2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
03-09-2019, 22:33,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
(03-09-2019, 19:06)mvsr Wrote: Tek bir maç ile insanların hevesinin içine edip bıraktılar.Halbuki iyi bir motivasyon sağlanma yolunda gidiliyordu.İnsanlar istekle kombine ve ürün alışverişi yapmıştı.Takım içine tükürdü bıraktı yani.Şimdi bu insanları tekrar inandırabilirsen büyük başarı olur.Vallahi soğuduk, bıktık artık.

Transferin son günlerinde iki tane oyuncu transfer ettik.25 yaşlarında oyuncuları genç diye tanıtıyorlar orasıda ayrı bir mevzu.Herkes hayırlı olsun bu transferler yerine ‘Yeni çöplerimiz geldi.Yeni çöplerimiz hayırlı olsun’ diyor.Bakış açımız artık bı.İnancımız bu.Alışkanlıklar insanların gerçekleri olmuş.Vasatlık aşılmamış iyi bir iş çıkaramazlar mantalitesinde insanlar.

bu sene çıkamamayı geçtik zaten de, asıl sıkıntı bu olacak bence. Seneye tekrar nasıl inandıracaksın bu şehri? malesef yine bozbağın bıraktığı enkazın ceremesini çekecek başkan. Gerçi bu sene çıkamamanın faturası ne olacak bilmiyoruz, seneye belkide inandıracak bir hedefimiz bile kalmaz.
Reply
04-09-2019, 02:59,
(03-09-2019, 22:22)Mandaklı Wrote: İyi bir kaleci(Tolga Zengin) ve sağbek (Levent Gülen) ile birlikte Gazişehir'in serbest bıraktığı 4 futbolcuyu (Gökhan Alsan, Segbefia, Kerim Avcı ve Poepon) alabilseydik bu takım mükemmel olurdu. Ama imkan meselesi.
Abi imkan değil bence Rusescu bence 300 bin eurodan aşağı oynamazdır bu para Poeponada verilebilirdi veya Adriano 200 bin euro alıyordur en az buda 1.2 trilyon eder 1.5 trilyon civarı bir para ile boşta kalan Tolga veya Cenk Gönen gelirdi Kerim Avcı alınabilirdi bunlar bence ya menajerden dolayı alınmadı yada tamamen yanlış kadro mühendisliği
Reply
04-09-2019, 11:49,
şu kadroda Dale veya Dauda süper iş yapardı yan toplarda pas ister alır top saklarlardı bu özelliklerin hiçbiri Rusescu'da yok aslında takım arkadaşlarıyla diyaloğu falan çok iyi attığımız gollerde içten seviniyor ama bu ligte top önüme gelsin atim olayı yok gerekirse pozisyonu kendin yaratacaksın umarım milli maç arası kendini toparlar yoksa özgürcan formayı alır.
Reply
04-09-2019, 13:17,
Ve Metin Diyadin süper ligde. Ankaragücü ile imzalamış. İnşallah başarılı olur.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
04-09-2019, 18:55,
(04-09-2019, 11:49)cotanak88 Wrote: şu kadroda Dale veya Dauda süper iş yapardı yan toplarda pas ister alır top saklarlardı bu özelliklerin hiçbiri Rusescu'da yok aslında takım arkadaşlarıyla diyaloğu falan çok iyi attığımız gollerde içten seviniyor ama bu ligte top önüme gelsin atim olayı yok gerekirse pozisyonu kendin yaratacaksın umarım milli maç arası kendini toparlar yoksa özgürcan formayı alır.
Dale tamam da Dauda'nın Rusescu'dan hiçbir farkı olduğunu düşünmüyorum hatta eksiği vardır net
Reply
04-09-2019, 20:09,
(04-09-2019, 18:55)bulancak28 Wrote:
(04-09-2019, 11:49)cotanak88 Wrote: şu kadroda Dale veya Dauda süper iş yapardı yan toplarda pas ister alır top saklarlardı bu özelliklerin hiçbiri Rusescu'da yok aslında takım arkadaşlarıyla diyaloğu falan çok iyi attığımız gollerde içten seviniyor ama bu ligte top önüme gelsin atim olayı yok gerekirse pozisyonu kendin yaratacaksın umarım milli maç arası kendini toparlar yoksa özgürcan formayı alır.
Dale tamam da Dauda'nın Rusescu'dan hiçbir farkı olduğunu düşünmüyorum hatta eksiği vardır net

Bence eksiği yoktur da Dauda ile Rusescu eşittir (oyun içi anlamında)
İkisi de oyun içinde hiç yok, aktif oyunda hiç yoklar ama Dauda en azından pozisyona girip, gol falan atardı (maç içerisinde hayalet gibi olmasına rağmen). Rusescu da o da yok.

Dale zaten ikisinden de iyiydi açık ara
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
05-09-2019, 02:08,
(04-09-2019, 20:09)maicon_28 Wrote:
(04-09-2019, 18:55)bulancak28 Wrote:

Bence eksiği yoktur da Dauda ile Rusescu eşittir (oyun içi anlamında)
İkisi de oyun içinde hiç yok, aktif oyunda hiç yoklar ama Dauda en azından pozisyona girip, gol falan atardı (maç içerisinde hayalet gibi olmasına rağmen). Rusescu da o da yok.

Dale zaten ikisinden de iyiydi açık ara

Reis ben Dauda neyse Rusescu da bence o daha fazlasını beklememek lazım pozisyon bulursa atar yoksa kaybolur gider. Dauda kardeşimiz biliyorsun maç içinde 20123329 kere ofsayta düşmesiyle meşhurdu, genelde pozisyonları piç eder giderdi. Pozisyona girip gol attığı maç sayısı sezon içinde maksimum 6-7 falandır attığı gollerin yarısı penaltı.
Reply
06-09-2019, 12:11,
Dauda olayında haklısınız sanırım şimdi geçen seneyi gözümde canlandırınca daha iyi anladım ama şöyle düşündüm yazarken en azından adam kalıplı vucüdunu kullanabilir pozisyonlarda rusescuda o da yok ayrıca del vale ve limbombeyle 3 zenci iyi anlaşabilirlerdi benim ki sadece olasılık tabiki, inşallah rusescu milli maç arasından sonra bomba gibi gelir de hepimizi ters köşe yapar.
Reply
06-09-2019, 15:42,
https://www.youtube.com/watch?v=m69XCObS...e=youtu.be

Hayretler içerisindeyim.
Reply
06-09-2019, 15:50, (This post was last modified: 06-09-2019, 16:12 by cotanak88.)
(06-09-2019, 15:42)Yaglidereli Wrote: https://www.youtube.com/watch?v=m69XCObS...e=youtu.be

Hayretler içerisindeyim.
hah şöyle ya motivasyonu arttırmak amaçlı böyle şeyler yapılmalı yabancılar için de bekliyoruz
bu arada tanase antremanlara çıkmış gereksiz yere harcamışlardı adamı inşallah hırs yapar da faydalı olur takıma
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 4 Guest(s)