2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
22-08-2019, 19:42,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Yalnız aynısını şuan biz yapsak aynı etkiyi gösteremeyiz. Çünkü biz şuan az ve öz kaldık iyi ve kötü günde takımın peşinde koşmaya devam eden. erzurum da bundan 3 sene önce yapmış olsa bunun yarısını bile toparlayamazdı belki. oysa şimdi ise daha geçen sene süper lig oynamış ve şehri etrafında toplamış bir takım konumundalar ve böyle bir yardım kampanyasında çok daha fazla kişiye ulaşıyorlar haliyle.
Reply
22-08-2019, 22:00, (This post was last modified: 22-08-2019, 22:00 by cotanak88.)
http://www.spor28.com/Giresunspor-dusunm...nvv20S7vH0
Akşam akşam iyi güldüm ya Yasini Altınordu kapmış  Big Grin Habere göre  Yasin benim için paranın önemi yok,Altınorduda çıkış yakalayıp kendimi kanıtlayıp istiyorum demiş yani adam kendini itelemiş kapmış mı oluyor valla bizim basın komedi..
Reply
22-08-2019, 22:52,
(22-08-2019, 19:42)kerasus Wrote: Yalnız aynısını şuan biz yapsak aynı etkiyi gösteremeyiz. Çünkü biz şuan az ve öz kaldık iyi ve kötü günde takımın peşinde koşmaya devam eden. erzurum da bundan 3 sene önce yapmış olsa bunun yarısını bile toparlayamazdı belki. oysa şimdi ise daha geçen sene süper lig oynamış ve şehri etrafında toplamış bir takım konumundalar ve böyle bir yardım kampanyasında çok daha fazla kişiye ulaşıyorlar haliyle.

Tabiki bu miktar toplanamaz ortada mevcut başarı yok geri dönüşüm alabilecek bi hal yok daha önemlisi böyle ünlü olup ortaya çıkacak adam yok aslında çok iyi yerlerde Giresunlular varki gerek iş insanı gerek ünlü statüsünde bizim şehirde bencilik hakim maalesef ilk postta dediğim gibi kıskanmamak elde değil.
Başkentten !
Reply
23-08-2019, 00:13,
(22-08-2019, 22:52)turkuaz_0628 Wrote:
(22-08-2019, 19:42)kerasus Wrote: Yalnız aynısını şuan biz yapsak aynı etkiyi gösteremeyiz. Çünkü biz şuan az ve öz kaldık iyi ve kötü günde takımın peşinde koşmaya devam eden. erzurum da bundan 3 sene önce yapmış olsa bunun yarısını bile toparlayamazdı belki. oysa şimdi ise daha geçen sene süper lig oynamış ve şehri etrafında toplamış bir takım konumundalar ve böyle bir yardım kampanyasında çok daha fazla kişiye ulaşıyorlar haliyle.

Tabiki bu miktar toplanamaz ortada mevcut başarı yok geri dönüşüm alabilecek bi hal yok daha önemlisi böyle ünlü olup ortaya çıkacak adam yok aslında çok iyi yerlerde Giresunlular varki gerek iş insanı gerek ünlü statüsünde bizim şehirde bencilik hakim maalesef ilk postta dediğim gibi kıskanmamak elde değil.

Yani marka değeri denen bir gerçek var tabi. Sacit başkan sağolsun şuan için bişeyler yapmaya çalışıyor biraz toparlıyor belki ama bozbag gerçekten yerlere serdi zamanında klübün imajını ve marka değerini. Şuanki haliyle ünlü isim bile bu takımla gündeme gelmez belki ama marka değeri olan bir klüp olsak hepsi sıraya girer kendine pay çıkarmak için. Erzurum da tabi daha yeni süper lig oynamış takım olarak şimdilik marka değeri olan bir takım olarak bu rakamlara ulaşıyor. neyse, şuan yeni bir sayfa açmış gibiyiz. geçen seneye kadar esamesi okunmayan ama aslında her klübün olmazsa olmazı projeleri hayata geçiriyoruz ufaktan.
Reply
23-08-2019, 03:08,
(22-08-2019, 22:00)cotanak88 Wrote: http://www.spor28.com/Giresunspor-dusunm...nvv20S7vH0
Akşam akşam iyi güldüm ya Yasini Altınordu kapmış  Big Grin Habere göre  Yasin benim için paranın önemi yok,Altınorduda çıkış yakalayıp kendimi kanıtlayıp istiyorum demiş yani adam kendini itelemiş kapmış mı oluyor valla bizim basın komedi..
Şaka gibi cidden geçen seneyi sakat geçiren topçu sene başı kampı yemeden son 6 gün transfer yapıyor üstüne birde buraya kendimi göstermeye geldim falan diyor bu da ayrı komedi tahminen alt ligden yüksek para bulamadı Altınordu'ya imza attı son günlerde bizim basını konuşmaya gerek yok zaten bu arada Altınorduda sıkıntıda bence maddi durumlarının pek iyi olduğunu sanmyıorum
Reply
23-08-2019, 21:12,
bolu- adana demir maçına bakıyorum şimdide emre nefiz ile tevfik oynuyor ümit özat aldırdı Giresuna geri Adana demire götürmüş değişik ya bizdemi bişe var anlamadım adamlar takır takır oynuyor.
Başkentten !
Reply
23-08-2019, 23:56,
Ads kötü baya takımda bariz yeteneksizlik var Ümit 15. haftayı göremez bence Volkan Şen hamleside iyi olmuş ayrıca form tutarsa içinden geçer ligin bu arada bizde en az 3 transfere ihtiyaç varken neden dedikodu dahi yok yapış işte 4 büyüklerin U 21 ine veya süper ligden ayrılmak isteyen gençlere
Reply
23-08-2019, 23:59,
ümraniye maçı biletleri satışa çıkmamış hala bekliyoruz birde. heralde maçtan sonra satışa çıkar.
Reply
24-08-2019, 00:14,
(23-08-2019, 23:59)semiko Wrote: ümraniye maçı biletleri satışa çıkmamış hala bekliyoruz birde. heralde maçtan sonra satışa çıkar.

Geçen sene satışa çıkmamıştı direk kulüp marmaralı çotanaklara vermişti
Reply
24-08-2019, 01:30,
(23-08-2019, 21:12)turkuaz_0628 Wrote: bolu- adana demir maçına bakıyorum şimdide emre nefiz ile tevfik oynuyor ümit özat aldırdı Giresuna geri Adana demire götürmüş değişik ya bizdemi bişe var anlamadım adamlar takır takır oynuyor.

Tevfik kötü oyuncu değil ki hatta bizde de fena değil, ben rotasyon için kalmasını istiyordum zaten kafaya oynayan takım da anca rotasyon oyuncusu olur

Emre Nefiz bu ligin oyuncusu bile olmayabilir, hem biz de hem de bizden önce ligde elle tutulur performansı yok 

Bizim ayı gibi transfere ihtiyacımız var kimse farkında değil herhalde, Ümraniye maçında mağlup olursak pes peşe gelir 2-3 transfer
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 4 Guest(s)