2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
01-06-2019, 22:01,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
(01-06-2019, 21:13)semiko Wrote: balıkesir de erkan hoca için iyi konuşulmuyordu. başkan ; hoca illa nike'dan giyinmek istiyor. ekibi dahil 4 set bu bize maliyetli geliyordu demişti. ama karabük konusunda ben de zamanında duymuştum öyle şeyler pek kulak asmamıştım . ama bozbağ sağlam yerlere geliyor bu ilişkilerle umarım kötü şeyler olmaz

balıkesir lilerin söylemlerini ozamanda duymuştum ama pek dikkate almadım. zira kendileri o sene tam 4 hocayla çalıştılar ve son gelen hoca haricinde gelen gideni arattı. aynı sene erkan hoca bize tekrar geldi ve geldiği hafta resmen sihirli değnek değmiş gibi oldu takım. 5 maçlık seri (ki 1.lig tarihimizde max seri olması lazım). sonra hakemin katlettiği bir 1461 maçında berabere bittikten sonra takıma birdenbire bişeyler oldu yine. formsuzluk kötü taktikle falan açıklanamaz o düşüş. zira hocanın oyun felsefesi durduk yere tersine dönmez ama nasıl olduysa bizde döndü. eh takımın başında bozbağ olduğunu düşününce neden düşüşe geçtiğimiz belli sanırım. 

demek istediğim balıkesirlilerin iddia ettiği gibi bir hocanın o sene bize gelmesi mantık dışı oluyor. komisyonculuk yapmak isteyen takımı sömürmeye çalışan bir hoca hiç takım kalmasa yinede bize gelmezdi o sene.
Reply

Messages In This Thread
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - by kerasus - 01-06-2019, 22:01

Forum Jump:

Users browsing this thread: 9 Guest(s)