29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz
14-04-2019, 16:10,
RE: 29.Hafta | Karabükspor - Giresunsporumuz
BOzbag karşılama oynar giresunun çocugudur cep dolana kadar iyide reklam yapıldı giresunu borca sokmadık diye sonra çırakda bulundu oda sanki barcelona başkanı usta neki çırak ne olsun devre arası doldurdu takıma sercanları vs leri durum bu hoca istifa etmezse serefsizdir ag çocuğu bu takıma kaç puan kazandırdın düşün takımın yakasından verin altyapı hocalarına idda ediyorum alt yapı hocaları son beş maçta bu takımı ligde tutar
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Alıntı
14-04-2019, 16:11,
Afyon 5 haftada 2 galibiyet çıkarsın ligde kalır net.
Alıntı
14-04-2019, 16:15,
Kemal hoca olsa haftalardır yenilen kadro ile sahaya çıkmaz ag salak olmak lazım bu takım aynı kadro ile yeniliyor bi degişiklik yap be adam berkan gelirken futbolu çok iyi bildiğini iddaa edenler çok iyi transfer deyip alkışlayanlar boyalı sike fene heves ediyoruz
Alıntı
14-04-2019, 16:18,
Sende yırtık dondan çıkar gibi atlama eskişehir düşer diyenmi var geriye dön yorumlara bak sende haklısın bir hafta galip geldin ya götünde kalkar
Alıntı
14-04-2019, 16:22,
Cihan ellerine saglık sokma böyle adamları forma engellediğin iyi oldu bir mesaj anında giydirme özel gelmiş arkadaş
Alıntı
14-04-2019, 16:26,
Kusura bakmayın arkadaşlar çok küfür ettim sizde okumak mecburunda kaldınız dört büyük takım tutmadım tek sevdam bu takım böyle kötü görünce doldum düşsede çıksada armanın peşindeyiz iyi akşamlar
Alıntı
14-04-2019, 16:31,
(14-04-2019, 16:00)chotanax demiş ki: Polyana olsa derdi ki "olsun, en azından gol yemedik"

Bir de şu sonuçtan sonra, azıcık namuslu yönetici, teknik ekip unsuru, futbolcu varsa, istifa eder herhalde.

istifa kavramı bizim ülkede çalışmıyor. 8 haftada 8 puan alan birteknik direktör,8 haftadır sakat oyuncular ve aylar önce düşmeye aday olduğumuzu söyleyen taraftar grubu. bir tek biz mi görüyorduk takımın halini.
Alıntı
14-04-2019, 16:40,
Hoca değişse ne olur bu salaklar mourinho gelse beyinleri mi artacak.
Resmen sabote ediliyor takım.
Alıntı
14-04-2019, 16:42,
Ya bizim kadar vizyonsuz bi takım yok.. Getirdikleri hoca yolladıkları hocadan daha kötü.
Alıntı
14-04-2019, 17:05,
beyler tahmini olarak yeni hoca getirmezler. Yardımcı hoca ve altyapıdan hoca ile devam ederler

Trafiği o kadar yoğun ki takip edemiyorum
Sanırım İsmail Güney Denizlide, Hakan Kurt mu gelir

Tahmininiz ne olur

Anasını sattığımın kulübüne sövsekte, vazgeçemiyorum Sad
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi