20.Hafta | Elazığspor 0 - 0 Giresunspor'umuz
05-02-2019, 15:14,
RE: 20.Hafta | Elazığspor - Giresunspor'umuz
Ümit Özat Demirsporda. Komisyondan ne kadar vurdu acaba bizde.
Reply
05-02-2019, 15:38,
(05-02-2019, 15:14)123456 Wrote: Ümit Özat Demirsporda. Komisyondan ne kadar vurdu acaba bizde.

Ümit fırıldağı geçen hafta anlaştı danışıklı dövüş bunlarınki
Reply
05-02-2019, 16:29,
Böyle kepazelik görülmedi.Bu nasıl iş ?
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
05-02-2019, 16:38, (This post was last modified: 05-02-2019, 16:49 by Okan.)
(05-02-2019, 15:38)yalavu Wrote:
(05-02-2019, 15:14)123456 Wrote: Ümit Özat Demirsporda. Komisyondan ne kadar vurdu acaba bizde.

Kim bilir belki planli projeli geldi bize. Firsat bu firsat deyip vurgunu yapti kacti.
Yani demem o ki Ümit Ozat ismini kim bulduysa bize, o sahis'i arastirmak lagzim.
Bu sahis Giresunspor'u degil kendi cebini düsünmüs. Is menejerlere varmadan.

Sahi Ümit Ozat'i kim buldu menejerlermi yoksa camiadan biri mi?
Reply
05-02-2019, 17:26, (This post was last modified: 05-02-2019, 17:31 by yalavu.)
(05-02-2019, 16:38)Okan Wrote:
(05-02-2019, 15:38)yalavu Wrote:

Kim bilir belki planli projeli geldi bize. Firsat bu firsat deyip vurgunu yapti kacti.
Yani demem o ki Ümit Ozat ismini kim bulduysa bize, o sahis'i arastirmak lagzim.
Bu sahis Giresunspor'u degil kendi cebini düsünmüs. Is menejerlere varmadan.

Sahi Ümit Ozat'i kim buldu menejerlermi yoksa camiadan biri mi?
Şimdi sorulması gereken soru şu: Adamlar ads nin kadroda düşünmediği adamları yolladılar bize Ümit fırıldağı buna çanak tuttu yolunu buldu danışıklı dövüş galip gelen takımın hocası görevden alındı galibiyeti olmayan bizim hoca göreve geldi ads ki iyi yiyecekler onların da sonu iyi değil birlikte hesabı fırıldak bunun için biçilmiş kaftan uyuttu milleti şimdi yiyebildiği kadar oradan yolunu bulur ülke futbolumuzun içinde bulunduğu durumun özeti bu adam ne dşşak geçtim diyordur klüp olarak çiddi vizyon eksikliğimiz var son zamanlarda gereksiz ve rezil haberlerle ülke gündemini fazla işgal ettik rezilliğin biri bitmeden diğeri başlıyor arma yerlerde bu armayı tekrardan nasıl yukarıya taşıyabiliriz buraya kafa yormalı
Reply
05-02-2019, 17:46, (This post was last modified: 05-02-2019, 17:48 by sokakbaşımeyhane.)
En basitinden belki saçma olacak ama vizyonu ortaya koyalım.
Umit ozat yaklaşık 1 aydır bizle çalışıyor ben bugüne kadar ne takıma ait esorfman ne yağmurluk vb hiçbirşey giydiğini görmedim..adam ads ile anlaştığı gün ads esorfmanini giymiş..Bu bile bizi ne kadar ciddiye aldıklarının kanıtı...Fazla soze gerek yok..
Seni adam kulüp yerine koymuyor...Sen de böyle capsizlara rezil rüsva oluyorsun
Derelili çotanak
Reply
05-02-2019, 18:49,
Kalbim diyorki mehmet birinci gelsin takımı ligde biraksin aonra da kimi istiyorsa alsin kendisine acik cek verilsin transferde. Ama mantigim diyorki ne birincisi arune kone osman ozkoylu kimde calisiyorsa ver iki katini gelsin bize. Bu ligin kadrolu komisyoncularından birazda o somursun takimi. Onunda icinde kalmasin butun takimlari zuktum bi giresun kaldi diye. Biz boylelerine layigiz malesef. Mehmet birinci falan bize 2 gömlek buyuk geliyor.
Reply
05-02-2019, 19:27,
(05-02-2019, 18:49)kerasus Wrote: Kalbim diyorki mehmet birinci gelsin takımı ligde biraksin aonra da kimi istiyorsa alsin kendisine acik cek verilsin transferde. Ama mantigim diyorki ne birincisi arune kone osman ozkoylu kimde calisiyorsa ver iki katini gelsin bize. Bu ligin kadrolu komisyoncularından birazda o somursun takimi. Onunda icinde kalmasin butun takimlari zuktum bi giresun kaldi diye. Biz boylelerine layigiz malesef. Mehmet birinci falan bize 2 gömlek buyuk geliyor.

Ulan Özköylü bile gitti Osmanlı'yı adam etti. Biz yılların kurt hocası diye Hüseyin Kalpar'ı getirdik, dibi boyladık anasını satayım. Gerçi herif ne yapsın, takım leş oğlu leş.
Birini getirirsin Trabzonlulardan çete kurdu diye iddia edilir, biri kurt hoca diye gelir takım dibe batar, öbürü komisyonculuk yapar.
Mustafa Uğur'u isterdim şahsen, ama Sancaktepe'de. Mehmet Reis 1461 Trabzon'a gitmiş, o da bu saatten sonra gelmez bence. 
İddia edilen isimlere bakıyorum, bir nebze Mesut Bakkal haricinde işe yarar bir adam yok. Ama onu da paraya kıymadan getiremezsin. Komisyoncu Hakan Kutlu, alemci Yusuf Şimşek. Say babam say. Hakan Kurt'u 100 kere tercih ederim şahsen bunlar yerine.
Reply
05-02-2019, 20:04, (This post was last modified: 05-02-2019, 20:05 by sokakbaşımeyhane.)
Ismail kartalı getirsinler
Yusuf simsek gundemimizde1 yok denilmiş şükür
Derelili çotanak
Reply
05-02-2019, 21:01,
mehmet birinciyi bu kadroya yakıştıramam. Bendeki kahraman hoca imajına yakışmaz
gelir başarısız olursa büyüsü kaçar

onu kriz anının daha düşük olduğu bir dönem getirmek lazım
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)