2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
15-01-2020, 18:18,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
(15-01-2020, 00:27)bulancak28 Wrote: Ben artık iyice inandım bu takım süper lige çıkmak falan istemiyor. Bulunduğumuz ligde takılıp çorbamıza bakalım derdindeler. Baktılar eldeki takım da ligde kalacak potansiyelde, ondan dolayı çok da kasmadan bitirdiler transferi.

Diğer türlü hiçbir şeyle açıklanamaz yani. Ya 6 numarayı, stoperi forveti falan geçtim, şu takıma 10 numaranın her şeyden çok lazım olduğunu futbolun f'sini bile bilmeyen insanlar görüyor.

Bunu yıllardan beri söylüyorum ben. Hatta zaman zaman küfürde yedim bozbağ zamanı böyle söyledim diye ama herşey ortada. Bu artık tahmin olmaktan çıktı, gözle görülen her sene yaşadığımız net bir olay yani. sacit başkan geldi bir umut dedik ama yok malesef aynı kafa devam ediyor. Bu takım şuan puan durumunda eskişehirin konumunda olsaydı, bak görürdünüz ne tramsferler yapardık ligde kalmak için. şimdi ise aynı eksikler görüldüğü halde görmezden geliniyor yine.
Reply

Messages In This Thread
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - by kerasus - 15-01-2020, 18:18

Forum Jump:

Users browsing this thread: 10 Guest(s)