8.Hafta | Boluspor 2-0 Giresunsporumuz
21-10-2019, 15:52,
RE: 8.Hafta | Boluspor - Giresunsporumuz
Taraftarı taraftar değil, yönetimi yönetim değil, şehri şehir değil. Ne çıkması ne kalması beyler ya. Bulunduğumuz lige dua edelim. Takımı televizyonda izleyebiliyor olmamıza dua edelim. Fazlası lütuf.
Reply
21-10-2019, 17:46, (This post was last modified: 21-10-2019, 17:48 by santana28.)
taraftarların bolu da birbirlerine girecegi zaten bir hafta önceden belliydi birisi otobüs vermedi diye yönetıcılere sallar digerı mazot vermedı dıye beledıyeye sallar kımse kımseye bedava otobus benzın bilet vermek zorunda degıl sevgi karşılıksız olur yeri geliyor bizde munferit deplasmana gidiyoruz ortalama 150-200 tl gidiyor
Reply
21-10-2019, 20:48, (This post was last modified: 21-10-2019, 20:49 by genoa28.)
(21-10-2019, 17:46)santana28 Wrote: taraftarların bolu da birbirlerine girecegi zaten bir hafta önceden belliydi birisi otobüs vermedi diye yönetıcılere sallar digerı mazot vermedı dıye beledıyeye sallar kımse kımseye bedava otobus benzın bilet vermek zorunda degıl sevgi karşılıksız olur yeri geliyor bizde munferit deplasmana gidiyoruz ortalama 150-200 tl gidiyor

Ağa bende bunu anlamıyorum ya, ben zenginsem sana neden deplasman parası vereyim ya da belediye isem neden sana araç vereyim ya böyle saçmalık mı olur, paran varsa gidersin yoksa gitmezsin bu kadar net, tamam veren zengin sağolsun ama vermeyene laf etmek densizliktir

Kavga olayına gelirsek zaten normallesti kavgalar, her deplasmanda bir kavga ya da en iyi sözlü sataşma oluyor
Reply
21-10-2019, 21:45,
Elin topçusu zehir gibi ag hem de aynı anda teknik direktörlük yapıyor.
Reply
21-10-2019, 22:18,
(21-10-2019, 21:45)Yaglidereli Wrote: Elin topçusu zehir gibi ag hem de aynı anda teknik direktörlük yapıyor.

Bende bunu anlamıyorum.Messi olsa bize gelince Şaban kesiliyor a mk.Bizim futbolcularımız da bir vurdumduymazlık, bir boşvermişlik var.Sanki zorla geldiler buraya.Çoğu profesyonel futbolcu değil sanki.İlk defa top görmüşler gibi.

Öncelikle kulüp ayarları ile oynamamız gerekiyor.Bana göre iş işten geçti.Bu kulüp aşağıya doğru yol almaya başlamıştır.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
21-10-2019, 23:36,
yine mi kavga çıktı? bolu deplasmanlarımız artık rutine bağladı. zamanında polisin araya girip bizim tribünü 3 e böldüğünü hatırlayanlar vardır mutlaka. bende oradaydım. passolig ile birlikte tribünü bırakma sebeplerim arasındadır o ortam.
Reply
22-10-2019, 01:09,
(21-10-2019, 23:36)kerasus Wrote: yine mi kavga çıktı? bolu deplasmanlarımız artık rutine bağladı. zamanında polisin araya girip bizim tribünü 3 e böldüğünü hatırlayanlar vardır mutlaka. bende oradaydım. passolig ile birlikte tribünü bırakma sebeplerim arasındadır o ortam.
Maçtaydım, hatırlıyorum.
Bu kavga çıkaran elemanların hiçbirinin derdi Giresunspor falan değil ipsiz sapsız bomboş herifler. Ama bizim tribüne özgü değil her tribünde var. İstanbul'da arkadaşlar falan organizasyon yapınca ara sıra fenerin gsnin maçlarına falan gidiyorum. Her maç net 3 4 kavga çıkıyor. Hadi onlar on binlere oynuyor. Giresun haricinde çok takımın maçına gitmişimdir, Kozan Belediye falan dahil o derece. Kavgasız maç gördüm mü hatırlamıyorum.
Reply
22-10-2019, 10:04,
Yönetim bir an önce toplanıp kongre kararı almali. Olmuyor yapamıyorlar ellerine yüzlerine bulaştırdılar maalesef.
Reply
22-10-2019, 20:55,
(22-10-2019, 01:09)bulancak28 Wrote:
(21-10-2019, 23:36)kerasus Wrote: yine mi kavga çıktı? bolu deplasmanlarımız artık rutine bağladı. zamanında polisin araya girip bizim tribünü 3 e böldüğünü hatırlayanlar vardır mutlaka. bende oradaydım. passolig ile birlikte tribünü bırakma sebeplerim arasındadır o ortam.
Maçtaydım, hatırlıyorum.
Bu kavga çıkaran elemanların hiçbirinin derdi Giresunspor falan değil ipsiz sapsız bomboş herifler. Ama bizim tribüne özgü değil her tribünde var. İstanbul'da arkadaşlar falan organizasyon yapınca ara sıra fenerin gsnin maçlarına falan gidiyorum. Her maç net 3 4 kavga çıkıyor. Hadi onlar on binlere oynuyor. Giresun haricinde çok takımın maçına gitmişimdir, Kozan Belediye falan dahil o derece. Kavgasız maç gördüm mü hatırlamıyorum.

aslında çok iyi tribüncüler var aralarında. ama işte.... herşeyde açıktan yazılmıyor, sonuçta yediğimiz içtiğimiz eski dostlar hepsi. sanal ortamda arkadan konuşmayalım. ama o eski tribün ortamına da giresunspora da çok yazık oluyor.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)