotanak88 Wrote:
ne frenmiş arkadaş yıllardır patlıyor yerimizde sayıyoruz Big Grin  aga bir durun daha siftahı yeni yaptık sanki 5 maç üst üste kazandılar bana, hatay lider olmasına rağmen bile bu kadar gaza gelmiyor
ne yapalım alışkın değiliz böyle futbol izlemeye  Smile arada bi böyle akıcı güzel futbol görünce hayallere dalıyoruz tabi. ama bu kez hayal olmaktan çıksın artık.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)