20.Hafta | Elazığspor 0 - 0 Giresunspor'umuz
05-02-2019, 21:38,
RE: 20.Hafta | Elazığspor - Giresunspor'umuz
Yüksel Yeşilova: “Teklif gelirse hemen gelirim”
Reply
05-02-2019, 21:59,
İsmail Kartal mantıklı aslında.Böyle ortamlarda çalışmış, alışkın bir insan.Oturdu aklıma.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
05-02-2019, 22:02,
(05-02-2019, 21:38)Okan Wrote: Yüksel Yeşilova: “Teklif gelirse hemen gelirim”

bende gelirim işi bırakıp. 
iş hayatı herşeyden uzaklaştırdı ama takım iyice battı. özat'ın da adamlığını gördük. maycon kankam birşey yazmıştı 2. sayfada ona cevap verecektim ama işte herşeyden koptuk. ama bu takım küme düşer gibi duruyor gerek şehir gerek takım gerek futbolcular ve taraftar. bu arada metin diyadin afyona gitti afyon yırttı bence tam onluk takım afyon
Reply
05-02-2019, 22:04,
(03-02-2019, 13:44)maicon_28 Wrote: orhan taşdelen malını nereden bulmuşlar

1 dk da 3 tane pas hatası yaptı gole sebep oluyordu

babama dedim ki orhan stoper oynarsa bu takım düşer. 
maçı hiç izlemedim bu arada
Reply
05-02-2019, 22:21,
(05-02-2019, 22:02)Semih Karahan Wrote:
(05-02-2019, 21:38)Okan Wrote: Yüksel Yeşilova: “Teklif gelirse hemen gelirim”

bende gelirim işi bırakıp. 
iş hayatı herşeyden uzaklaştırdı ama takım iyice battı. özat'ın da adamlığını gördük. maycon kankam birşey yazmıştı 2. sayfada ona cevap verecektim ama işte herşeyden koptuk. ama bu takım küme düşer gibi duruyor gerek şehir gerek takım gerek futbolcular ve taraftar. bu arada metin diyadin afyona gitti afyon yırttı bence tam onluk takım afyon

2.sayfa da hangi yazdığım, Ümit Özat'ın kaç tane eski öğrencisini aldık o mu ?

Bence Metin Diyadin Afyonu zor kurtarır normal şartlarda kadrosu çok zayıf. Biz illa düşmek istiyoruz diye bir mallık yaparsak Afyon kurtulur (Yapmayacağımız şey değil)

Taa Bozbağ varken söylemiştim. Mayıs ayını görebliyorum. Dramatik bir şekikde küme düşüyoruz. İlk başta şaka gibi geliyor inanmıyorsun Ağustos 2019'da 2.lig beyazda Sancaktepe deplasmanında acı gerçekle tanışıyorsun.
Artık 1.ligde değiliz
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
05-02-2019, 22:25,
Bu takımın başına kim gelirse gelsin fayda etmez bence. Geri dönülmez yola girdik. Bu takımın tek bir kurtulma şansı var:
Skrbic ve Cyriac tuttu tuttu, tutmadı biz çükü tuttuk.
Defansta Aykut, Çağlar, Renan, Ferhat vs. bir şekilde idare eder. Ama takımda gol atacak adam yok sorun orada. Benim gördüğüm kadarıyla da Tanase harici kimse bir şey yapmaya çalışmıyor. Son 5 maçta golü geçtim gol pozisyonumuz yok. Ne kadar acı bir tablo farkında mısınız?
Reply
05-02-2019, 22:37,
ya şu lig başında kendimce bir kadro kurmuştum . çok alakasız ama o kadroyu sene sonunda paylaşacağım. o kadroda burak çalık vardı. inanırmısınız sol bek de hüsamdı Big Grin neyse
Reply
05-02-2019, 22:46,
İsmi geçenler içinde en mantıklısı ismail kartal ama büyük ihtimal gelmez. Yüksel yeşilovada olabilir şöyle olabilir adamın yabancı dili var ve özellikle yabancı oyuncularla arası çok çok iyi etki yaratabilir.Hedef hocası değil ama dediği gibi kriz anlarını iyi yönetiyor.
Reply
05-02-2019, 23:28,
İsmail kartal sanmıyorum geleceğini getirebilirlerse yönetimin daşşaklarına çimento yetmez çok zor , mesut bakkal, hakan kutlu geri çevirmişler mehmet birinci ve yüksel yeşilova hazırız geliriz hemen diyorlar gayet iyi niyetli ikiside baştacı yalnız yeterli değil bu lige ikiiside, gel gelelim elde kalanlara yusuf şimşek hiç düşünülmüyor, yalnızca bir isim var aklımda yalçın koşukavak plasesi belki millet boku çıktı dicek ama metin diyadin bu ligi bilen hoca yok boşta sene sonu kalalım esas o zaman herkes pılını pırtısını toplayıp siktirolsun gitsin yeter bu takımdan 5 senede neler elde edip milleti oyalayanlar başta olmak üzere bir daha buralara kimse uğramasın düşelim bu ne ya dallas gibi . . .
Başkentten !
Reply
06-02-2019, 00:09,
Hakan Kutlu bile red ediyor ne hallere düştük, İsmail Kartal'ın piyasası var şu durumda gelmesi imkansız gibi birşey

Mehmet Hoca ve Yüksel Yeşilova intihar olur fişi çekeriz

Bu ligi iyi bilen ağırlığı olan biri hoca olmalı kesinlikle
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)