2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
31-07-2019, 14:38,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
(31-07-2019, 13:03)kerasus Wrote: bugünde karaköprü bld ile oynayacakmışız. amaç nedir burada şimdi? bu takıma 10 tane atarsak iyi takımız 3 tane atarsak henüz hazır değiliz mi diycez? neyin göstergesi olacak bu maçtaki performans? hiçbir ölçü olmayacağı gibi sakatlık riskide cabası.
katılıyorum yıllardır şu hazırlık maçlarını organize etmede sıkıntı yaşıyoruz kayaköprüyle maç yapacağına gel bulancak espiyesporla maç yap daha iyi en azından ilçe takımlarıyla kaynaşmış olursun.Büyük takım gibi hareket etmiyoruz git istanbul takımlarıyla maç ayarla 5 ye önemli değil ama dene bakalım belki de yeneceksin onu da yapamıyorsan bu ligin takımlarıyla kendi aranızda kupa maçı yapın ne bilim tuhaf işler yapıyoruz.Hatay maçını ölçü olarak alırsak takımın hucüm anlamında sıkıntısı yok ama bireysel hatalardan yana sıkıntımız var gibi onu da minimum seviyeye getirirsek bu ligte iş yaparız.Ben bu senenin takımını geçen senenin Denizlisporu gibi görüyorum onlarda bir önceki sezon düşme hattındayken mantıklı transferlerle zirveye oynadılar.Ama şehirde inanılmaz bir inanmışlık vardı inşallah bu sene bizde o inancı şehir olarak yakalarız.
Reply
31-07-2019, 14:46,
(31-07-2019, 14:38)cotanak88 Wrote:
(31-07-2019, 13:03)kerasus Wrote: bugünde karaköprü bld ile oynayacakmışız. amaç nedir burada şimdi? bu takıma 10 tane atarsak iyi takımız 3 tane atarsak henüz hazır değiliz mi diycez? neyin göstergesi olacak bu maçtaki performans? hiçbir ölçü olmayacağı gibi sakatlık riskide cabası.
katılıyorum yıllardır şu hazırlık maçlarını organize etmede sıkıntı yaşıyoruz kayaköprüyle maç yapacağına gel bulancak espiyesporla maç yap daha iyi en azından ilçe takımlarıyla kaynaşmış olursun.Büyük takım gibi hareket etmiyoruz git istanbul takımlarıyla maç ayarla 5 ye önemli değil ama dene bakalım belki de yeneceksin onu da yapamıyorsan bu ligin takımlarıyla kendi aranızda kupa maçı yapın ne bilim tuhaf işler yapıyoruz.Hatay maçını ölçü olarak alırsak takımın hucüm anlamında sıkıntısı yok ama bireysel hatalardan yana sıkıntımız var gibi onu da minimum seviyeye getirirsek bu ligte iş yaparız.Ben bu senenin takımını geçen senenin Denizlisporu gibi görüyorum onlarda bir önceki sezon düşme hattındayken mantıklı transferlerle zirveye oynadılar.Ama şehirde inanılmaz bir inanmışlık vardı inşallah bu sene bizde o inancı şehir olarak yakalarız.

Eğer Karaköprü'ye karşı as takımla çıkacaksak dedikleriniz doğru olabilir ama bence bu maçta sahada gençleri göreceğiz.
Reply
31-07-2019, 19:09,
(31-07-2019, 14:46)bulancak28 Wrote:
(31-07-2019, 14:38)cotanak88 Wrote:

Eğer Karaköprü'ye karşı as takımla çıkacaksak dedikleriniz doğru olabilir ama bence bu maçta sahada gençleri göreceğiz.

Yine gereksiz. Kampın birinci önceliği gençleri görmekmi yoksa takımın eksiklerini görüp kaynaşması mı? Gençleri karaköprü maçında değilde, çift kale antrenmanda daha iyi görürsün. hiç olmazsa karşısında 1.ligde mücadele edecek bir takım oluyor. gençleri görmenin yolu, çift kale maçlar başta olmak üzere en çok parlayanları misal hatay ile hazırlık maçında 2-3 tanesini as kadroya alır oynatırsın. orada bizzat rakibine karşı neyapabiliyor hem onu görür hemde takıma uyum sürecini görürsün. ama karaköprü maçında değil.
Reply
31-07-2019, 19:40,
ya bence karaköprü son dk çıktı. maç yapmak istediler takım bulamadılar mecbur karaköprü
Reply
31-07-2019, 19:45,
yedek ağırlıklı da olsa 3.lig takımıyla 1-1 berabere kalmışız işte bu tartışılır.
Reply
31-07-2019, 19:52,
ya abi takım alarm veriyor cidden bak. benim kafam da hahla kuşkular var bunun başında rusescu geliyor. defans tandem çok iyi ama aksi durumda yalan oluruz. bekler allaha emanet. yani avrupa yakasında bir replik vardı ya . fenerbahçe için diyordu ata demirer ; kale var forvet yok forvet var sol bek yok diye aynen öyleyiz. kanatlarımız var ama bek yok
Reply
31-07-2019, 20:04,
ligin başlamasına 18 gün kala bu uyarı iyi oldu aslında yedeklerin ne durumda olduğunu gördük şimdi transfer şart oğlu şart.
Reply
31-07-2019, 21:06,
ya bu maç neyse de, hatay maçı sonrası burda mehmet güvenden bahsetmiştik. 3 ve 4. gollerde birbirinin aynısı pozisyonlarda top kaptırıp kendini yere bırakması gibi. benim asıl merak ettiğim teknik heyet ve bizzat erkan hoca o maçın kasedini izledimi? ve mehmet güveni kenara çekip "yahu birader sen napıyorsun? top kaptırınca pişkince yere yatmaktaki amacın nedir?" diye sordularmı? ha sormadılarsa eğer ve "hatay iyi takım yeaa son dk yenildiysek iyi yoldayız iyi" diye geçiştirildiyse şimdiden geçmiş olsun.
Reply
01-08-2019, 01:03,
Beyler hazırlık maçlarının amacı bellidir çokta acımasızca eleştirmeyelim, yapılan her maçta erkan hoca belli isimler harici deneme yaptı, maç yapma sıklığı çok iyi bence karaköprü, amasya farkemtmez ne elazığı 6 layınca ohh dedim ne de karaköprü ile berabere kalınca vah, rusescu konusunda bi arkadaş süpheliyim demiş ama emin olun rusescu bu lige fazla ...
Başkentten !
Reply
01-08-2019, 01:17,
Ya abi sizin geçmiş yıllardan hiç mi alklınızda birşeyler kalmadı, hazırlık maçlarından yangın çıkarmışsınız hemen, Ben Erkan Hocanın üstünü Bursa muhabbetinde çizdim ama hocaya biraz güvenmek lazım, @Kerasus hoca Mehmet'i kenara çekti mi filan yazmışsın abi yapmayın şöyle şeyler kulübede sıradan biri yok

Ayrıca biz çok ahım şahım bir kadro kurmadık, ilk 6 olabilr ama ilk 2 olmaz, çok aman aman şeyler beklememek lazım kadrodan 

Transferi kapattık herhalde hiç dedikodu çıkmıyor, bizim bir şekilde kaleci almamız lazım, olabiliyorsa hem sağ kanat hem de merkez forvet oynayacak biri alınmalı, olmayacağını biliyorum ama orta saha da iş yapicak biri lazım takıma
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)