33.Hafta | Hatayspor-Giresunsporumuz
12-05-2019, 18:36,
RE: 33.Hafta | Hatayspor-Giresunsporumuz
(12-05-2019, 18:35)semiko Wrote: ve adana demir kucakta...

Bende tam olarak bunu bekliyodum  Big Grin
Genç Çotanaklar

Reply
12-05-2019, 18:47,
Bırakın Adana Demir'i Ümit Özat falan boş işler bunlar tır şoförü muamelesi yaptığımız adam Yücel İldiz Denizli'yi süper lige çıkardı Abdülkerim burada sövüyorduk Denizli'nin defansta bel kemiği yine Mehmet Akyüz gol makinesi kesiliyor biz kendimize bakalım beğenmediğimiz hocalar sövdüğümüz futbolcular kral olup Süper Lige çıkıyor biz debelenmekten başka birşey yapmıyoruz.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
12-05-2019, 18:49,
Adana Demir haftaya Gençlerbirliği'ni rahat yener. Bakalım biz ne yapacağız?
Reply
12-05-2019, 18:53,
(12-05-2019, 18:49)stantheman05 Wrote: Adana Demir haftaya Gençlerbirliği'ni rahat yener. Bakalım biz ne yapacağız?

gençleri rahat yenecek kadar iyi bir takım olsalardı şuan bizim kucağımızda olmazlardı. tamem gençler garantiledi falan ama yatmazsa hiçte rahat bir maç değil. onlarda hazır buraya kadar gelmişken lider çıkmayı tercih ederler ads ye neden yatsınlar? 

bu arada ads nin para musluğu belediye idi ve hatta seçimlerde cumhur ittifakı için bizzat açıklama bile yaptılar ve kaybetti seçimi. bakalım yeni sezonda böyle hayvanii para harcayabileceklermi.
Reply
12-05-2019, 18:58,
(12-05-2019, 18:47)heyulaanil28 Wrote: Bırakın Adana Demir'i Ümit Özat falan boş işler bunlar tır şoförü muamelesi yaptığımız adam Yücel İldiz Denizli'yi süper lige çıkardı Abdülkerim burada sövüyorduk Denizli'nin defansta bel kemiği yine Mehmet Akyüz gol makinesi kesiliyor biz kendimize bakalım beğenmediğimiz hocalar sövdüğümüz futbolcular kral olup Süper Lige çıkıyor biz debelenmekten başka birşey yapmıyoruz.

Yücel hocaya kim tır şoförü muamelesi yaptı bizde ya, ben kendimi bildim bileli hoca buralara oynar zaten. Ha bizdeyken eleştirmişizdir belki ama o sezonun en büyük şanssızlığı Eskişehir ile eşleşmekti. Ve çoğu insan hocayla devam edilsin düşüncesindeydi, hoca bunu kabul etmedi. Mehmet Akyüz'ün gönderilmesi tamamen yönetim hatası bana göre. Abdulkerim de iyi futbolcu gerçekten tam bu ligin futbolcusu ama geçen sene devre arasından sonra yaşadıklarımız malum. İster istemez oyuncu performansı da etkileniyor. Bunların hepsini şanssızlıkla açıklamak mümkün değil tabi ama cidden bu konularda çok pişman olduğumuz durum yaşanıyor.
Reply
12-05-2019, 19:04,
(12-05-2019, 18:53)kerasus Wrote:
(12-05-2019, 18:49)stantheman05 Wrote: Adana Demir haftaya Gençlerbirliği'ni rahat yener. Bakalım biz ne yapacağız?

gençleri rahat yenecek kadar iyi bir takım olsalardı şuan bizim kucağımızda olmazlardı. tamem gençler garantiledi falan ama yatmazsa hiçte rahat bir maç değil. onlarda hazır buraya kadar gelmişken lider çıkmayı tercih ederler ads ye neden yatsınlar? 

bu arada ads nin para musluğu belediye idi ve hatta seçimlerde cumhur ittifakı için bizzat açıklama bile yaptılar ve kaybetti seçimi. bakalım yeni sezonda böyle hayvanii para harcayabileceklermi.
Başlarında Murat Sancak olduktan sonra daha böyle çok para harcarlar, kimse tutamaz. Kulübü resmen hükümet kaynakları ayakta tutuyor, bu sene çıkamazlarsa seneye daha çok para harcarlar. Bence gençler yatar bu arada ya içime öyle doğuyor, bugün için Balıkesir'i bile paraya boğmuş olabilir bunlar.
Reply
12-05-2019, 19:05,
Yalnız garantilemeseydik varya tarrağı tersten yerdik, altinordunun play off garanti değildi ve ümraniye de ununu elemişti.
Reply
12-05-2019, 19:13,
Gençlerbirliği Ümit Özata yatmak istmeyebilir. Bence orada Adana kazansa dahi biz burada Altınorduya yeniliriz,eğer Altınordu çıkmak istiyorsa.
Reply
12-05-2019, 19:16,
Altınordu’nun çıkmak istediğini sanmıyorum.Bize yenilip play-off dışı kalabilirler.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
12-05-2019, 19:23,
(12-05-2019, 19:16)mvsr Wrote: Altınordu’nun çıkmak istediğini sanmıyorum.Bize yenilip play-off dışı kalabilirler.

bende öyle düşünüyordum birkaç hafta önce. ama tamda play off defteri kapanmak üzereyken son haftalarda içerde dışarda dinlemeden vurup geçtiler. ha çok zorlu maçlar değildi belki ama çıkmak istemeyen takım bunların hiçbirini de kazanamayabilirdi.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)