29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz
09-04-2019, 23:22, (This post was last modified: 14-04-2019, 23:04 by turkuaz_0628.)
29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz
14 Nisan 2019 Pazar

Saat:14:00
Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu

En çekindiğim maç samsunlularla dşşk geçmiştik antebe yenilince şimdi karabük gençleride bize çelme takarsa valla gelmesinler Giresuna filan bence, millet 4 atıyor ben 2 ye de razıyım bi salaklık yapmadan maçın sahada kazanılacağını iyice soksunlar kafalarına, ha keza afyon hatay deplasmanında olacak zor puan çıkarması 6 Puan çok iyi olur;  eskişehir elazığ maçı var burada da inşallah elazığ puan alır. 
Başkentten !
Reply
10-04-2019, 17:01,
RE: 29.Hafta | Karabükspor - Giresunsporumuz
elazığ neden puan almasını istiyoruz anlamadım yalnız. bari elazığ tekrardan başımıza bela olmasın hazır düştü gözüyle bakarken. 2 takım gitti, düşen son takım olmamak için çırpınırken bir rakip daha çıkmasın başımıza hiç. eskişehir desen bence hiç o konuya girmeyelim. paf takımla çıktıkları halde bizimle top diye oynadılar resmen. biz dururken onların düşmesini beklemek hayalcilik olur. bizim tek rakibimiz afyon, ki onlar bile bizden çok daha aklı başında oynuyor mücadele ediyor en azından. onlara karşı tek avantajımız bu hafta karabükle oynayıp puan farkını 6 ya çıkarma ihtimalimiz bulunması. karabüğü de yenermiyiz oda şüpheli zaten.
Reply
10-04-2019, 18:02,
Karabükü de yenemezlerse hiiç gelmesinler Giresuna. Direk dağılsınlar.
Reply
11-04-2019, 12:28,
Elazığ 2 milyon açıklamış kalma primi ben olsam 5 açıklar kalırsakta vermezdim bu eşeklere zaten yoktur dimiSmile
KEŞAPLI OLMAK GÜZELDİR... Smile USUL usul GELİYORUZ..
Reply
12-04-2019, 19:38,
VALLA NIYE YALAN KONUSAYIM BU TAKIMDAN UMUTLU OLMAK ISTIYORUM AMA ICIMDE HEP BIR BURUKLUK VAR KARABÜK MACINI 1 SIFIRDA OLSA KAZANALIM COK BELESINE PUANLAR VERDIK SON 2 HAFTADA 3 PUAN KAYBIMIZ VAR SON DAKIKA GÖLLERINE BU BU 3 PUAN I ALABILSEYDIK SIMDI BIRAZ DAHA GÜVENDE OLURDUK AMA YINEDE SAHIP CIKACAGIZ VE BU YIL KÜMEDE KALACAGIZ AFYON A GÖRE DAHA AVANTAJLIYIN BU AVANTAJI IYI KULLANMALIYIZ
Reply
12-04-2019, 23:23,
İstanbulsporda kendini kurtardı 36 puan yaptı, şurda 3 hafta sıktılar bak farka nasıl koydular biz ise 2 haftadır elimizin tersiyle itiyoruz adeta, giderek az takım kalacağız yapamayız biz onların arasında karabük maçı 31 yaparsak inş tabi geriye 6 puan kalır bana göre fiksür yine bizden yana bence adanaspor bile girecek daha o sıkıntıya karabük düştü, elazığ ise yarın ki maça bağlı eskişehir ile kaybederse dönüş yok, afyon normal şartlarda hataydan puan çıkaramaz, fark 6 olacakmı göreceğiz.
Bu seneki kadar rezalet bu kadar umutsuz ve yine bu kadar lakayt bir oyuncu topluluğu görmedim arkadaş. He bu arada o ümit ayısı bile bizden gitti gideli a.demiri şaha kaldırdı ÇOK AÇIK NET BU TAKIMDA OYUNCU KİTLESİ PROBLEMİ VAR. He ayı ölçü değil ama o bile neler yaptırıyorsa bizde acıdım gelen o kadar iyi adama bir kez daha.
Başkentten !
Reply
13-04-2019, 11:03,
Kadro yapısı sıkıntılı bir takımız her gelen hoca takımdaki kamplaşmadan bahsetti gitti bunu çözen hocada çıkmadı adamlar keyiflerine göre takılıyor takım düşmüş kalmış inan umurlarında degil istanbul hoca degiştirdi meyvesini aldı gelen hoca üçte üç yaptı eskişehir yine yazıyorum allem eder kallem eder ligde kalır esas orospuluklar ligin son iki üç haftadında yaşanacak lobisi olan ekmeği yer Karabük maçı ile ilgili bişi demiyorum yenemezsen düşsünler zaten tek rakip afyon inşallah onlar yükselişe geçmez kazasız belasız şu ligi bitirelimde sonrasına bakarız artık
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
13-04-2019, 13:03,
50 kere söyledik kaşar adam almayın diye. Alt liglerde gruplaşmayı her zaman kaşarlar yapar. Çok mu zor kardeşim bir yaş limiti koy üzerinde transfer yapma. 35 yaşında 3 adam alırsan takıma 3 tane grup olur tabi.
Reply
13-04-2019, 14:32,
(13-04-2019, 13:03)Yaglidereli Wrote: 50 kere söyledik kaşar adam almayın diye. Alt liglerde gruplaşmayı her zaman kaşarlar yapar. Çok mu zor kardeşim bir yaş limiti koy üzerinde transfer yapma. 35 yaşında 3 adam alırsan takıma 3 tane grup olur tabi.

kaşar adamı golleri sıralasın takımı uçursun diye almıyoruz zaten. transferde tek kriterimiz ucuz olması.
Reply
13-04-2019, 14:32,
(13-04-2019, 13:03)Yaglidereli Wrote: 50 kere söyledik kaşar adam almayın diye. Alt liglerde gruplaşmayı her zaman kaşarlar yapar. Çok mu zor kardeşim bir yaş limiti koy üzerinde transfer yapma. 35 yaşında 3 adam alırsan takıma 3 tane grup olur tabi.

kaşar adamı golleri sıralasın takımı uçursun diye almıyoruz zaten. transferde tek kriterimiz ucuz olması.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)