3.Hafta | Giresunsporumuz 2- 2 Hatayspor
31-08-2019, 00:02, (This post was last modified: 04-09-2019, 01:32 by turkuaz_0628.)
3.Hafta | Giresunsporumuz 2- 2 Hatayspor
01\09\2019    Pazar Saat 19:15  GİRESUN ATATÜRK STADI 

ilk 2 haftayı gördükte görmedik diyoruz bu takıma ve hocaya biraz daha sabredilebilir bence inancımı koruyorum hala,  hatay şu dönemde karşılaşmak istemeyeceğimiz türden bi takım denk geldi yapacak bişe yok selim dikkat edilmesi gereken bi oyuncu bu sene ilk2 nin en ciddi adayı bana göre.

Bu Hafta en azından mücadele edelim edelim ki bu taraftara da yazık olmasın...
Başkentten !
Reply
31-08-2019, 11:05,
RE: 3.Hafta | Giresunsporumuz- Hatayspor
Umarım hatay üzerimizde biseyler denemez en fazla 2de bırakırlar. Big Grin
Reply
31-08-2019, 11:57,
Bu saatten sonra futbolcuları motive etmek adına, bugüne kadar kariyerlerinde neler başardıklarını ve aynısını yine yapabileceklerini onlara anlatmak gerekmektedir. Çünkü ben; yöneticileri, teknik direktörü, futbolcuları ve taraftarları ile inanmış ve başarıya odaklanmış bir Giresunspor’un bu ligde ki her takımı rahatlıkla yenebileceğine inanıyorum. Allah(C.C) yar ve yardımcımız olsun inşallah.
Reply
31-08-2019, 12:14,
Bu maçıda mı taraftar oynayacak ?
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
31-08-2019, 12:40,
vedat muriç zamanında maçlara sırf onu izlemek için giden insanlar vardı (ben dahil) bu sene bu tarz oyuncu eksikliği yaşıyoruz vedattan sonra topu saklama özelliğine sahip bir oyuncu gelmedi rusescu tam tersi savunmanın içinde kayboluyor top istemiyor sağ ve sol kanatlara hareketlenmiyor hataysporda selim ılgaz ve gökhan karadeniz zaten takıma yetiyor.
Bu maçta oynayacağını sanmıyorum ama umarım şu yeni gelen limbombe iyi çıkar maça gelecek olursak umarım hatay gününde olmaz başka söze hacet yok Big Grin
Reply
01-09-2019, 09:31,
süper ligde de bomba sonuclar alindi fovari takimlar döküldü bizde fovari gösteriliyorduk ilk 2 hafta cok kötü bir baslangis yaptik insallah bu masla seriye baslariz
Reply
01-09-2019, 12:26,
Allahın adını verdim bugünki maçta sen başıma gelen dünyadaki en güzel şeysin şanlı giresunspor bestesi 90 dk sürekli söylenmesin şu beste çıktı çıkalı sürekli geriye gidiyoruz uykusunu getiriyor adamın
Reply
01-09-2019, 12:43,
(01-09-2019, 12:26)cotanak88 Wrote: Allahın adını verdim bugünki maçta sen başıma gelen dünyadaki en güzel şeysin şanlı giresunspor bestesi 90 dk sürekli söylenmesin şu beste çıktı çıkalı sürekli geriye gidiyoruz uykusunu getiriyor adamın
Hay ağzın bal yesin.

Bir bu, bir de "seni seven kalbim sana". Açık ara en uyuz oldum iki beste.
Niyeyse bu ikisini söylemeye başladık başlayalı takım iç sahada dökülüyor. Ya söyleyin hadi, ama ne biliyim 2-0 öndeyken falan söyleyin, ya da maçı almamız garantiyken.

İç saha maçlarını takım kadar taraftar da kazanır. Gs deplasman performansıyla ligi 6-7. bitirecekken iç saha baskısıyla her sene parsayı topluyor mesela.  

Top rakipteyken basacaksın ıslığı. Top bizdeyken de mesela çekeceksin, bir "Bizim için ölümüne saldır Giresun" ya da bölünür uykular.
Reply
01-09-2019, 13:14,
Bu maçı kazanıp artık çıkışa geçicez. Kaç aydır artık yeter daa bize dönecek bundan sonra.
Reply
01-09-2019, 17:49,
İLK 11'İMİZ:

Adriano Facchini-Mehmet Taş-Ahmet Kesim-Numan Çürüksu-Muhammed Bayır-Mehmet Güven-Bekir Yılmaz-Landel-Del Valle-Ahmet İlhan Özek-Raul Rusescu
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)