32.Hafta | MS Giresunsporumuz:1 - Adana Demirspor:0
02-05-2019, 22:22,
RE: 32.Hafta | Giresunsporumuz - Adana Demirspor
Bu yerel basının yatacak yeri yok bi gazete ismini vermicem başkan bugün 11 milyona kerasus dinlenme tesisini almış diye haber geçmiş, ulan adam daha önce bi yer alıp satmadımı da sen böylesine kışkırtıcı haberle çıkıyorsun, başkanı tanımam yakınlığım yok her zaman dediğim gibi iyi niyetinden şüphem yok lakin yönetici olmasına daha var ama şimdi bu haberle işlenen Giresunspor üzerinden menfaat sağladığı iyi ilişkiler geliştirdiği vs. vs. arsayı bu şartlara bağlı aldığı iması yaratmaya kimseninde hakkı yok dersinki adam fındık tüccarıydı hayırdır arsa tapan işleri ne ayak dersin anlarım adam zaten bu işin içinde bu kadar yavşaklık görmedim... Bi taneside ümit özatı övüyordu insan kansız olmaya görsün bunlar Giresunlu olsa nolur adam olamadıktan sonra istanbul yalamaları.
Başkentten !
Reply
02-05-2019, 22:49,
Şimdi trt de söylediler erkan sözeri sözleşmesine istediği transferler yapılmazsa sözleşme tek taraflı feshedilir maddesi koydurmuş. Ulan adam süper lig kalitesinde kadroyla bi cacık yapamadı, bizden isteğine bak a m k. Hele sen bizi bi kurtar da sonra kadroya bakılır.
Reply
03-05-2019, 01:18,
(02-05-2019, 22:49)kral1234 Wrote: Şimdi trt de söylediler erkan sözeri sözleşmesine istediği transferler yapılmazsa sözleşme tek taraflı feshedilir maddesi koydurmuş. Ulan adam süper lig kalitesinde kadroyla bi cacık yapamadı, bizden isteğine bak a m k. Hele sen bizi bi kurtar da sonra kadroya bakılır.

Herhangi bir fesih bedeli verilmeyecekse hiç problem değil. Ayrıca yönetim bu şartı kabul ettiğine göre bu yaz sağlam para harcayacağız demektir. Transferler nokta atışı olsun yeter.
Reply
03-05-2019, 09:12, (This post was last modified: 03-05-2019, 16:08 by bulancak28.)
(02-05-2019, 22:49)kral1234 Wrote: Şimdi trt de söylediler erkan sözeri sözleşmesine istediği transferler yapılmazsa sözleşme tek taraflı feshedilir maddesi koydurmuş. Ulan adam süper lig kalitesinde kadroyla bi cacık yapamadı, bizden isteğine bak a m k. Hele sen bizi bi kurtar da sonra kadroya bakılır.

Bi cacık yapamadı demek ağır olur, Gençlerbirliği şu an zirvedeyse Erkan Sözeri sayesinde bence. İkinci devre o üst üste kaybettikleri maçlara bakın, hepsinde Gençlerbirliği açık ara daha iyi oynadı. Hatay maçını zemin ve Hakan Arıkan yüzünden kaybettiler, keza Altınordu. Eskişehir transferi yeni açtı, taraftarı önünde aşırı gaz bi şekilde çıktılar onda da heralde top oynama oranı %70 falan Gençlerbirliği'ndeydi dünyaları kaçırdılar, Eskişehir 3 kere geldi 3'ünü de attı. 
Geçen sene hatırlarsınız, Erzurum kalecisi Neuer kesildi, Gazişehir çıkamadı. 
Açık ara küme düşen Karabük süper ligde topladığı tek tük puanları Sözeri ile aldı. 
Ha şunu kabul ediyorum, Erkan Sözeri bir hedef hocası ya da proje hocası değildir. Öyle yada böyle, adam sonunu getiremiyor. Ama böylesine dandik bir ligde nasıl oyun oynatması gerektiğini de biliyor en azından.
Reply
03-05-2019, 13:33,
Erkan Sözeri son düzlüğü bir becerebilse çok farklı yerlerde olur. Ligin sonunu beceremiyor adam. Ama orta sınıf takımlar için Trapattoni gibi adam. Kesinlikle ilk 6 ya oynatır.
Reply
03-05-2019, 13:57,

Genclerde ne yaptigi beni hic ilgilendirmez(ki oradada bence gayet iyi is cikardi genel anlamda). Ben giresunspor karnesine bakarim ki bizde her iki doneminde de basarili oldu. Ikisinde de elinde 2. Lig kadrosu olmasina ragmen o kadroyla daha basarili olacak hoca tanimiyorum. Ama buna karsilik biz her seferinde başarıyı cezalandirdik. O basarili oldukca biz daha dandik kadrolar verdik eline. Ozellikle giresunspor ile anlaşıyorsan boyle bi sozlesme sart oglu sart. Kaleci alma forvet alma aldıklarında 2. Lig ayarinda olsun sonrada vat efendim erkan hoca play off yapamadi.
Reply
03-05-2019, 14:26,
Ergin keleş ile Ferhat görgülü geri dönmüş hele şükür büyük ihtimal erkan sözeri çağırdı kadroya girememişin anladık ama her antreman günü takımla olmasa bile bireysel antremanını yapacaksın yok öyle kadro dışıyım sağda solda gezmeler. Erkan sözeri yine kalitesini ortaya koymuş.
Reply
03-05-2019, 17:30,

O madde bana çok inandırıcı gelmedi, suistimal edilmesi çok kolay, bir de Erkan Hoca kanuni olarak istediği futbolcunun alınmadığını nasıl ispatlayacak her oyuncu için ihtar mı çekecek.

6 yıldır bu ligdeyiz daha iyisi gelmedi ki gelecek gibi de durmuyor, hocayı çok seviyorum ama yeri geldiğinde de eleştirmeyi biliriz, seneye çok çok iyi bir kadro kutlayacağımız aşikar ama en azından play-off kovalayan kadro kurulursa kafi
Reply
04-05-2019, 02:11,
KONU DIŞI

https://twitter.com/buzzspor/status/1124422451696369665

Smile
Reply
04-05-2019, 11:31,
(04-05-2019, 02:11)ArmanınPeşinde Wrote: KONU DIŞI

https://twitter.com/buzzspor/status/1124422451696369665

Smile