16.Hafta | GİRESUNSPORUMUZ - Altınordu
22-12-2019, 19:40,
RE: 16.Hafta | GİRESUNSPORUMUZ - Altınordu
Mehmet Güven'den haber var mı ya? Ne zaman dönecek ne durumda ne yapıyor?
Reply
22-12-2019, 19:58, (This post was last modified: 22-12-2019, 19:59 by 123456.)
2 maç 4 puan ile devreye girersek önümüz açık bence. 2. yarı öyle bir fikstür var ki içeride kazanılmayacak yok. 2. devre bu takım dışarıdan 8-10 puan getirse play off yaparız bence. Öncelikle kendimizi 23 puana atmamız lazım.
Reply
22-12-2019, 23:48,
del valleyi arayacağımız bir maç olacak limbombe tam bir hayal kırıklığı yaşattı bizlere, yine aynı şekilde bana göre son haftaların formda ismi bekirde yok umarım şu maçı sağ salim atlatıp izmire mutlu gideriz.
Reply
23-12-2019, 00:06,
(22-12-2019, 19:58)123456 Wrote: 2 maç 4 puan ile devreye girersek önümüz açık bence. 2. yarı öyle bir fikstür var ki içeride kazanılmayacak yok. 2. devre bu takım dışarıdan 8-10 puan getirse play off yaparız bence. Öncelikle kendimizi 23 puana atmamız lazım.

Ooo harbi süper fikstürümüz varmış 2. yarı hiç dikkat etmemiştim. şuanki form durumu ve mücadeleyle en az 6 sını alırız. dış sahada bir okadar zorlu ama araya 2 galibiyet ve toplamda birkaç beraberlik sıkıştırırız yine. Yani ilk yarı kaç maç geriden başlayıp 22-23 yapıyorsak 2. yarı baştan sıkı tutarak 30 yapılır.
Reply
23-12-2019, 06:14,
@keasus gelecek umuduna göre bu performans bizi play-off hattına sokuyor.İnşallahta umut gerçeğe dönüşür.
Erzurum’un patlayacağını biliyorduk.Sözünün eri olmayan adamın başaramayacağını hep söylüyoruz.Ama niye Giresunspor ? Niye bizim takım doğrandı ? MALok’u kim görevlendirdi ? Altay’ın başarıp Giresunspor’un başaramadığı ney.Tek problem sahipsizlik mi ?
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
23-12-2019, 13:18,
(23-12-2019, 06:14)mvsr Wrote: @keasus gelecek umuduna göre bu performans bizi play-off hattına sokuyor.İnşallahta umut gerçeğe dönüşür.
Erzurum’un patlayacağını biliyorduk.Sözünün eri olmayan adamın başaramayacağını hep söylüyoruz.Ama niye Giresunspor ? Niye bizim takım doğrandı ? MALok’u kim görevlendirdi ? Altay’ın başarıp Giresunspor’un başaramadığı ney.Tek problem sahipsizlik mi ?
Altay Erzurum maçının özetini izledim İbrahim Akdağ Altayın 2.golünden sonra gol sevincinde rakip oyuncuyu provoke etmek için saldırmış ama Altay o tuzağa düşmemiş
Reply
23-12-2019, 14:58,
İkinci devre fikstür avantajı var diyenlere bir soru sormak istiyorum. İkinci yarı biz kiminle oynuyorsak o takımın üst üste 2. iç saha maçına denk geliyoruz. Mesela 20. hafta Hatay ile deplasmanda oynayacağız ama Hatay 19. haftada da kendi sahasında oynamış olacak. Serbest fikstür dedikleri olay bu oluyor ve biz bu sene bunu çektik. Sizce bu bir dezavantaj mıdır?
Reply
23-12-2019, 15:46,
(23-12-2019, 14:58)soldiersofosmanaga Wrote: İkinci devre fikstür avantajı var diyenlere bir soru sormak istiyorum. İkinci yarı biz kiminle oynuyorsak o takımın üst üste 2. iç saha maçına denk geliyoruz. Mesela 20. hafta Hatay ile deplasmanda oynayacağız ama Hatay 19. haftada da kendi sahasında oynamış olacak. Serbest fikstür dedikleri olay bu oluyor ve biz bu sene bunu çektik. Sizce bu bir dezavantaj mıdır?
Bence avantajlı bizimle oynayacak takım ilk iç saha maçını kazanırsa bizim maça daha rahat çıkabilir.eğer kaybeder ise iki maç üst üste kaybetmek istemeyip saldırcaktır.buda bizim işimize yarar del valle ahmet gibi hızlı oyuncularla yine sonuca gidebiliriz.tabiki bı dediklerimiz devre arasında yapılacak takviyelere de bağlı.
Reply
23-12-2019, 18:09,
(23-12-2019, 14:58)soldiersofosmanaga Wrote: İkinci devre fikstür avantajı var diyenlere bir soru sormak istiyorum. İkinci yarı biz kiminle oynuyorsak o takımın üst üste 2. iç saha maçına denk geliyoruz. Mesela 20. hafta Hatay ile deplasmanda oynayacağız ama Hatay 19. haftada da kendi sahasında oynamış olacak. Serbest fikstür dedikleri olay bu oluyor ve biz bu sene bunu çektik. Sizce bu bir dezavantaj mıdır?

Her maçımızın deplasman olması lazım değil mi öyle bir durumda  Big Grin  

Şaka bir yana, ben de çok bir fark olacağını sanmıyorum. Ligde öyle çok keskin bir iç saha takımı yok. Olanların çoğuyla da kendi evlerinde oynadık zaten (Ümraniye, Erzurum, Balıkesir, Keçiören, bir Akhisar var). 
Hatay'ı saymıyorum, onlara içerisi dışarısı pek fark etmiyor.
Reply
23-12-2019, 19:38,
Ahmet ilhan klasik her maç olduğu gibi yine kaçırdı ama bu öyle böyle değil kaleciyle karşı karşıya atamadı
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)