4.Hafta | İstanbulspor - Giresunsporumuz
15-09-2019, 22:03,
RE: 4.Hafta | İstanbulspor - Giresunsporumuz
(15-09-2019, 21:45)sokakbaşımeyhane28 Wrote: Takımda hava yok kazanacagım havası yok..En hırslısı Ahmet İlhan gerisini siz düşünün..Bir kumar daha oynayacak iyi bir hoca getireceksin..Samet Aybaba mı olur başkası mı olur bilemem..Landel sahaya kurtarıcı olarak giriyorsa Erkan hocanın beyni tamamen erimiş demektir

samet aybaba gibi isimli bir hoca ile ya herro ya merro demek bitişimiz olur klüp olarak tarihe karışmamızın başlangıcı olur. Samet yada onun ayarında adam hem kendi eşek yüküyle para ister hemde bi o kadar para harcatır devre arası. başkan zaten görünüşe göre menejerlerin elinde, birde böyle bir hoca gelirse iliğini kurutur valla klübün. peki başarı şansı? sıfır. bikere şuanki kadro ile devre arasına kadar gideceksin bi şekilde. ve en azından devre arasına play off potasında veya yakınında girmen lazım ki bence mümkün değil. çok fazla eksik mevki var. 

bize lazım olan şuanda, mesela yalçın koşukavak gibi isim yapmamış ama genç ve kariyer hedefi olan yarışmacı bir hoca lazım. şu halde leş bir takım alıp ligde bırakmak bile kendisi için başarı sayılacak. al gördük şu istanbulspor yıldızlar topluluğumu sanki? hayır ama futbol olarak resmen ezdiler bizi. hocasına baktım hiç tanımadığımız fırat gül diye birisi. mütevazi bir isimle mütevazi bir kadro ile rahatlıkla ligde kalabilirler şu halde.
Reply
15-09-2019, 22:11,
Takımın tek sorunu var o da İSTEKSİZLİK! Kimsenin hedefi hırsı yok. Hepsi ruh gibi sahada geziyor. Ateşienmesi lazım bunların. Haftaya içerde galibiyet aldık aldık yoksa kaybetme psikolojisiyle beraber bu ruhsuzlar daha 1 puan bile alamaz.
Erkan Sözeriye bursa muhabbetinden sonra yol verecektin şimdi değil. Sorumluluğu alsın ve bu takımı düzeltsin.
Reply
15-09-2019, 23:53,
(15-09-2019, 22:11)Yaglidereli Wrote: Takımın tek sorunu var o da İSTEKSİZLİK! Kimsenin hedefi hırsı yok. Hepsi ruh gibi sahada geziyor. Ateşienmesi lazım bunların. Haftaya içerde galibiyet aldık aldık yoksa kaybetme psikolojisiyle beraber bu ruhsuzlar daha 1 puan bile alamaz.
Erkan Sözeriye bursa muhabbetinden sonra yol verecektin şimdi değil. Sorumluluğu alsın ve bu takımı düzeltsin.

isteksizliğin sebebi de 31 yaş ortalamalı takım kurdurtan Erkan Sözeri

yani nereden tutsan elde kalır Erkan Sözeri

bence şuan hoca getirmek için 3 tane alternatif rolde hoca türü var

1-) Kurt Hoca, ismi sağlam, yaşı geçkin, geçmişte başarılı hoca getirmek. (Samet Aybaba, Mesut Bakkal, Ertuğrul Sağlam vs. klasmanı)
Çoğu kişi bu seçeneği seçer ama bu adamlar gelir, 1-2 haftada düzeni görürler, bi b.k olmayacağını anlarlar ve salla başı al maaşı yaparlar.

2-) Daha kariyerinin başlarında, sadece birkaç deneyime sahip ama başarıya da bir o kadar aç, genç adaylardan birini getirmek. (Yalçın Koşukavak, İbrahim Üzülmez, Fatih Tekke klasmanı)
Diğer çoğunluk kesimde bu seçeneği seçer ama bende bu klasmandaki adamların kaos halindeki bir takım için toy kalacaklarını düşünüyorum. Bu adamlar 3.viteste giden bir takımı 5.vitese atar ama şuan bize çare olamazlar. Dipnot olarak belki İbrahim Üzülmez'i istisna olarak söyleyebilirim olumlu anlamda

3-) Bu seçenekte kurt hoca, başarıya aç hoca bakmaksızın, daha bizim yöre insanı, camiaya yakın, camiaya yakın olmasa bile yabancılık çekmeyecek, babacan tavırlı bir isim. (Mehmet Birinci, Metin Diyadin vs.) belki + olarak Mustafa Reşit Akçay'ı sayabilirim
Benim tercihim 3.seçenek. Diyadin oyuncusuz takım Ankaragücüne gitmese iyiydi. Eminim geri getirsek bu takımı düzeltirdi, muhtemelen 8. falan ligi bitirirdik en kötü ihtimalle

Özetle benim 4 tane isim var aklımda
-Mehmet Birinci
-Metin Diyadin (Ankaragücü ile yeni imzaladı)
-İbrahim Üzülmez
-Mustafa Reşit Akçay
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
16-09-2019, 00:00,
(15-09-2019, 20:43)semiko Wrote: ulan askere giderken bile mutlu göndermiyorsunuz daha ne diyem size. ben gelene kadar galibiyet aldınız aldınız yoksa topunuzun aminim. şaka bi yana bu şartlar her anlamıyla hocaya yazar. adam akıllı bir göbek orta saha almadı yada alınmadı. bekir kaç haftadır sos veriyor renan bugün kötüymüş . yoksa orta saha dizilimi çok iyiydi renan geride önünde mehmet bekir. ama işte olmayınca olmuyor

hayırlı tezkereler brom
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
16-09-2019, 01:22, (This post was last modified: 16-09-2019, 01:23 by cotanak88.)
Erkan Sözerinin maç sonundaki açıklamaları gerçekten beni çok şaşırttı takımı sen kuruyorsun, bir çok takımdan önce tam kadro kamp dönemi geçiriyorsun,üstelik hemen hemen hepsi daha önce çalıştırdığın takımların oyuncuları ve 4.haftada olmuyor yönetimle konuşacağım deyip istifa sinyalleri veriyorsun üstelik taraftarın büyük bir çoğunluğu sana güveniyorken (ben dahil)..yani bu kadar kolaymı bu işler çıkıp diyebilirsin ben bu oyuncuların arkasındayım bu işin üstesinden geleceğim haa yönetim isterse de giderim de o ayrı ama sen baya veda konuşması yapmışsın, şu açıklamalarından sonra sana daha nasıl güvenelim? Erzurumdan telefon mu geldi acaba demeden kendini alamıyor insan, daha maçın başında röportajlarda bu takımın 7-8 haftaya ihtiyacı var diyen adam bugün olmuyor diyor çok enterasan.
Reply
16-09-2019, 10:56,
(15-09-2019, 23:53)maicon_28 Wrote: isteksizliğin sebebi de 31 yaş ortalamalı takım kurdurtan Erkan Sözeri

yani nereden tutsan elde kalır Erkan Sözeri

bence şuan hoca getirmek için 3 tane alternatif rolde hoca türü var

1-) Kurt Hoca, ismi sağlam, yaşı geçkin, geçmişte başarılı hoca getirmek. (Samet Aybaba, Mesut Bakkal, Ertuğrul Sağlam vs. klasmanı)
Çoğu kişi bu seçeneği seçer ama bu adamlar gelir, 1-2 haftada düzeni görürler, bi b.k olmayacağını anlarlar ve salla başı al maaşı yaparlar.

2-) Daha kariyerinin başlarında, sadece birkaç deneyime sahip ama başarıya da bir o kadar aç, genç adaylardan birini getirmek. (Yalçın Koşukavak, İbrahim Üzülmez, Fatih Tekke klasmanı)
Diğer çoğunluk kesimde bu seçeneği seçer ama bende bu klasmandaki adamların kaos halindeki bir takım için toy kalacaklarını düşünüyorum. Bu adamlar 3.viteste giden bir takımı 5.vitese atar ama şuan bize çare olamazlar. Dipnot olarak belki İbrahim Üzülmez'i istisna olarak söyleyebilirim olumlu anlamda

3-) Bu seçenekte kurt hoca, başarıya aç hoca bakmaksızın, daha bizim yöre insanı, camiaya yakın, camiaya yakın olmasa bile yabancılık çekmeyecek, babacan tavırlı bir isim. (Mehmet Birinci, Metin Diyadin vs.) belki + olarak Mustafa Reşit Akçay'ı sayabilirim
Benim tercihim 3.seçenek. Diyadin oyuncusuz takım Ankaragücüne gitmese iyiydi. Eminim geri getirsek bu takımı düzeltirdi, muhtemelen 8. falan ligi bitirirdik en kötü ihtimalle

Özetle benim 4 tane isim var aklımda
-Mehmet Birinci
-Metin Diyadin (Ankaragücü ile yeni imzaladı)
-İbrahim Üzülmez
-Mustafa Reşit Akçay
1. madde resmen bitişimiz olur. geçen sene hüseyin kalpar örneğinde gördük, bu takımdan bi b.k olmayacağını anlayınca birkaç hafta daha takılıp çorbama bakayım demeye başladı. resmen saldı takımı. nasılsa başarıya doymuş, giresun zaten yıllardır kaos takımı olarak biliniyor artık, burada başarısız olması hiçte kariyerini olumsuz etkilemez. o nedenle 1. maddeyi asla aklımızdan geçirmeyelim.
2.madde en ideali. bence hiçte toy kalmazlar. zaten bizim şuan sorunumuz oyun sistemimiz olmaması. gelsin kendi oyununu oynatsın yeterde artar. ki bukadar kötü durumdaki takımı çıkışa geçirmek bile onların kariyeri için önemli basamak olur. 
3.şuan tam mehmet birincilik takım aslında. ama biz o ismi haketmiyoruz malesef. diyadin zaten süper ligde, ki boşta da olsa gelmez artık. m.reşit akçay da tuzlu olur diye düşünüyorum ama iş yapar. ibrahim üzülmez ise gereksiz bi hamle olur şuan. 

(16-09-2019, 01:22)cotanak88 Wrote: Erkan Sözerinin maç sonundaki açıklamaları gerçekten beni çok şaşırttı takımı sen kuruyorsun, bir çok takımdan önce tam kadro kamp dönemi geçiriyorsun,üstelik hemen hemen hepsi daha önce çalıştırdığın takımların oyuncuları ve 4.haftada olmuyor yönetimle konuşacağım deyip istifa sinyalleri veriyorsun üstelik taraftarın büyük bir çoğunluğu sana güveniyorken (ben dahil)..yani bu kadar kolaymı bu işler çıkıp diyebilirsin ben bu oyuncuların arkasındayım bu işin üstesinden geleceğim haa yönetim isterse de giderim de o ayrı ama sen baya veda konuşması yapmışsın, şu açıklamalarından sonra sana daha nasıl güvenelim? Erzurumdan telefon mu geldi acaba demeden kendini alamıyor insan, daha maçın başında röportajlarda bu takımın 7-8 haftaya ihtiyacı var diyen adam bugün olmuyor diyor çok enterasan.

erzurum yada bir başkası, ama bi şeyler döndüğü çok net. hala aynı fikirdeyim, bu takım erkan hoca takımı değil. geçen sezon sonu ligi bitirmiş afedersiniz zigi da..ğında takım bile play off için oynayan altınorduya top göstermedi. ligin formda takımı ads yi yenip ligde kalışımızı ilan ettik falan. metin hocadan beri lig boyunca ne ouynadığını bilmeyen, kafasında çoktan ligi bitirmiş küme düşmek için gün sayan enkaz halinde takımı alıp daha ilk maçında farkını belli etmişti erkan hoca. şimdi ise aynı takıma istediği takviyeleri yaptı sezon kampını beraber yaptı ligin 4 haftası geçmiş ve geçen senekinden beter hale geldi takım. hiç ama hiç normal bir durum değil. tamamen tahmini konuşuyorum, erkan hoca bursa olayından sonra ikna edildi ama belliki içinde kaldı. yada bursa olayı yatınca gönülsüz kaldı takımda ve ilk fırsatta kendini kovdurup nasılsa yeni bi takım bulurum kafasında çıktı lige. şimdi hazır erzurumda hocayı yollamışken buda hemen ani dönüş yaptı. 
Reply
16-09-2019, 13:04,
Öncü ile ekspres gazetesi itin gtune sokmuş sözerdiolayı. Muhtemelen ileri de böyle bisey yazmıştır. Zaten bu üç gazete Hakan Karaahmetin diye biliyorum. Akten kardeşler de burda mi yazıyor?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)