29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz
14-04-2019, 17:11,
RE: 29.Hafta | Karabükspor - Giresunsporumuz
Bütün küfürler, hakaretler hafif kalır kulübü bu hale getirenlere

Bunak herifi yollamışlar, daha önce fikrim hala sabit Erkan Hoca ya da Metin Hoca gelirse takım ligde kalır
Alıntı
14-04-2019, 17:19,
Düşşün diyoruz ama tüm serefsızler gider sevdamızla basbasa kalırız üxülen yıne biz oluruz afyon yardımcımız olsun başka dıyecek laf yok bitti bende
KEŞAPLI OLMAK GÜZELDİR... Smile USUL usul GELİYORUZ..
Alıntı
14-04-2019, 17:32,
Erkan gelirse kalırız. Ama zannetmiyorum.
Alıntı
14-04-2019, 17:33,
(14-04-2019, 17:05)maicon_28 demiş ki: beyler tahmini olarak yeni hoca getirmezler. Yardımcı hoca ve altyapıdan hoca ile devam ederler

Trafiği o kadar yoğun ki takip edemiyorum
Sanırım İsmail Güney Denizlide, Hakan Kurt mu gelir

Tahmininiz ne olur

Anasını sattığımın kulübüne sövsekte, vazgeçemiyorum Sad

ortaklaşa yönettikleri boluspor maçı vardı. deplasmanda olan. 1-1 bitmişti ki bolu felaket formdaydı. bence olabilir.
Alıntı
14-04-2019, 17:34,
Ben ilginç bir şekilde hala ligde kalacağımızı düşünüyorum. Ha düşmeyi dibine kadar hak ediyoruz o ayrı mesele.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Alıntı
14-04-2019, 17:42,
(14-04-2019, 16:22)sy200028 demiş ki: Cihan ellerine saglık sokma böyle adamları forma engellediğin iyi oldu bir mesaj anında giydirme özel gelmiş arkadaş

Abi engelledim engellemesine ama adam haklıydı arouna Kobe.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Alıntı
14-04-2019, 17:50,
(14-04-2019, 17:34)emre_1466 demiş ki: Ben ilginç bir şekilde hala ligde kalacağımızı düşünüyorum. Ha düşmeyi dibine kadar hak ediyoruz o ayrı mesele.

kalacağız. afyon kurtaracak bizi.
Alıntı
14-04-2019, 17:53,
düşme potasında biz olmazsak Afyon'a üzülürüm hiç değilse adamlar oynuyor mücadele edip yeniliyor Afyon 1 maç alsın İstanbul gibi seri yapar.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Alıntı
14-04-2019, 23:16, (En son düzenleme: 14-04-2019, 23:24 turkuaz_0628.)
RE: 29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz
Bugün emin olun karabükte ekstra bi oyun oynamadı bizimkiler maçı almak adına yeminle bi çabayı bırak yükselen topa kafaya çıkmayan adamlar vardı, adama ba tweette takipteyim dürzü milli maç olunca köpek gibi oynuyor bizde ise narin kırılgan ve de amaaannn havasında, keza berkan tamam ahde vefa dedik öyle dedik böyle dedik hüsameettinden kötü 3.ligde oynayacak durumda şuan hüsamla beraber, abiola bi var bi yok seneye bi takıma koy 15 golden aşağı atmaz bizde bu durumda takımda çok büyük kopukluklar var landel, tenase bir kaç yerli kendine oynuyor takımın zerre durumu umurunda değil bana göre, yönetim iyi niyetli başladı tamam eyv. bu işin içinden değiller ama kardeşim yaptığınız transferler ne ya da nerde mq ne zaman oynucaklar bunlar, hoca diye kemal kılıç gibi başarıyı bırak bu ligi tanıyan bi adam getirdin hadi topçu oynamıyor peki senin hocalık bilgin nerde? ben şahsen Giresunspor değilde afyon düşerse valla bi afyonlu kadar üzülürüm bunun adı hainlik değil, adamlardaki mücadele ortada biz afyon isterse kümede kalırız yoksa şu 3 hafta puan çok ama çok zor he bugün 3 olsa 2 hafta rahattık afyonda bi takılsa 3 haftya çıkardı falan filan, neyse bugün o kadar sinirlendimki kendimi yürümeye vurdum 10 bin den fazla adım atmışım la yazık karabük takımını yenemeyen ne işi var bu ligde aldıkları paralarda az da olsa katkım var allah kursaklarında bıraksın daha ne diim. YAZIKLAR OLSUN,

Yönetim ise bu takımı seneye hazırlasın şimdiden maç başı alanları yollasın paf filan şu şartlardan daha iyi olacaktır en azında mücadele eden koşan olur, m.reis neymiş kendine küfür edilince başkana demiş ben gidiyorum da filanda sadece reis değil hepsinin "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" koyim şerefsiz ruhsuzlar haa birde bunu yerel basında habeleştiren ala gavat var onunda "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" koyim .....

4 puan öndeyiz her sonuca ve ligdeki tüm olacaklara hazırım şahsım adına bugünden sonrada üzüleceğimi sanmam makul oranda hakettik düştük der sineye çekerim, he birde bi daha da başlık filan açmıyorum yeni sezonda inş, artık burdamı olur 2.ligdemi bilemem...

Birde unutmadan bu takımın bu halde olmasında SAYIN BOZBAĞ VE YÖNETİMDEKİ arkadaşlarının katkısı devasa Allah iki yakalarını biraraya getirmesin...
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
15-04-2019, 08:33,
RE: 29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz
@turkuaz_0628
Ağzına yüreğine sağlık andaç.
+1967
Tercüman olmuşsun teşekkür ederim.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi