28.Hafta | Giresunsporumuz 0 - 1 Gençlerbirliği
07-04-2019, 19:22,
RE: 21.Hafta | Giresunsporumuz - Gençlerbirliği
Karabük maçından sonra bir tane futbolcuyu ilk 11 e almam paf takımı çıkarırım bu "Lüften argo kelimeler kullanmayınız"den daha çok koşmazlarsa ne olayım her maç 90 da gol yenmez ayıptır o. çocukları şigden düşünce para almak için tff önünde kuyruga girersiniz adiler ne kadar koştunuz mücadele ettininizde ne istiyorsunuz bu o .çocukları para alamıyor kesin
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
07-04-2019, 19:43,
(07-04-2019, 18:27)Giresun28 Wrote: Metin Diyadin 7 Hafta 12 puan Geri kalan hocalar 21 haftada 16 puan Allah razı olsun Metin Hocadan 2 senedir kurtariyor takimi

ama öyle deme hoca trabzonluları oynatıyordu. trabzonlu oyuncularla play off oynamaktansa landel ile dauda ile küme düşmeyi tercih eden bir taraftar profiline sahibiz.
Reply
07-04-2019, 19:52, (This post was last modified: 07-04-2019, 19:54 by maicon_28.)
Merak ettim özete koyulacak pozisyonumuz var mı diye ? Düşündüm bulamadım Big Grin

Özeti izledim, 6 tane Gençlerbirliği pozisyonu var bizim 0 Big Grin

Rezillik

Kemal Kılıç dan dun oynatıyor. Hani bir oyun sistemin olur neyse dersin. Diyadin gibi önde basıp hücumcu taktikle çıkarsın yeniliriz deriz ki Kemal Hoca bir şeyler deniyor

veya Erkan Sözeri gibi ölümüne koşturup ne rakibi ne kendini oynatır 1 adet gol kovalar ama uygulayamayız deriz Kemal Hoca deniyor ama olmuyor.

Top onlardayken ruhsuz bir şekilde yanlarında koşuyoruz rakibin, fizik olarak o kadar zayıf ki bizimkiler, rakibin en yeteneksizi bile deli edip, ekarte ediyor bizimkileri.

Hea top bize geçti mi Berkan veya stoperler Dannnn diye bir vuruyor top rakipte veya ön libero düşmana atar gibi öyle bir pas atıyor ki malum pası alan kişi Messi olmadığı için topu kontrol edeceğim diye top 7 metre açılıyor ayağından HOOP tekrar top onlarda

Her maç aynı şey
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
07-04-2019, 23:55,
Kemal Hoca ile acil vedalaşmak lazım

Erkan Hoca gittiği takımlarda patlama yapar, cağırsak birazda para dökersek gelir bence olmadı hiç istemesemde Metin Hoca ile tekrar bağ kurmak lazım yoksa takım gidici
Reply
08-04-2019, 07:59,
http://spor28.com/Kilic-Genclerbirligi-m...3492h.aspx
Bir tane pozisyon yok iyi oynadık demiş. Taşşak geçmese bari mk
Reply
08-04-2019, 10:49,
Düşecek son takım ya Afyon olacak yada biz.Afyon yarışda daha istekli ve arzulu duruyor.Bizim ise önümüze hedef koyduğumuz maçlar var.O maçlardan çıkacak sonuçlara umut bağladık.Ama gerçekten hak ediyoruz düşmeyi.İnsanın sinir sistemini alt üst ediyorlar.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
08-04-2019, 12:17,
Ne kadar yeteneksizler bunlar ya şaka gibi. Kalmış 4 dkk dişini sıkamıyorsun. 2 haftada 3 puan gitti bizi ligde bırakırdı. Bu aptallar ne yapar eder düşer. Ben hesap yapmayı bıraktım.
Reply
08-04-2019, 13:52,
Hoca değıslıgı ve her maca kazanma taktıgıyle cıkmak lazım ama bu yeteneksıklere mourıno bıle kar etmez kurtar bizi afyon
KEŞAPLI OLMAK GÜZELDİR... Smile USUL usul GELİYORUZ..
Reply
08-04-2019, 15:42, (This post was last modified: 08-04-2019, 15:43 by cotanak88.)
Normalde bizim takımın küme düşmemek için hesap yapması lazım ama aksine bizimkiler küme düşmek için hesap yapıyor her maç büyük özveriyle puan kaybediyorlar tarihe geçecek bir kadromuz var ömrüm boyunca belki de unutmayacağım bu kadroyu 12-13 oyuncu neredeyse hiçbir katkısı olmadan oynamadan sezonu bitirecek ve para alacak bu takımdan öyle rezil bir sezon geçiriyoruz.Düşersek nasıl insan içine çıkacak bu yöneticiler merak ediyorum.
Hoca konusuna gelirsek daha önce dediğim gibi Kemal Kılıç'ın geldiği ilk 2 maç haricinde zerre katkısı olmadı o maçlarda 5 hafta sonra gol bulmuştuk takım fena oynamadı ama ondan sonra çöküş o çöküş bildiğimiz giresunsporu izlemeye başladık tekrar belki aynı şeyleri tekrar ediyor gibi olacağız ama Metin Diyadin geri gelmeli onunla başladık o bitirsin kabul edermi bilinmez ama ona bir özür borcumuz var.
Reply
08-04-2019, 20:58,
Hey yavruumm elaziga bak sen
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)