2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
17-09-2019, 15:54,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
(17-09-2019, 15:47)sokakbaşımeyhane28 Wrote: Erkan sözeri çark etme mesajları atmış Osman özköylü erzıruma gidiyormuş çark etme mesajı şimdi daha iyi anlaşıldı
Giresunspor u nasıl olsa kekliyor sıkıntı yok..Akşama kalırsa (inşallah gider) hemen kahraman ilan edilir..bırakmadı bizi diye Bursaspor macerası gibi

nasıl yani

ne demiş son olarak ?
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
17-09-2019, 16:44,
(17-09-2019, 15:54)maicon_28 Wrote:
(17-09-2019, 15:47)sokakbaşımeyhane28 Wrote: Erkan sözeri çark etme mesajları atmış Osman özköylü erzıruma gidiyormuş çark etme mesajı şimdi daha iyi anlaşıldı
Giresunspor u nasıl olsa kekliyor sıkıntı yok..Akşama kalırsa (inşallah gider) hemen kahraman ilan edilir..bırakmadı bizi diye Bursaspor macerası gibi

nasıl yani

ne demiş son olarak ?
Sacit açıklama yapmış kalmalı diye..zaten Erzurum işi yattı mecbur devam edecek
Reply
17-09-2019, 16:51, (This post was last modified: 17-09-2019, 16:51 by sokakbaşımeyhane.)
Hiç bir zaman iyi bir hoca olmadın ama çok güzel kıvırtıyorsun..Dünya senden yavaş dönüyor..Erzurum almadı yine düştün kucağımıza bizimkilerde şeref olsa seni kulübün içinden sokmaz
Reply
17-09-2019, 17:31,
Yap bi yarım kalan işimizi bitirmek istiyoruz açıklaması.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
17-09-2019, 17:54,
(17-09-2019, 17:31)mvsr Wrote: Yap bi yarım kalan işimizi bitirmek istiyoruz açıklaması.
AynenSmile
Reply
17-09-2019, 18:37,
Erkan Sözeri kesinlikle bu takımın başında kalmak ve hangi düşüncelerle bu takımı kurdu ise, o düşüncelerini hayata geçirerek başarılı olmak zorundadır. Çünkü bu takım, yönetimin kendisine sorgusuz sualsiz güvenmesi nedeniyle, tamamen onun istekleri doğrultusunda kurulmuştur. İsteyip de alamadığı iki futbolcu Drole ve Osman olup onların da yerine Limbombe ve Mehmet Güven alınmıştır. Bu da yetmemiş, transferin son günlerinde Murat Akça, Uğur Aygören ve Muhammed Himmet Ertürk transfer edilmişlerdir. Tek hataları Erkan Sözeri'ye güvenmek olan yönetimin hiçbir müdahalede bulunmadığı ve sadece ve sadece Erkan Sözeri' nin talepleri doğrultusunda kurulan bir takımdır Giresunspor (Burada bir konuya parmak basmak istiyorum. Hepimiz eski Giresunspor Başkanı'nın, her ne kadar kimseyi dinlememek gibi bir yapısı olsa bile, hiçbir hocaya böyle bir yetki vermeyerek ne kadar doğru yaptığını kabul etmeliyiz).Şu anda, büyük bir çoğunluk tarafından "tu kaka" edilen kurulmuş bir takım ve devam eden bir lig var. "Durdurun ligi inecek var" diyemeyeceğimize göre, ne yapılmalıdır?
Bence bu takım söylenildiği kadar kötü değildir. Çünkü bu takımı Hatayspor (özet) ve Rizespor (90 dakika) hazırlık maçlarında dikkatle izledim. Ayrıca Hatayspor ile oynanan maçın ilk yarısını da izledik. İki hazırlık maçının tamamı ve Hatayspor maçının ilk yarısında çok iyi top oynayan bu takım niçin bunu tekrar oynamasın?
Ama mevcut takımda gördüğüm en büyük sorun "PANİK". Gerek Yönetim, gerekse Teknik Heyet ve futbolcular ringde ilk raundda birkaç ters yumruk alan boksör durumundalar. Bahsettiğim bu yumruklar;
1.Menemenspor'dan 40 metreden yenilen frikik golü (ki iddia ediyorum Giresunspor bu takımı normal şartlarda hem içeride hem de dışarıda perişan eder).
2. Çağlar'ın iki saçma sapan hatası yüzünden, birisi 30-35 metreden (ki golü atan Gökhan Süzen ömrü hayatında böyle bir golü ne atmış, ne de hayal etmiştir), Ümraniyespor'dan yenilen 2 goldür.
Şimdi hoca iyi bir kondisyoner, iyi bir fizyoterapist ve mutlaka iyi bir psikologla anlaşarak, futbolcuları en kısa zamanda "fabrika ayarlarına" döndürmeli ve ideal 11'ini bir an önce belirleyerek, bunda ısrarcı olmalıdır. Ayrıca gerek yönetim gerekse teknik heyet istikrarsız davranışlardan derhal vazgeçmelidir (bir hafta önce kadro dışı bırakılan Mehmet Taş'ın bir hafta sonra ilk 11'de başlaması, yine Tanase'nin kadro dışı bırakılıp, sonra kadroya ve oyuna alınması gibi. Bunlar hep yukarıda bahsettiğim paniklemenin sonucudur). Arkadaş ben Rizespor'u sahasında mağlup eden takımı ve Giresunspor'un o günkü futbolunu izlemek istiyorum. Bunu sizler yaptınız tekrar yapabilirsiniz. Sizlere ve teknik heyete sonuna kadar güveniyor, gövdesini taşın altına koyan bu deneyimsiz yönetime çabaları için çok teşekkür ediyorum.
Nazım Hikmet'in şiirinde söylediği gibi, ;
"Çocuklar inanın, inanın çocuklar- (İnşallah Giresunsporumuzla) Güzel günler göreceğiz, güneşli günler".
Sağlıcakla kalın. Selam ve dua ile.
Reply
17-09-2019, 20:15,
Erkan Sözeri'nin istafasını yönetim kabul etti.

Hayırlı olsun Giresunspor için.
Haksızlık kɑrşısındɑ eğiImeyiniz; çünkü hɑkkınızIɑ berɑber şerefinizi de kɑybedersiniz. (Hz. AIi (r.ɑ))
Reply
17-09-2019, 20:23,
Şimdi yeni hoca arıyoruz ayağına bu haftayı da hocasız geçiririz. Karagümrük de içimizden geçer.
Reply
17-09-2019, 21:42,
http://www.spor28.com/Resmi-site-maca-do...4065h.aspx

spor28 haber kaynağını kaybedince üzülmüş...
Reply
17-09-2019, 22:18,
oh ne güzel kadroyu sen kur istedıgını aldır ondan sonrada başarı gelmeyince istifa et çek git geriyede bu enkazla çöplerle biz kalalım son 3 senede neredeyse 50 ye yakın oyuncu geldi gitti sonumuz inş eskisehır yada orduspor gibi olmaz
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 7 Guest(s)